Εκλογές 2012 Β' Γύρος

Το ζουμί του ποστ μου βρίσκεται στην πρώτη πρόταση αγόρι.

Γιατί δηλαδή δεν υπάρχει και κομμουνιστικός φασισμός? Ή μήπως την κυραΛιάννα την πείραξε που την είπε “παλιοκομμούνι” μήπως δεν είναι?

Ο Γράκχος είναι κομμούνι η παλιοκομμούνι;

noooooo fuuuuturree . noooooo fuuutuuuureeee

ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩ… τώρα ειδα δήλωση παυλοπουλου

Το πιστεύω μου και η άποψή μου λένε οτι δεν εχεις ζωη εκτος φορουμ rocking.gr

Isis, εσύ την ουρά σου γιατί τη βγάζεις απ’ έξω;

Εεεεε Storm, ακόμα δεν απάντησες ε.

τεμπελικο παιδι θα σε μαλωσω που βαριεσαι να ψαξεις πισω…

παμε παλι απο την αρχη…ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να βαρας γυναικα οτι και αν σου πει…

Παλιοκομμουνι και εαμοβουλγαρος ειμαι…

Πάντως η Κανέλλη είναι κομμουνίστρια με δεξιά τσέπη! Όσο και αν δεν σας αρέσει τόσα χρόνια την θρέφει το σύστημα.

λογικά παλιοκομμούνι γιατί είναι και 100χρονών.

Στορμ, λοιπόν: είπες σε κάποια φάση ότι εκτός από τη φυσική βία υπάρχει και η λεκτική. Και ότι αν ασκείς λεκτική βία σε κάποιον ο οποίος είναι φασίστας (αν δηλαδή τον λες… φασίστα) είσαι εξ’ ίσου φασίστας μ’ αυτόν. Και σε ρωτάω: Δηλαδή θεωρείς ότι σε τελική ανάλυση μιλάμε για δύο βίες διαφορετικής μορφής που συγκρούστηκαν μεταξύ τους;

Ψηφίστε νδ που τα χώνει στο κκε χωρίς ξύλο.


hbnews.gr - Άγριος καβγάς Ντινόπουλου - Κανέλλη στον αέρα!

Πέρα απο την πλάκα επειδή τώρα είδα το επεισόδιο και ειναι ακόμα νωρίς για να τοποθετηθώ σε πρώτη ανάγνωση καταδικαζω απερίφραστα και απολυτα το γεγονός και δεν θα προσπαθήσω να το δικαιολογήσω όπως πολλοί περιμένουν.Άλλωστε η αστυνομία ενεργεί σε χρόνο ντε τε.
[B]Τη σύλληψη του Ηλία Κασιδιάρη έχει ζητήσει η εισαγγελέας Πρωτοδικών, Ελένη Ράικου, και ο βουλευτής και εκπρόσωπος Τύπου της Χρυσής Αυγής, αναζητείται.[/]
Τώρα καταλάβατε όλοι πάντως την διαφορά δεξιάς και ακροδεξιάς και καταλάβατε επίσης τι διαφορά λα.ο.ς. με χρυσή αυγή.Ζούμε ημέρες παρακμής παντως και σκεφτείτε τι θα γίνει αν η χώρα χρεοκοπήσει όπου ο ένας θα ρίχνει την ευθύνη στον άλλον για όλα.Εκεί να δείς…

Εμ βέβαια γιατι για να είσαι κομμουνιστής πρέπει να μην έχεις να φας… Μόνο με εισόδημα 3000 και κάτω είσαι παλιοκομμουνι…

Έχω, εχω

Εύκολα τα λόγια όταν μπορείς να συντηρείς και τα δισέγγονα σου! Κομμουνισμός πάνω από όλα! Αγώνας!

χρυση αυγη και κκε ειναι 2 ακραιες μορφες για μενα…δεν μου αρεσουν οι ακραιες αποψεις ουτε απο την μια μερια ουτε απο την αλλη…θα μπορουσα να συμφωνησω με την τελευταια σου προταση μιλωντας γενικα…εδω ειναι ειδικη περιπτωση…δεν δικαιολογω ανδρας να βαραει γυναικα οτι και αν του πει…

Και ο Πικάσο ψευτοκομμουνιστής ήτανε ρε.

Τι σας ταίζουν εκεί ρε και μου έγινες τόσο ευέξαπτος? Σε μια πιθανή αλήθεια αναφέρθηκα που όσο και να την καταδικάζει κανείς, εδώ μέσα θα γέλαγε μέχρι και ο Damnation…το ότι σηκώθηκε χέρι από Χρυσαυγίτη είναι το παράξενο? Το λογικό είναι…chillout…αφού τη Χρυσή Αυγη την ψηφίσαν στην κυριολεξία το Πασόκ και η ΝΔ…ήθελες τα και παθέστα που λένε και στα νησιά μας…

Αυτή η γραμμή μεταξύ λογομαχίας και ξύλου είναι πολύ λεπτή και ύπουλη…ο λόγος τσακίζει και τον πιο ψύχραιμο, πόσο μάλλον τον άλλον που παίζει το μάτι του:lol: και μετά απλά γίνεται ένα παιχνίδι υπομονής…όπως και χει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ αυτό που βλέπουμε στα γαμωκάναλα.είτε από το mortal combat της Κανέλλη VS κουραμπιέδες της ΧΑ, είτε τις αρλούμπες της παράταξη των μπλέ κόκκων και τον ΥΠΕΡΓΕΛΟΙΟ Σπηλιωτόπουλο που προσπαθούσε να κοροιδέψει έναν εκπρόσωπο του σύριζα με το διαφορετικό πρόγραμμα που είχε στα χέρια του και το σήκωνε ψηλά και κοιτούσε να δεί αν το παίρνει η κάμερα, Ο ΓΕΛΟΙΟΟΟΟΟΟΣΣΣ…για πασόκ δε λέω τπτ είναι ήδη γελοίοι από μόνοι τους…σε λίγο και στην βουλή θα γίνεται της κορέας…στο όνομα της (Νέας) δημοκρατίας.

Ε κουμμούνια γαμωτη…φάγατε την Ελλάδα…κουμμουνια.