Μου αρέσει

…οτι απο αυριο εχει μπανακια καθε μερα 8)

που επιτέλους ξεκινάω μαθήματα οδήγησης:D

Οτι εχω αναρώσει σχεδόν πλήρως απο το ατύχημα… :slight_smile:

να ρωτησω ρε τι εγινε ?

Ξεκίνησα ενα ωραίο βροχινό πρωινό να παω στην προπόνηση μου και γλίστρισα στις σκάλες.

Ράγισα τον καρπό, χτύπησα την μέση μου, έπαθα διάστρεμα στο γόνατο (στο οποίο είχα ηδη διπλό κάταγμα απο παλαιότερο χτύπημα), χτύπησα τον αυχένα μου, έπαθα μια μίνι διάσειση επειδή χτύπησα το κεφάλι και παραλίγο να ραγίσω και την κλείδα μου.
A επίσης δεν μπορώ να στρίψω το κεφάλι αριστερά, ούτε να σκύψω, και είμαι μονίμως μαστουρωμένος γιατί τα αναλγητικά που παίρνω έχουν μορφίνη μέσα.

[FONT=“Impact”][SIZE=“4”]HARDCOOOOOOOOOOOOOOOOOORE [/SIZE][/FONT] :twisted:

8O8O8O
περαστικα φιλε!!!
για μος πιτ ποτε θα εισαι ετοιμος δηλαδη???:stuck_out_tongue:

Πάντα ρε. :metal:
Ράμπα για αναπηρική να έχει και χώνομαι και στους Deicide στο κέντρο ακριβώς.

Bring it on. 8)

:p:p:p:p

8O

Χαααχαχαχχααχαααααααααααααααα ε οχι!!! :lol:

Ουφ… Ωραίο γέλιο… Αν και πονάω περισσότερο τώρα :stuck_out_tongue: Αι πολύ ξεφύγαμε sorry mates

αουτς!περαστικα.αφου να φανταστεις καποια στιγμη βαρεθηκα να διαβαζω:oops:

που μ έκαναν έκπληξη 5 μέρες πρίν

επρεπε να ρωτησει τι εμεινε σωο επανω σου οχι τι εσπασες…:stuck_out_tongue:
εσυ μαλλον τρακαρες με νταλικα!!!:p:p
περαστικα παντως και απο μενα.

Οχιιι ρε φιλε περαστικα σου… Καλα εμενες στον 5ο οροφο και βγηκες ισογειο ?? πως εγιναν ολα αυτα ? με ανσανσερ αλλη φορα… περαστικα …καλα που δεν εσπασες κλειδα γιατι ειναι πονος την ειχα σπασει εγω και ημουν ενα μηνα γαμησετα…

… ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥΥΥΥΥ (ναι κατάφερα επιτέλους να σκύψω το κεφάλι :lol:)

Ρε δεν έπεσα πολλούς ορόφους… Σε εξωτερική σκάλα έπεσα για την ακρίβεια… Αλλά ήταν βρεμένη και έκανα κάτι τρελές φιγούρες όπως έπεφτα οπότε… :stuck_out_tongue:

την είδες νουρέγεφ οπως έπεφτες δηλαδη:p:p

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=662306&postcount=[SIZE=5]666[/SIZE]0

Page[SIZE=4] 666[/SIZE] of 667
(Crossed arms)

cuervo, μολις γινεις καλα αυτο μπαινει στις ατακες:)

:lol:

btw περαστικα!