Η μάχη των τιτάνων

…and my Axe (αν δε λείπω κι επιτρέπονται ακόμα οι αθλοπαιδιές).

7 Likes

Φτάνει ο καιρός ε
Ας οργανωθούμε μέσα στη βδομάδα, να δούμε πόσοι ήμαστε, ποιές μέρες μπορούμε όλοι και να δρομολογήσουμε μια νέα τιτανομαχία

όποιος ενδιαφέρεται να δώσει ένα στίγμα εδώ, με μέρα προτίμησης από το Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου και μετά -και ώρα άν είναι ΣΚ, καθημερινές υποθέτω θα πάμε για μετά τις 7-8 λόγω δουλειάς (αν είναι κανείς φοιτητής γαμιέται :stuck_out_tongue: --, ώστε να τα μοντάρουμε όλα, εφόσων βέβαια συμπληρώσουμε μια at least 10άδα

2 Likes

Εγω ειμαι μεσα, απλως Σαββατα και Τεταρτες παιζω αλλου συνηθως :stuck_out_tongue:

Για τις καθημερινες οπως το 'πες, μετα τις 7-8.

EDIT: επίσης επειδή μερικοί είμαστε και κάποια ηλικίας, δε θα λέγαμε όχι και στη 12άδα. Αλλιώς και το τέρμα καλό είναι :smile:

2 Likes

Για ποια περιοχή λέτε?

Φανταζομαι θα εξαρτηθει απο το ποιοι θα ειμαστε. Εγω γενικως ειμαι ΟΚ με κατι οχι πολυ ακραιο γεωγραφικα

Περιοχη το βλεπουμε ναι, εγω πχ προφανως συνδραμω με αμαξι αν χρειαστει κανεις μια μετακινηση - διευκολυνση

Εγώ είμαι Λαγονήσι, ξέρω ότι πρέπει να κάνω χιλιόμετρα γενικά, αλλά αν πρέπει να κατέβω Ρέντη πχ ίσως η βαρεμάρα παίξει ένα ρόλο :stuck_out_tongue:

Καλα παμε για τρελο 1vs1 ε :stuck_out_tongue:

Εγώ είμαι μέσα, αν βολεύει να πάει προς Γλυφάδα μεριά κλπ θα διευκόλυνε, αν όχι θα τα πούμε στο χορτάρι :stuck_out_tongue:

Εγω τις περισσότερες καθημερινές μετά τις 8μιση-9 είμαι μέσα και τις προτιμώ απο ΣΚ.

Αν εχουμε λιγες ελλειψεις μπορω να φερω και 2-3 ατομα αλλα σιγουρα προτεραιοτητα εχουμε οι ΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ(ειχα χρονια να το πω).

Να προτεινω να πουμε μια τυχαια μερα( πχ Τριτη 15 Σεπτεμβριου στις 9) και να μαζευουμε συγκεκριμενες διαθεσιμοτητες για τοτε;

Θα βόλευε πολύ Δευτέρα/Τετάρτη ότι ώρα θέλετε από τις 5 και μετά κατά κανόνα, αλλά κατά προτίμηση όχι την εβδομάδα 14-20 γιατί θα τρέχω σαν τον Βέγγο (μακάρι!) στην δουλειά και δεν ξέρω τι χρόνο και τι αντοχές θα έχω. Από εκεί και πέρα γενικά μπορώ και Σ/Κ, ενω τρίτη-πέμπτη-παρασκευή με ζορίζει λίγο αλλά αν λέμε για 9.30 το βράδυ και μετά, μπορώ να το βολέψω.

Nα κάνω μια πρόταση, να πώ Κυριακή 13 του μήνα για αρχή?
Απογευματάκι?

