Μου αρέσει

Ρε crimson γκλορυ κλπ μια τετοια γκομενα θελω να βρω, ναναι τελειως βουρλο. Κανουν καλο σεξ αυτες.

Μου αρεσει:

? οποιοδηποτε φαγητο με ζυμαρικα και τα παντα απο γλυκα,ειμαι ικανη να ζησω μονο με γλυκα,που τα φτιαχνω κιολας
?μαυρο και μωβ χρωμα
Evanescence,2o αγαπημενο Night wish
?Αν και δε ξερω να οδηγαω,μου αρεσουν τα jeep
?Θα ηθελα να επισκεφτω τη Θεσσαλονικη,one day
?Πρωτη αγαπημενη σειρα CHARMED,ακολουθουν SUPERNATURAL,FRINGE,THE STRAIN το ποιο τεινει να γινει αγαπημενο,C.S.I,N.C.I.S LOS ANGELES,TORCWOOD
?Ταινιες πολλες ιδιαιτερα θριλερ και περιπετειες,πιο πολυ θριλερ,το Pulse,The conjuring,A nightmare on Elm Street.Undisputed και το κλασσικο ADDAMS FAMILY
?Bring me to life -Evanescence
?Αγαπημενη εποχη Χειμωνας ασυζητητη

Ηθελα να γραψω και αλλα δε με φτανει ενα post ειδικα για τις ταινιες,χαχα

Ρε τι παθαμε με τους Evanescence :papas: αλλες μπαντες δεν υπαρχουν τριγυρω? Παιδια κανας καλοθελητης να της κανει κανα μουσικολογικο σεμιναριο μπας και εξελιχθει η newcomer? :roll:

[SPOILER][/SPOILER]

Αυτο σε πειραξε? Και γνωριζω πολλα απο μουσικη και ξερω και πολλα παλια συγκροτηματα,απλα ΔΕΝ μου αρεσουν! Μπες στο προφιλ μου να δεις ενα μικρο δειγμα απο αυτα που μου αρεσουν! Και ξερω πολλους που εχουν κολλημα με καποια μπαντα και δε σχολιασα γιατι το δεχτηκα η καλυτερα σεβαστηκα.

…πόσο χαίρομαι που βραδιάζει νωρίτερα…άντε να αλλάξει η ώρα και νά’ναι απ’τις έξι, βράδυ:):!:

Εμενα παλι αυτο που λες δεν μου αρεσει καθολου.Γουσταρω καλοκαιρακι και να βραδιαζει μετα της 9

Το 12 αρι balvenie doublewood

…αα…εσύ είσαι καλόοος…

Με μέτρο :slight_smile:

…κυβικό;;;:stuck_out_tongue:

το πικ απ στο δωμάτιό μου! 8)

παίξατε ξύλο με τον αδερφό σου και κέρδισες τελικά?

όχι με τον αδερφό μου :stuck_out_tongue:

…που η τελευταίες πέντε μέρες είνα επιτέλους όμορφες…με είχα σιχαθεί να γκρινιάζω:):!:

…καλή μέρα σήμερα, και έτσι την κάνω για μπαλκόνι με φραπεδιά, Blye Oyster Cult και επετειακό Metal Hammer:):!:

…που επανέρχονται οι Άγαμοι Θύται’’…γιατί οι Άγαμοι Θύται’’ είναι ιδέα
…σαν τον Ολυμπιακό

[SPOILER]Βόλου[/SPOILER]:smiley:

:):!:

Η Bachata

Η μαγεία του πρώτου φιλιού.

Μερικές φορές τα βλέπω διπλά (ενίοτε και τετραπλά). Συνήθως όταν μπαίνω εδώ μέσα το παθαίνω και όχι δεν τα έχω πιει προηγουμένως. Δεν έχω αποφασίσει αν μου αρέσει, το σίγουρο είναι ότι παρουσιάζει ενδιαφέρον.

Η ξήγα.