Μου αρέσει

Μπυριτσα ρε απιστοι σταθερη αξια :drunk::smiley:

εε… νομίζω ναι… πολύ γλυκός κόκκινος οίνος, ζεστός… και μέσα ρίχνουν κ μια φέτα πορτοκάλι…

Οχι._

Τα ρακομελα ειναι ΤΕΛΕΙΑ αλλα με πιανουν με τη μια, οποτε δε μπορω να πιω πολλα :frowning:
Οινομελο παλι δεν εχω πιει, ουτε ουζο με κοκακολα :-k

Που σημερα εκανα το πρωτο μου μπανακι στην κινετα :yahoo:

Mου αρέσει που είμαι μόνος μου για πρώτη φορά το καλοκαίρι
χωρίς να έχω κάνα γκομενάκι να μου τα πρήζει…

Πες τα ρε ΡΟΜΑΝΤΙΚ!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Aυτος ειναι ενας πιο πλαγιος τροπος για να μας πεις οτι σε σουταρε η κοπελα σου ? :stuck_out_tongue:

Είσαι άκυρος
:offtopic:

Οι παλιές ταινίες σε θερινά σινεμά.
Του Ψυρρή, που είναι ένα μαγικό, μη υπαρκτό μέρος, που δημιουργείται επι τόπου ότα ντο κοιτάς. Εκεί σήμερα μονο δημιουργήθηκαν και είδα:
[ul]
[li]ένα εγκαταλελειμμενο μονοωροφο νεοκλασικό σε ένα δρομάκι, με κρεμασμένες γυναικείες τσάντες του 70 και παιδικά παιχνίδια από τα κεραμύδια, και χειρόγραφες τσίγκινες ταμπέλες - πωλείται λάδι - πωλείται κοπιούτερ
[/li][li]η οδός ΛΟΥΚΑ ΝΙΚΑ, σε σχήμα Γ, γεμάτη τοίχους μόνο, και γκράφιτι, κι ένα “στούντιο” - ώρες λειτουργίας 10 π.μ.-1.00μ.μ.
[/li][li]πολλά άδεια, κλειστά μαγαζιά, ήταν πολύ ήσυχα σήμερα, αλήθεια
[/li][li]ένα μικρό φανταστικό μέρος σε έναν ακάλυπτο σε κάτι πολυκατοικίες ανάμεσα, που ελπίζω να το ξαναβρώ, αν και ποτέ δεν έχω ξαναβρεί τίποτα στου Ψυρρή…
[/li][/ul]

Καλοκαιριατικα οινομελα και ρακομελα πρεπει να εισαι αρρωστος για να πιεις.
Επισης ουζο μονο με παγο ή εστω με λεμοναδα. \μ/

seconded. καλοκαιριατικα ρε παιδια ? κρυο κρασακι, ουζακι, μπυριτσες…τοσες δροσιστικες επιλογες υπαρχουν

…αυτό εδώ:

[B]κλικ[/B]

Η θέα του κάνει τα καλοκαιρινά βράδια στην πόλη να φαίνονται λιγότερο ανυπόφορα απ’ ότι είναι στην πραγματικότητα.

[U][B]ΜΕΘΥΣΜΕΝΑ ΞΩΤΙΚΑ - ΥΨΙΣΤΗ ΣΤΙΓΜΗ[/B][/U]

[B][U]ΜΕΘΥΣΜΕΝΑ ΞΩΤΚΑ - ΕΙΣΠΝΕΟΝΤΑΣ ΦΟΒΟ[/U][/B]

να ενημερωνω το mp3 μου…:slight_smile:

Μου αρεσει να περπαταω βραδυ κατα μηκος του ηλεκτρικου. 8)Σημερα καναμε Ηρακλειο-Αττικη με τα ποδια:p

Διαφωνω. Λενε πολυ ακομα και το καλοκαιρι. Δεν ειναι αναγκη να ειναι δροσερο ενα ροφημα για να το απολαυσεις καλοκαιρι.
Στο θεμα καφε για παραδειγμα, καλοκαιρι γουσταρω πολυ ελληνικο καφε. Ειδικα με αραλικι στο μπαλκονι και μουσικουλα, λεει.

Που μπήκα στο Google+! :smiley:

???