Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Στην ηλικια μας ομως με 14χρονες βαραγες μ@λ@κιες! Νταξει, οχι στην ηλικια μας, δυο χρονια μικροτερος :stuck_out_tongue:

Στην ηλικια σας βαραγα μαλακια με τις καθηγητριες μου :slight_smile:

Συμφωνώ με το ποστ #8360!

Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφ

Πηγε 5…ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ…

Εγω μονο μια αγγλικου στο γυμνασιο ειχα αξια μαλακιας, με την οποια ομως σταματησα σαν εκδηλωση σεβασμου στο οτι η κορη της ειχε συνδρομο down!

Ουφ. Περασε η ξενερα που φαγα με το νεο κομματι των Priest. Το ακουω πιο ψυχραιμα.

Σημερα πρεπει να παθα τουλαχιστον οκτω εγκεφαλικα. Ή εννια. Απ’ το A Night At The Opera του 2002 ειχα να ζησω κατι παρομοιο.

[SIZE=“5”]ΕΠΕΙΓΟΝ[/SIZE]: Help. Ξέρει κανείς σας ρε ρεμάλια που μπορεί κάποιος να βρει λαμπάδα στην Αθήνα? Όχι αυτές με τον Μπάτμαν ή την Μπάρμπι ή τι στο διαλα βγάζουν. Ξέρετε, τις πιο μεγαλίστικες, αλλά όχι απλό κερί.

Πφφ τέσπα ελπίζω να καταλάβατε

πήγαινε πασαλιμάνι. λαμπάδες άναψαν με Βάλνερ για να πάρουν πρωτάθλημα

Δεν παιζει να υπαρχει πιο ευκολο πραγμα. Συνηθως σε κατι μαγαζια με κατι ακυρα βαζακια, γυαλικα κλπ. Ενα τετοιο υπαρχει στο χαλανδρι απ’οπου παιρνει καθε χρονο η μανα μου αν βοηθαει…

Ναι προς κέντρο κάπου καλύτερα, μην τρέχω Χαλάνδρι.

Κοντά σε εκκλησίες τέτοιες μέρες έχουν νομίζω. Στην ανάγκη πάρε μια με MAX STEEL. Θα είσαι πολύ τρού την Ανάσταση!

Σε μαγαζια με ειδη δωρων ή ειδη σπιτιου ή εποχιακα μαγαζια.
Και στα Χοντος Ομονοιας στον οροφο με τα ειδη σπιτιου ισως εχει.

ξερω μανο ενα μερος στα Ταμπουρια που εχει και γαμω τις λαμπαδες ε. Ειχε με ηλεκτρικες κιθαρες πανω, με ντραμς, με βιολι ακομα:p :stuck_out_tongue: και απλες, με ο,τι θες τεσπα…

δεν ξερω αν σε βολευει και αν ξερεις που ειναι το μερος, αλλα εγω που δεν παω εκκλησια το πασχα, θα ψηνομουν να παρω λαμπαδα απο κει8)

Θενξ παιδιά θα κάνω μια αναζήτηση αύριο κ θα δω…

Ράνια εννοείς πραγματικές κιθάρες? :stuck_out_tongue:

ναι θα θελες :stuck_out_tongue: μινιατουρες μωρε, πιανουν περιπου το 1/3 της λαμπαδας και σαν συνολο ηταν και γ@μω:D το βιολι και η κλασσικη κιθαρα ειχανε ενα κουμπακι πισω που αμα το πατουσες παιζανε κι ολας ενα demo:!:

Το μενού σήμερα λέει πίτσα!

ΑΡΓΚΚΚΚΚΚ, κρατάτε με, κάνω εισβολή στη κουζίνα!!!

Ρε Λώρη δηλαδή που στο διάλο πήγες και βρήκες τα support για Offspring…:!: Aπάλευτα όμως…

Το Terra stage μου μέσα…

Το Χριστος Ανεστη??? :-s

E ειναι το χιτακι τους. :-s

:lol:

οχι, το βιολι θυμαμαι επαιζε Μπαχ, δεν θυμαμαι ακριβως ποιο κομματι. Αλλα ηταν συμπαθητικο:D