Οι Φάτσες μας

Εμένα για δωμάτιο σε σπίτι μου κάνει πάντως. :stuck_out_tongue:

και μάλιστα φοιτητικό, μέσα; :stuck_out_tongue:

Συγνωμη, ειμαι ειλικρινης. Μη μου βγαζεις λυπημενες φατσουλες. ;/

Περιμενω να δω αν επεσα μεσα, το χω περιεργεια.

[SPOILER]τοξότης δεν είμαι, εκτός αν εννοείς το ότι προσπαθώ να στοχεύσω την καρδιά σου
κατά τα άλλα έχω αρχίσει να σε φοβάμαι[/SPOILER]

Ή too-bored-to-give-a-damn. Φωτό μου άλλωστε θα ήταν αχρείαστη. Αυτά, μη διακόπτω το νταραβέρι.

Δε το λεω επειδη ακουω manowar αλλα πραγματικα αυτο ακουγεται καπως περιεργο.

Μονο να λες εξυπναδες δε βαριεσαι… Σ ενοχλει το νταραβερι; Λυπαμαι για τη ζηλεια σου αλλα οι γκομενες που πετανε ολο εξυπναδες μονο ντεκαβλε χαρακτηριζονται. Συλληπητηρια στις αναζητησεις σου νταρλινγκ :wink:

Χαχαχα σωστος! Το περιμενα απο καποιον… Η φωτο ομως ειναι en face - ειμαι καλυμμενος! :stuck_out_tongue:

Πουτάνες γυναίκες.
*Συλλυπητήρια.

Του ρου ρου ρου ρου ρου ρου,του ρου ρου του ρου ρου του ρου ρου του ρουυυ ρουυυ
*μελωδια τολμης και γοητειας.

[SPOILER]

Ωπα κατσε περιμενε αυτο ειναι απο αλλη σειρα[/SPOILER]

η power νοηματοδότησε και πάλι το θρεντ! Tόσες σελίδες κι ούτε μία πικ:p

Μπα μια χαρα ειναι γενικα… Δεν εχω παραπονο. :wink:

Σωστος! Ε καποιος πρεπει να την αποκαταστησει και την καινουρια μετα τη χυλοπιτα του Angmar… Και μετα την (αδικαιολογητη) απουσια Γρακχου 8)

Που κολλάω εγώ μωρέ

Το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ κολλησες αυτη τη φορα… Την παλευεις;;; Τί εχει το κοριτσι;;

Ρε άντε παράτα με λέμε. Αυτό το θρεντ μ’ αρέσει να το απολαμβάνω από απόσταση χωρίς να εμπλέκομαι. Προβοκάτορα.

Φταίω εγώ να μιλήσω τώρα, που δεν εμπλέκεσαι κιόλας… :stuck_out_tongue:

Έχω πολύ καιρό να εμπλακώ. Έχει πιο πολλή πλάκα να κοιτάς.
inb4 κάποιο ηλίθιο αστείο για σεξ

Ελα ρε Σαιλεντ πλακα κανω… Αφου δεν την εχει πεσει ποτε ο Γρακχος σε γκομενα εδω μεσα η αληθεια να λεγεται

Χαχαχα! Το ξέρω ρε συ, κι εγώ πλάκα του έκανα. Καμια φορά βέβαια, είναι αλήθεια, είναι πιο διασκεδαστικό να παίρνεις μάτι τις συζητήσεις παρά να συμμετέχεις ο ίδιος. Indeed. 8)

Ειρωνευομαι τρομαρα σου… Τί να σου πω - μια ζωή ιδια σαιλεντ… [-X