Δισκάρες που προτείνουμε στους συμ-φορουμίτες μας

αν και λιγο παλιο NightStalker - Use τα σπαει.

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ε, ειμαι στη δευτερη ακροαση και μονο αυτο εχω να πω:

προσκυνηστε απιστοι…

:metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal:

@angmar : επος το νεο Χαη Ον Φαηαρ…

ον τοπικ >

eternal respect σε αυτο και τον διαδοχο, οπως ειπα και σε αλλο τοπικ παλια…

στους συντακτες αυτους ησουν και συ κουφαλα αντεεεεεεεεεεε:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και τα 2 είναι δίσκοι από τους λίγους… Από τους πολύ λίγους…
Hail to rocking.gr!!! :metal:

Ε, γράψε και δυό λόγια ρε αδερφέ.
Να το κατεβάσω στα τυφλά και να μην αξίζει, δε λέει να χάσω έτσι το χρόνο μου. :wink:

Δεν μπορώ να ποστάρω το εξώφυλλο,αλλά προτείνω την εξής δισκάρα:

[SIZE=“5”]SLEEP-JERUSALEM[/SIZE]

κι εγώ αυτήν…

Mayfair - Die Flucht

these were the 90’s…

[FONT=“Palatino Linotype”][SIZE=“2”]Acrimony[/SIZE][/FONT] - “Tumuli Shroomaroom”, ίσως η μεγαλύτερη μπάντα μετά τους Kyuss στο είδος τους…

ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ δίσκος, οπως και το Behind και το Fastest Trip To Cyber Town.Από τις καλύτερες prog μπάντες ever.

Το τελευταίο των Amon Amarth.Γαμάει emo κωλαράκια στον ανήφορο:wink:

Μιας και το ακούω αυτή τη στιγμή, ας το προτείνω : Cathedral - The Garden Of Unearthly Delights

@ Sharuman, όντως το Cathedral φοβερός δίσκος!! :thumbup: Οι cathedral είναι συγκρότημα λατρεία! :smiley: Παραθέτω και το εξώφυλλό του:

Και τώρα ένας δίσκος που για μένα μόνο εδώ θα μπορούσε να μπει γιατί είναι ο ορισμός της δισκάρας… Οι Age of silence του γνωστού Hellhammer (respect) και του Lars Nedland (Solefald) έχουν βγάλει ένα EP το 2005 και ένα full-length το 2004, ονόματι Acceleration…
Λοιπόν, τα λόγια είναι περιττά, απλά ΔΙΣΚΑΡΑ από τις λίγες και (τονίζω γιατί έχει σημασία για μένα) εκπληκτικούς στίχους…

Σε τι μονοπάτια κινείται ?

Left Hand Path
Ο δίσκος που τα άρχισε όλα…

ωπα! αυτο το χω και δε το χω ακουσει ακομα καλα. για περνα στο παρασυνθημα και δωκε ινφο…αν αξιζει τοσο θα πεσει γερο λιωσιμο…

εχμ. ολντ σκουλ δηλαδη; δε θυμιζει καθολου σολεφαλτν γμτ;:frowning:

μεγαλες κουβεντες μη λεμε. λεφτ χαντ παθ μια φορα βγαινει.:stuck_out_tongue: