Πρόβλημα

Το οτι το φορουμ αργει να ανοιξει και οι σελιδες φορτωνουν τουλαχιστον μισο λεπτο οφειλεται στη γραμμη μου ή ειναι γενικο το προβλημα?
Ειτε με εξπλορερ μπω ειτε με μοτζιλα και απο τους 3 υπολογιστες που εχω δοκιμασει εχω το ιδιο προβλημα.
Δεν εχω κανενα προβλημα πουθενα αλλου,ουτε στο σαιτ του ροκιν παρα μονο στο φορουμ

Γενικο ειναι το προβλημα…

Ευχαριστω Κρισπ να’σαι καλα

Γενικό γα τους χρήστες, ειδικό για το φόρουμ (μόνο αυτό σέρνεται).
Έχω ενημερώσει και λογικά θα λυθεί σύντομα.

Sorryyyyy.

Εμφανίστηκαν πάλι οι λευκές σελίδες ή είναι μόνο σε μένα?

Δν προλαβε να μπει το μπιφτεκι η αδερφη μου το ξεσκισε το φορουμ!:stuck_out_tongue:

Σε μενα ειχε πρωτα 'σπρη σελιδα κ μετα δεν βρεθηκε ο εξυπηρετης κλπ κλπ κλπ.:frowning:
Τωρα ολα καλα!:smiley:

και σε μενα χθες…

δεν νομιζω να ειναι γενικο εμενα μονο στο home αργει μεσα στο φορουμ τις ανοιγει αμεσως… 1024 εχω δεν ειναι καμια γρηγορη

Γενικα συνουσιαζεται το σαϊτ απο το πρωι ή μονο σε μενα??

Μεχρι της 10 και κατι αυτο κανει…:stuck_out_tongue: #-o

Εμενα μου κολαει απιστευτα σημερα… Πολυ σπαστικο…

ρε κουρου δεν ξεκινας καμια εκκαθαριση χρηστων??

Μόνο τις πρωινές ώρες παρατηρείται το πρόβλημα;
Γιατί εγώ έχω να δω κάτι “στραβό” μέρες.

Πλάκα πλάκα όντως το πρόβλημα τελευταία παρουσιάζεται τα πρωινά.
Κάπου στις 12…

Μάλιστα!

Εξακολουθεί να υπάρχει το πρόβλημα τα πρωινά ε;

ναι :frowning:

Εγώ δε βλέπω κάποιο πρόβλημα :stuck_out_tongue:
Ok, πέραν από τη πλάκα, έγιναν κάποιες αναβαθμίσεις στο server μας και ελπίζω να λύσουν το πρόβλημα. Θα φανεί εντός των επόμενων ημερών.

Πριν λιγο παντως ειχε προβλημα,δεν ξερω αν ηταν μονο σε μενα αλλα για κανενα 10λεπτο δεν εμπαινε στο rocking.gr:-s

Είμαι σίγουρος ότι για το πρόβλημα της τελευταίας ώρας δεν έφταιγε ο server αλλά κάτι στις γραμμές (από Ελλάδα μέχρι Αμερική). Ούτε το facebook άνοιγε και ξαφνικά αναστήθηκαν και τα δύο.