Μου αρέσει

Σήμερα, επέστρεψα σπίτι πριν λίγο μετά από μία ωραία μέρα δουλειάς (ωραίες 3 τελευταίες μέρες :D)
Ξεκίνησα πάλι το γυμναστήριο
Άκουσα δύο υπέροχα άλμπουμ
Έχω πλάι μου το γάτο μου
Περιμένω να μου φέρουν το φαί μου βλέποντας ηλίθιες σειρές

και…

[SPOILER][/SPOILER]

Happiness

αυτο μονο σκεφτηκα.

…υπέροχο, όμως:):!:

Μην είσαι τόσο rawk μωρέ. Οι αγάπες ξεκινούν με χαρά και τελειώνουν με ΚΑΡΡΑ λέμε. Νταξ και o Coverdale καλός μίρλας ήταν, αλλά το κομμάτι που ταιριάζει εδώ είναι το εξής:

ρε μαν(ο) η rawk ειναι οτι πρεπει σε κατι τετοιες καταστασεις.

βαζεις τωρα την ουισκαρα και μετα τον δαβιδ παιζει αυτο

αντε γεια δλδ:D

Μονο Βασιλαρος.

Η μακαρονάδα της γιαγιάς. Ό,τι τελειώνει βασικά σε “της γιαγιάς” είναι καλό, αλλά το να γυρίζεις σπίτι γνωρίζοντας ότι στην καλύτερη θα τη βγάλεις με κρύο τοστάκι και να βλέπεις τη γαβαθάρα, ε, είναι μαγεία. Με 1325067 θερμίδες φυσικά, όπως πρέπει. 8)

παγκοσμια σταθερα

ότι είπαν οι 2 αποπάνω.

που την τετάρτη είναι το τελευταίο μάθημα πανελληνίων. μόλις βγω από την αίθουσα δεν θα ξέρω τι να πρωτοσκεφτώ. να γυρίσω σπίτι να ψάξω για κασσέτες ποκεμον; να πάω για μπασκετ; να κατεβάσω 200 τσόντες; σίγουρα κατι μετά από πολύ ύπνο…

Mπανακι με παρεα

θα καταληξεις να κοιτας το ταβανι για 2 μερες.Αλλα θα σου αρεσει

Αυτό βασικά! Must μετά απο το τελευταίο μάθημα των πανελληνίων

στην θάλασσα;

Ναι ρε. Εμείς οι άπλητοι δεν πλησιάζουμε σε μπανιέρες

ζέστη (αλλά με αναζωογονητικό αεράκι) και άραγμα με φραπεδιά στο μπαλκόνι παρέα με το καναρίνι μου που γουστάρει dropkick murphy’s 8)

και το ιώδιο της θαλασσας μαζί με το αλάτι μια χαρά απολυμαίνει. :stuck_out_tongue:

να μην εχω την πιεση του διαβασματος καθε στιγμη και ας βουτηξω και σε παγωμενη λιμνη.
επισης, σημερα μαθ. κατ. την ωρα αναμονης για να παρουμε τα θεματα, λεω: ας ριξω μια ματια σε μια μικρη αποδειξουλα που δεν εχω δει. μπαμ, πεφτει.

fixed :smiley:

Αλέξη, έπαθα ακριβώς το ίδιο με την απόδειξη!!! Δεν το πίστευα!!!

και τον ορισμο της διαμεσου στα μαθ. γενικης τον εμαθα στο δρομο για το σχολειο και επεσε επισης :smiley:
μιας και το 'φερε η συζητηση, δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος με τους βαθμους που εγραψα και δικαιολογημενα με τις πουτσες που 'βάλαν, συμπεριλαμβανομενου οτι εκανα και 'γω κατι πιπες.
οπως κι αν έχει, [SIZE=“6”]ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΙΩΝΟΥΜΕ(!)[/SIZE]