Πρόβλημα

Ή βάλτε adblock.

Για πες…

Να δεις πόσο αστείο ήταν που προσπαθούσα 5 ολόκληρα λεπτά να πατήσω το λινκ για τις doom κυκλοφορίες, που είναι στο ύψος της διαφήμισης!

Καλά καλά, με κλειστό ήχο παλεύεται…

φτιάξτε το calendar, δε πάει μετά το Δεκέμβρη του 2010.

Κάτι έχει πάθει το μουλτικούοτ. τα τελευταία λεπτά τουλάχιστοην.
Μεροληπτεί υπέρ του τελευταίο κουοταρισμένου ποστ και τα άλλα τα μπανάρει.

μια χαρά δουλεύει.

πάλι τα τσούξαμε? :roll::roll:

Ίσως τα προηγούμενα κουότς είναι από ποστ χρηστών που σπαμμάρουν υπερβολικά.

Surprisingly, τώρα που το σκέφτομαι, θα μπορούσε!
:lol::lol::lol:

τι, μόνο εγώ το παθαίνω?

εντιτ - ρε Βλήδιν!!! Είδες, μου έχω επιβάλλει αποχή από το φόρουμ μέχρι να συνέλθω, βλέπω να τραβάει κι άλλο το θέμα
οχι δεν τα τσούξαμε :frowning:
αύριο :slight_smile:

2ο έντιτ - φίξντ. Δεδομένου ότι ήθελα να απαντήσω στον παπαρδέλα, που αυτή τη στιγμή φαίνεται πως γράφει πιο αλλοπρόσαλλα από μένα, ίσως να επρόκειτο για κάποιου είδους αυτόματο, στιγμιαίο ένστικτο αυτοπροστασίας του φόρουμ. Ευχαριστώ.

Τελευταια μονο σε μενα ο browser μου αδυνατει να φορτωσει & εμφανισει διαφορες φωτογραφιες που ποσταρονται στο φορουμ?

Μόνο εγώ έχω πρόβλημα με το multi-quote??? πολλές φορές δεν επιλέγεται και πρέπει να κάνω αρκετές φορές refresh στη σελίδα :frowning:

Με ποιον browser?

Δοκιμασες με αλλους?

από τότε που εγγράφηκα στο φορουμ η ώρα που δειχνει οτι εγινε ενα ποστ παει 2 ώρες μπροστά…αν γίνεται να φτιαχτεί γιατί βαριέμαι να κάνω τον υπολόγισμο μέσα στο μυαλό μου. με κουράζει :smiley: :stuck_out_tongue:

Ειναι θεμα δικων σου ρυθμισεων.ψαξου!

το βρήκα το πρόβλημα. Έχω βάλει auto pager στο firefox και μάλλον αυτό φταίει

Πού και πού μου πετάει μια μαλακία μόνο στο rocking μια διαφήμιση που λέει κάτι τέτοιο
scorecard research. Δεν λέω ότι είναι πρόβλημα του site σίγουρα αλλά επειδή κανένα από τα αντιβιωτικά μου δεν πετάει τίποτα και ξαναλέω ότι το πετάει μόνο στο rocking και πουθενά αλλού μήπως να το κοιτάζατε;

Το πρόβλημα δεν καταλαβαίνω που είναι. Γιατί να σου πετάει κάτι το antivirus; Αλήθεια δεν το πιάνω, αν μπορείς παρ’ το αλλιώς :stuck_out_tongue:

Οκ το παίρνω αλλιώς. :stuck_out_tongue:
Αν είναι δικό μου θέμα(έχω κολλήσει adware) θα έπρεπε να μου πετάει κάτι το antivirus ή τουλάχιστον να το εμφανίζει σε όλες τις σελίδες που επισκέπτομαι και όχι σε μία συγκεκριμένη.

Από την στιγμή που το εμφανίζει μόνο στην συγκεκριμένη ιστοσελίδα απλά ρώτησα μήπως δεν είναι δικό μου πρόβλημα.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός:)

Μα γιατί να σου πετάει κάτι το antivirus; Διαφήμιση είναι όπως λες.

Αν είναι διαφήμιση όπως πχ αυτή του wave που έχει το rocking όλα μια χαρά και είμαι οκ.

Αν όμως είναι spyware που πετάει διαφημίσεις την ώρα που κάνω browsing τότε υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

προσπάθησα καμιά 67136 φορές να ανοίξει η σελίδα που είναι η κριτική για το We 're Here To The End των Therapy? άλλα μου λεει συνεχεία οτι δεν υπάρχει…!!

είναι πρόβλημα του σερβερ/site, ή είναι μόνο δικό μου το πρόβλημα.? :-s