Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

+1ooooooooooooooooooooo:(

Και μόνο που σκεφτομαι τι έχω να κάνω μέχρι τα χριστούγεννα με πιάνει πονοκέφαλος…Δεν την παλεύω…Πάω να πάρω λίγο αέρα…!!

Παρε TONOTIL PLUS για ενεργεια και δυναμη…:wink:

Εγώ θα πρότεινα Maalox Plus

[/B] Αυτα δεν ειναι για το στομαχοπονο???

Ναι… sorryzz

Πρέπει να πάω να κάνω μπάνιο και βαριέεεεεεεμαι…

Δεν ειναι αναγκη να ζητας ‘’…sorryzz’:stuck_out_tongue:
Δεν εκανες τιποτες…γλυκα

Εγω θα προτεινα στον φιλαρακο και τις βιταμινες centrum…

repost απο ενα mail

Καλημέρα
Εχθές τις πρώτες πρωινές ώρες ο αδελφός μου έφυγε για το μεγάλο ταξίδι ??για την « Γειτονιά των Αγγέλων »

Εχθές στης 17/11 περίπου στις 00:30 στην Πέτρου Ράλλη στο ύψος της Αγ.Αννης
Ένα CITROEN SAXO KOKKINO τον διαμέλισε και τον εγκατέλειψε.

Επειδή λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να γράψω περισσότερα και για να προλάβω
Οποίον φίλο θέλει να βοηθήσει ( γιατί δεν αποκλείεται ο εγκληματίας να προσπαθήσει να το φτιάξει από Δευτέρα πρωί)
το KOKKINO SAXO είναι χτυπημένο εμπρός από τα μέχρι τώρα στοιχεία ?κομμάτια του αυτοκίνητου έχουν βρεθεί .

Οποίος μπορεί να βοηθήσει θα είναι πολύτιμο και οποίος μπορεί να το προώθηση σε άλλα sites που να το διαβάζουν φαναρτζήδες ή αυτοί που πουλάνε ανταλλακτικά
Τον παρακαλώ πολύ να το κάνει γιατί εγώ δεν μπορώ.

Δυο αγγελούδια σε λίγη ώρα από τώρα θα ακούσουν το μεγάλο μυστικό που δεν το λέμε εδώ και 28 ώρες…
Αντίο αγαπημένε μου αδελφέ??

Επιβεβαιώθηκαν οι προβλέψεις που ήθελαν το νέο Fiat 500 να κατακτά την πρώτη θέση στον ευρωπαϊκό θεσμό του “Αυτοκινήτου της Χρονιάς 2008”.

Συγκεντρώνοντας τις προτιμήσεις των 58 εξειδικευμένων δημοσιογράφων-κριτών δεν δυσκολεύτηκε να βρεθεί στην πρώτη θέση, με διαφορά 60 βαθμών από το δεύτερο Mazda 2 ενώ το τρίτο Ford Mondeo συγκέντρωσε 202 βαθμούς .

Σημειώνεται ότι 57 από τους 58 κριτές συμπεριέλαβαν στη βαθμολογούμενη επτάδα το Fiat 500, 33 από αυτούς το επιβράβευσαν με τη μέγιστη βαθμολογία ενώ ήταν δεύτερο στις προτιμήσεις άλλων 17 κριτών.

Ενας από τους 34 κριτές που επέλεξαν ως “Αυτοκίνητο της Χρονιάς 2008” το Fiat 500 ήταν και ο κ. Στράτης Χατζηπαναγιώτου, ο μοναδικός Ελληνας δημοσιογράφος που συμμετέχει στον θεσμό.

Σύμφωνα με τα στοιχεία που ανακοινώθηκαν, ο Ελληνας δημοσιογράφος σε σύνολο 25 πόντων έδωσε 8 στο Fiat 500, 6 στο Mazda 2, 4 στο Ford Mondeo, 3 στο Kia cee΄d, 2 στη Μercedes-Benz C-Class και από 1 βαθμό σε Nissan Qashqai και Peugeot 308.

Πίσω από τους 325 πόντους του Mazda 2 και τους 202 του Ford Mondeo βρέθηκαν το Kia cee΄d με 166 πόντους, το Nissan Qashqai με 147, η Mercedes-Benz C-Class με 128 και το Peugeot 308 με 97 πόντους.

Μετά το Fiat Panda το 2004, είναι η δεύτερη φορά που ένα αυτοκίνητο της κατηγορίας Α κατακτά τον τίτλο. Παράλληλα η ιταλική αυτοκινητοβιομηχανία έφτασε τους 9 τίτλους στο συγκεκριμένο θεσμό και το Fiat Group Automobiles τους 12.

Το Fiat 500 παρουσιάστηκε για πρώτη φορά στις 4 Ιουλίου του 2007 και μέσα σε τέσσερις μήνες οι παραγγελίες στην Ιταλία και στη Γαλλία για το ιταλικό μοντέλο έφτασαν τις 105.000.

Με επτά αερόσακους στο βασικό του εξοπλισμό, το Fiat 500 διακρίθηκε και στις δοκιμές πρόσκρουσης του EuroNCAP. Παρά το περιορισμένο μήκος του - μόλις 3,55 μέτρα - κατάφερε να αποσπάσει την κορυφαία διάκριση του ανεξάρτητου ευρωπαϊκού οργανισμού με πέντε αστέρια.

Στην Ελλάδα το νέο Fiat αναμένεται να λανσαριστεί στις αρχές του χρόνου, χωρίς ωστόσο να έχουν ανακοινωθεί μέχρι σήμερα οι τιμές των εκδόσεών του.

Καληνύχτα Πλάτωνα!
Καληνύχτα Μανολίτο!

Δεν σας πρόλαβα…:oops:

To βάψιμο τελείωσε… το καθάρισμα το ίδιο…
Τώρα μένει να τακτοποιήσω… αλλά έχω κουραστεί λιγάκι… και ναι… βαργιέμαι…

Δε μου αρέσει το fiat… θέλω ένα ford fiesta!
Έχουμε πει είμαι μίνιμαλ… νομίζω είναι ότι πρέπει για την ηλικία μου…
βολεύει στο να βρεις να παρκάρεις… έχει υψηλό δείκτη ασφαλείας αν θυμάμαι καλά… που σημαίνει πιο φτηνά ασφάλιστρα… σωστά?
Και αν θυμάμαι καλά πάλι… είναι αρκετά καλό αυτοκινητάκι…

Δεν είναι φάρμακο που χρειάζομαι…Λίγο μυαλό και ηρεμία θελω μόνο αλλά που!..Που θα πάει όμως κάτι θα γίνει…

Είδα και το ποστ σου στο μου τη σπάει…

Τούριν! :bye:

Και επειδή μυαλό έχεις… ηρέμησε και μην πανικοβάλλεσαι… και όλα θα τα προλάβεις!:slight_smile:

Ξέρω… λες “τι λέει τώρα αυτή…?”
Απλά σου εύχομαι να πάνε όλα καλά με έμμεσο τρόπο…:stuck_out_tongue:

Καλημερούδιααα!

Μουχαχα εγω κι ο ΜεταλΛοζ ειμαστε μονοι μας στο φορουμ.
Φυγε ρε αλητη να μεινω μονος.

Καλα,φευγω εγω.

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ! Επρεπε να το ξερεις οτι στο τελος θα μεινει μονο ενας και αυτος θα ειμαι εγω!
Ο Βλακαϊταντερ!

Μλκ μου θυμισες επικο σκηνικο απο Αμαν. Το Βλαχαντερ που δειχνει κατι τσολιαδες να παλευουν (“στο τελος θα μεινει, μονο ένας βλαχος)

δεν εχει και το κλιπ το youtube ρε γμτ.

O άνδρας ανακάλυψε τα ΧΡΩΜΑΤΑ και δημιούργησε την ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ,
Η γυναίκα ανακάλυψε την ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ & δημιούργησε το ΜΑΚΙΓΙΑΖ .
O άνδρας ανακάλυψε τις ΛΕΞΕΙΣ και δημιούργησε την ΣΥΖΗΤΗΣΗ .
Η γυναίκα ανακάλυψε την ΣΥΖΗΤΗΣΗ & δημιούργησε το ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ .
O άνδρας ανακάλυψε το ΠΑΙΧΝΙΔΙ & δημιούργησε τα ΧΑΡΤΙΑ .
Η γυναίκα ανακάλυψε τα ΧΑΡΤΙΑ & δημιούργησε τα TAROT .
Ο άνδρας ανακάλυψε την ΓΗ & δημιούργησε την ΤΡΟΦΗ
Η γυναίκα ανακάλυψε την ΤΡΟΦΗ & δημιούργησε την ΔΙΑΙΤΑ .
O άνδρας ανακάλυψε τα ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ & δημιούργησε την ΑΓΑΠΗ ,
Η γυναίκα ανακάλυψε την ΑΓΑΠΗ & δημιούργησε τον ΓΑΜΟ .
O άνδρας ανακάλυψε την ΓΥΝΑΙΚΑ & δημιούργησε το ΣΕΞ .
Η γυναίκα ανακάλυψε το ΣΕΞ & δημιούργησε τον ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ .
O άνδρας ανακάλυψε το ΕΜΠΟΡΙΟ & δημιούργησε το ΧΡΗΜΑ ,
Η γυναίκα ανακάλυψε το ΧΡΗΜΑ &
τα ΓΑΜΗΣΕ ΟΛΑ !!!

:lol2:

Tόλκι σπέρνεις!

Προς υπεράσπιση των γυναικών… ο πονοκέφαλος προυπήρχε…:-s

εννοείς ότι ήταν ήδη γραμένο στο dna και έτσι ??? :-k :-k :-k

Πλάκα μου κάνεις…!!!:stuck_out_tongue:

Αλλά δεν σπέρνεις σορρυ…! :lol:

Δοκίμασε την γεωπονική αντί του προγραμματισμού…! :stuck_out_tongue:

Ξέρω… :cold: