Πρόβλημα

Και μένα

πεταξτε το Pc sas!

Μια σφουγγαριστρα κανεις?

Βασικά συμβαίνει μόνο με τη σελίδα του rocking και μόνο αφότου έγινε η ανανέωση. Τώρα, δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει :dunno:

Να ενημερώσω πάντως παιδιά πως η όλη αυτή διαδικασία “ανανέωσης” δεν είναι κάτι το απλό. Για την ακρίβεια το σετάρισμα που απαιτείται καθώς και οι σχετικές διαδικασίες συνήθως παίρνουν μέρες, άσχετα αν αυτή τη φορά έγιναν “σιωπηλά” για να μην πέσει το site. Αν προσθέσετε και τη γραφειοκρατία που δυστυχώς δεν υπάρχει μόνο στην Ελλάδα, καταλαβαίνετε πως έχουν τα πράγματα…

Το κυρίως θέμα ήταν να εξαληφθούν οι λευκές σελίδες οι οποίες απ’ ότι βλέπω (φτου φτου) εξαφανίστηκαν. Τα υπόλοιπα θα διορθωθούν μέρα με τη μέρα, αν και πιστεύω πως ήδη από τώρα θα πρέπει να παρουσιαστεί διαφορά.

Ναι ρε, καμια σχεση με πριν… Παντως, δεν εχω βρει κανα προβλημα μεχρι τωρα…

Προσωπικά μετά την αλλαγή server δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα πάντως!

ούτε εγώ…μα είναι φοβερός αυτός ο kourou τελικά:bow2: :bow2:

καμια φορα κολλανε σελιδες και δεν ανοιγουν. δε λεω για λευκες. δεν “φορτώνουν” καθολου. το χετε παρατηρησει;

μπορει βεβαια να φταιει και η δικη μου συνδεση, αν και δε νομιζω. ολα τα αλλα site κανονικα μου τα ανοιγει…:-k

Ισχύει, δεν φταίει η σύνδεση σου. Απλά αδυνατεί να συνδεθεί στο site και λέει πως δεν υπάρχει η διεύθυνση.

Επίσης τώρα παρατήρησα ότι έχει εξαφανιστεί και το κουμπάκι του Quote. :-k

Όντως!

Εμενα τις τελευταιες 2-3 μερες μου βγαζει αρεα και που λευκες σελιδες… :?

Σωστά, το κάνει συχνά.

Προσπαθουσα να μπω απ το μεσημερι στην ιστοσελιδα και μολις πριν δυο ωρες τα καταφερα… μηπως μου κανε προσορινο BAN Ο ΧΡΗΣΤΟΣ???:lol: :lol: :lol:

Περα απ την πλακα…πρεπει να χε γινει υπερφορτωση μαλλον εεεεεεεεεεεεεεε παιδια???:-k

εμενα παλι μοθ τελειωσε το χαρτι της τουαλετας…τι να κανω???:stuck_out_tongue:

κολλάει συνέχεια σήμερα,θα το φτιάξατε ή θα σας το κλείσω το μαγαζί ρε?

Metallica είναι αυτοί ρε φίλος, όλοι θέλουν να τους (μας) διαβάσουν…

Ε από εσάς τους πάλιουρες περιμένουμε αγάπη κ υπομονή…

“Παραγγείλαμε” ήδη περισσότερη μνήμη για το σέρβερ γιατί δεν την παλεύει.
Μια άλλη λύση θα ήταν για λίγες ωρίτσες να ρίξουμε το φόρουμ αλλά δε νομίζω να το θέλετε…
Υπομονή και ελπίζω πως θα διορθωθεί το θέμα.

Επ, ρίχτε το από αύριο. Σήμερα είναι όμορφη μέρα για σπαμ.