Μου αρέσει

μια γκόμενα στο Γαλάτσι

Σωστός ο πάνω, μόνο μην είναι η bleedin sister :p:lol:

Mου αρέσει:

  1. Nα μεθάω καθημερινή ακούγοντας Neurosis, να μην ξενερώνω με High on Fire, και γυρνώντας σπίτι να ακούω Minsk μη μασώντας.
  2. Που είδα ένα ζευγαράκι αφρικανό μετανάστη με ελληνίδα κοπέλα. Πάρτε τα ρε ρατσιστές.

… που όταν χρησιμοποιώ πολλές φορές ΜΜΜ μέσα σε μία μέρα, παρά την ταλαιπωρία που τρώω στη μάπα, είναι σίγουρο ότι θα ερωτευτώ. :hippy:

Στο 410 σήμερα μία Τσέχα (είχε ραμμένη τη σημαία στην τσάντα της, τι “πώς το κατάλαβες;”) άλλο πράμα όμως! (ο Bleedin’ θα’χε γίνει παιδέρας εύκολα) :lol:

Που σήμερα δεν έκανα απολύτως τίποτα και το καταχάρηκα!

Αργόσχολη.

Ειπε ο γαιδαρος

Που για να ανταπεξέλθω στις πανελλήνιες ΄τωρα πρέπει ν διαβάζω κάνα 5ωρο μάλλον την ημέρα(για να γράψω καλά).Μαρέσει βέβαια μόνο η φυσική και τα μαθηματικά μέχρι στιγμής και το απολαμβάνω,αλλά μήπως είμαι μαζόχα που μαρέσει να τα διαβάζω ώρες?;p

Είμαι ρε!!
γάιδαρε!:stuck_out_tongue:

Μαθηματικά (η ανάλυση μόνο) και φυσική γ’ λυκείου είναι και γαμώ!

ναι ρε συν χίλια.Μου αρέσουν πολύ αν και είανι παλούκια.Γι’αυτό κάθομαι αρκετές ώρες και τα διαβάζω

ΑΟΔΕ ρε ftw!!! το χειροτερο και πιο αχρηστο μαθημα που εφευρεθηκε ποτε! :stuck_out_tongue:

Τσάμπα βαθμοί φίλε ντιστρόιερ!

μου αρεσει μια καταστραμενη 80ς ταινια με νιντζα στο αλτερ,που βλεπω τωρα…δεν υπαρχει λεμε!!!

ρε εγώ το κάνω μόνος μου και μέχρι στιγμής μισή σελίδα έχω μάθει.Θα κάτσω να στρωθώ γιατί χρειάζομαι τον βαθμό γαμώ:p

Χτυπάς 100αρι άνετα. Πολλές επαναλήψεις και δε μασάς καθόλου.

οπως τα λες. ΤΖΑΜΠΑ!!!
τζαμπα δεν περασα στην πρωτη μου επιλογη για 200 μορια ενω εγραψα στο τελος 15 (και τον καθηγητη να μου εχει βαλει και αυτος 15.5)… [-X

ε ναι δεν είπα,απλά είναι αποστήθησι και την σιχαίνομαι:p

Εγω είμαι Ευτυχισμενος:p

Απιστευτο ηλιθιο μαθημα… Μετα την εκθεση (λογικο), ο μικροτερος βαθμος μου στις πανελληνιες.

η μερα αυτη.Καφες με μπολικα φιλαρακια,μπανακι με τη θαλασσα λαδι κετσι και φαγακι στου
Κουκουτση στο Ριο.Το βραδυ θα παιξει σκηνικο με μπυρες και beach volley.

\m/