Αν είμαστε
@pantelis79
@martian
@Keeper21
@Lupin
@dude

τα σιγουράκια, έχουμε μια 5άδα έτοιμη

Μένουν @nnnkkk @Red_Viper (που είχε ψηθεί παραπάνω, τον κάνω nudge :stuck_out_tongue: ) που αν είστε μέσα, είμαστε καλή 7άδα και αν δεν βρούμε άλλον, έχουμε να φέρουμε κόσμο αν είναι (εγώ πρόχειρα έχω 2-3 άτομα που σκέφτομαι από άλλη ομάδα, ο ένας φορουμικός/πρώην φορουμικός :stuck_out_tongue: )…

Kυριακή 13 του μήνα απογευματάκι θα σας έψηνε? Τώρα για γήπεδα, εγώ δυστυχώς ξέρω γηπεδάκια πιο βόρεια, Λάκη και σία, όλα περιοχή Χαλάνδρι και τριγύρω… αν ξέρει κάποιος κάτι άλλο που θα βόλευε ίσως πχ τον nnnkkk καλύτερα, να ρίξει μια ιδέα -δεν ξέρω δηλαδή και αν σας βολεύει όλους το Χαλάνδρι και πέριξ, αλλά αν μένετε κέντρο πάνω κάτω θα τα βρούμε με αμάξια οκ)

υγ. @samis γουρούνι, ούτε εδω?? :stuck_out_tongue:

Εγώ εκτός απροόπτου είμαι μέσα. Κέντρο μένω. Ο Λάκης με βολεύει, έτσι κι αλλιώς παίζω εκεί τα Σάββατα. Βέβαια το γήπεδο δεν είναι ούτε κατά διάνοια για 5x5, να τα λέμε αυτά, εμείς 7x7 παίζουμε εκεί :stuck_out_tongue:.

Αν είναι να εξυπηρετήσουμε τον @nnnkkk συζητάμε και άλλο γήπεδο, σε άλλη περιοχή.

έχω να πάιξω καιρό εκεί, θυμάμαι όμως πριν 1-1,5 χρόνο που έπαιξα στα ‘‘μικρά’’ που έχει, ότι ήταν μεγάλα για 5χ5… όμως υπάρχει παραπάνω το Club Πολύδροσο (800 μέτρα παραπάνω από Λάκη ξέρωγω), τίμιο γήπεδο 5χ5 ή και 6χ6 που μας έχει βολέψει πολλές φορές όταν είμαστε λίγοι

Αν φιξάρουμε μέρα αρκετά έγκαιρα, θα προσπαθήσω να κάνω τα κουμάντα μου, αλλά γενικά, όσο πιο κοντά στο τέλος του μήνα κανονίσουμε, τόσο πιο πιθανό να έρθω.

Εγώ είμαι μέσα, βρείτε όπου θέλετε, αν βολεύει όλους τους υπολοιπους και όχι εμένα η λογική λέει πως εγώ πρεπει να ξεβολευτω

Εγώ παίζω και στο Maroussi Athletic Club που είναι κοντά στο Campeon του Λάκη. 5x5 είναι, εμείς λόγω ηλικίας παίζουμε 6x6. Προφανώς :smile:. Καλή λύση, θα του πω να έχει και παγωμένες μπύρες μετά :sunglasses:

Ας πούμε και 20/9 αν είναι να μπορέσει και ο @dude.

1 Like

Εγω παιδες θα μαι εκτος Αθηνας κ να σας πω κ την αληθεια δεν ξερω ποσο χρησιμος θα μαι λογω τενοντιτιδας κοντα στον ωμο. Λιγο που παιξα πασουλες κτλ δεν με ενοχλησε αλλα δεν ξερω για πιο μπρουταλ σκηνικα . Θα το δω στην πραξη κ νεκροψια :stuck_out_tongue:

1 Like

πετυχες τη βδομαδα που ειμαι βαρδια ωρε. για Λακη να κανονισεις με τον αγαπημενο μας διατητη, εκεινο τον μεθυστακα κι ερχομαι χαχαχα

1 Like

άντε ρε, στη γειτονιά μου έρχεσαι!

1 Like