Η μάχη των τιτάνων

Δηλώστε και άλλοι συμμετοχές γιατί κονόμησα ένα τράβηγμα στους κοιλιακούς που δεν πάει καλά και φοβάμαι θλάση. :?
Θα δώ πως θα πάει και αύριο το απόγευμα θα σας πώ οριστικά, αλλά όπως πάει δεν με βλέπω…

φιλε μην ακους τι λεει ο τραμπακουλ
αν δεν μπορεις μην ερθεις
εγω χαβαλε εκανα
δεν ηξερα οτι θα πας σε doctor
θα ξαναπαιξουμε ετσι κιαλιως δεν θα χαθουμε
κατσε θα το κανονισω εγω

“ΡΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ
ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΦΘΕΙ Η ΘΕΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΛΥΦΘΕΙ
ΣΗΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ”!!!

για να δουμε ελπιζω να πιασει

ρε αντι να ερχονται φευγουν και ο mule
λεει δεν θα ρθει.
μονος τα λεω μονος μου τ ακουω
δεν τι παλευω παω για νανι.
τα λεμε αυριο

Ν’ ανεβαίνετε Θεσ/νίκη να παίζουμε μπάλες ΡΕ:!::!:

ChrisP
Thorgal
sodomaniac
tzamrock
TRAMPAKOULAS
Φιλος Thorgal
shaman
Φιλος Thorgal No2
Ξαδερφος Thorgal

Mule (?)
dude (?)

Αντε, αλλον εναν ΣΙΓΟΥΡΟ θελουμε και παιζουμε. Μην κουβαλησω ολη την Thorgal family!:stuck_out_tongue:

σιδερένιος ρε ντούντ. και εγώ έκανα χθες αφαίρεση φυλλωμάτων (ή πως σκατά λέγονται) στα μάτια και θα είμαι σαν να με δείρανε. θα παίξω με γυαλί ηλίου :stuck_out_tongue:

μην ψάχνετε άλλον, νταξ. ή θα ρθω εγώ, ή ο φίλος μου, ή ο άλλος φιλος μου. είπα και στους δύο μετά το ποστ του μιούλ :lol:

Ώραια, να παίξουμε “Θόργκαλ & φίλοι” vs “εγχειρισμένοι κ τραυματίες”! :lol:

ευαγγελισμός vs ερρίκος ντυνάν :stuck_out_tongue:

Ξερό διπλό είναι αυτό!

πέστο ψέμματα :lol:

:lol::lol:
Aυτο το “εγχειρισμενοι” με αγχωνει λιγο.:expressionless:

ΟΚ, οποτε δεν λεω σε αλλον, υποθετω πως ειμαστε ΟΚ!

Δεν θα ξαναποσταρω για να μην μπερδευτουμε οπως την προηγουμενη φορα!:stuck_out_tongue:

η να βρεθουμε καπου ενδιαμεσα
να μοιρασουμε την αποσταση καπου
κοντα στη λαρισα πχ:!:

το qute ειναι απο πανω
καινουριο κολπο αυτο

Παιδιά εγώ είμαι οριστικά off, ειδικά αφού μαζεύεστε δεν θα το ρισκάρω γιατί αυτή τη στιγμή με ενοχλεί ακόμα.
Ελπίζω να είμαι ΟΚ για την επόμενη εβδομάδα και σας παρακαλώ να με υπολογίσετε στα όσα σχεδιάζει ο Κρισπ για συμμετοχή σε τουρνουά 8Χ8 (αν και έχω κάποια θέματα που θέλω να κουβεντιάσουμε σχετικά με αυτό από την εμπειρία μου σε πρωταθλήματα)

Ο κρισπ μια ιδέα έριξε, δεν έχει χρόνο για να σχεδιάσει και πολλά.
Άμα μαζευτούμε αρκετοί που να ενδιαφερόμαστε το ξανασυζητάμε.

Αυτό εννοώ, πως επειδή οι περισσότεροι δεν έχουμε και τόσο χρόνο χρειάζεται να συντονιστούμε για να δούμε ποιιά μέρα και ώρα βολέυει καλύτερα όσο περισσότερους γίνεται και να μαζευτούμε γύρω στους 12 όπως λες πριν πάμε και μπούμε σε τουρνουά με δεδομένο πως πάντα θα υπάρχουν διαρροές.

Με την παρέα που παίζουμε 5Χ5 πρωτάθλημα έχουμε 7 άτομα “ρόστερ” :stuck_out_tongue: και παρ’ ολα αυτά την περασμένη εβδομάδα με δύο τραυματίες και δύο να δουλεύουν εκτός Αθήνας παρακάλεσα τον Dude να έρθει και να φέρει και τον Σπύρο τον φίλο του για να βγάλουμε 5άδα!

Προφανώς πρέπει να μαζευτούμε 12 άτομα μίνιμουμ για 7Χ7 ή 8Χ8. Ας δούμε όμως πρώτα αν υπάρχει διάθεση και μετά κοιτάμε και ποιες μέρες μας βολεύουν.

Για σήμερα ποιοι είμαστε τελικά?
Κάτι έλεγε ο μόντε χτες ότι ψήνεται…

είμαστε πλήρεις. αν θέλει να ρθει, να ρωτήσω μήπως δε θέλει να ρθει ο φίλος μου. δεν είδα να ποστάρει τπτ στο θρεντ όμως.

αν έχετε κενό έρχομαι. αν όχι, νεξτ τάημ