Εθνική Ελλάδος

δεν αντεχεται ο γιούρκας !!! ΗΜΑΡΤΟΝ. πέτα τον έξω

ελπιζω να παιξουμε με περισσοτερες μπαλιες απο τορο, να ανεβει κ άλλα μετρα ο βύντρα κ ο μαλλιας από τη χερεφεην να καταλαβει πως καποια στιγμη πρεπει να δικαιολογησει τον ντορο γυρω απο το ονομα του. οχι μονο με τις εσθονιες κ τις μολδαβιες αλλα κ σε κανενα αλλο σοβαρο παιχνιδι

ελπιζω να βαλει νινη κ παόκι κ να μας κάτσει καμια τυχερη φαση, γιατι δεν μας βλεπω

Μονο εγω εχω την εντυπωση οτι στη φαση που τρωμε το γκολ ο χαλκιας θα καθαριζε την φαση με μια εξοδο???

Έχω μείνει άναυδος από την δημιουργικότητα των χαφ μας. Ουάου…
Όπα 2-0…παστέλι…

Τσίμπα κ το 2ο.
Βύντρα αλάνι!

Πάμε μωρή ομάδα 8)

ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΜΕ ΒΥΝΤΡΑ ΑΒΡΑΑΜ ΚΑΙ ΓΙΟΥΡΚΑ(ΚΑΙ ΤΖΟΡΒΑ) ΓΑΜΩ;
Ε, ρε μπασταρδε ρεχαγκελ γαμω την εθνικη αθηνας σου γαμω

εδιτ: ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΙΝΗ, ΕΒΑΛΕ ΚΑΠΕΤΑΝΟ ΓΑΜΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ!

Δείξ’τους ρε ΚΑΠΕΤΑΝΕ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ.

O Bύντρα έφερε όλη την τεχνογνωσία του στην Εθνική ε. Όχι που δεν θα το κανε.

Κατα τ’άλλα ντροπιαστική εικόνα. Τόσο στατική ομάδα, με υπό το μηδέν ανάπτυξη, αμφιβάλλω αν υπάρχει άλλη στο Μουντιαλ.

Εν τω μεταξύ ρε Πουρουπουπού μιλάς για γκολ μέχρι το '70? Το γκολ είναι στο Ω και η εθνική είναι στο Γ ξέρω γω, δεν κάνει ούτε τα βασικά.

Καλά κρασά.

ΕΤΣΙ ΡΕ ΒΥΝΤΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΡΦΩΣΕ ΤΟ!

Ο σαλπιγγαρας απεδειξε μολις γιατι ερπεπε να ειναι βασικος… εκει που βγαλε την πασα μετα την ποδια

Θα μπορουσαμε αυτη τη στιγμη να βλεπαμε ενα γαματο ματσακι μεταξυ Ν. Κορεας και Ουκρανιας. Αυτο που γινεται τωρα ειναι η ντροπη του Ελληνικου ποδοσφαιρου.

Πω πω αγγλοι δεκαετίας '80 γίναμε. Όχι άλλες σέντρες ρε έλεος

Χαχα Κατσουράνη έτσι μπραβο βάλε το χορταράκι στη θέση του, ούτε άτσαλο μπιλιάρδο να έπαιζες

ποια η θέση αυτής της ομάδας στο μουντιάλ?
το πιο απαίσιο θέαμα που έχω δει έβερ.
ειδικά οι επιλογές του ρεχάγκελ σήμερα είναι μοναδικές.
μου αρέσει που ο γκέκας έλεγε να του στήσουμε και άγαλμα…:stuck_out_tongue:

ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΣΟ ΓΕΛΟΙΟΙ;

Ρε, για 10 λεπτά τους ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΑΜΕ #-o

Δεν μπαίνει ρε Πουρουπουπού ναι χαχαχαχα είμαστε ατυχοι!

Κι εγώ ο μαλάκας που το έχω παίξει Over; Τι θα γίνει…

Τους ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΑΜΕ μιλάμε. Έτσι είναι Αξελ. Είδαν τον ΧΑΡΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ!

Κάνε μήνυση στους Κορεάτες για αδιαφορία:lol:

[SIZE=“7”]ΕΛΛΗΝΕΣ!
ΖΟΥΜΕ ΜΕΡΕΣ '94!!![/SIZE]:vibrate::yahoo:=D>:yahoo::vibrate:

Μεγάλη ομάδα και όμορφη μπάλα με ουσία αλλά και θέαμα . Τιμή και δόξα σε Ρεχάγκελ, Χαριστέα, Κατσουράνη, Καπετάνο, Σειταρίδη, Τζιώλη…Ειδική αναφορά στον Βύντρα που ήτανε παντού. Όλοι εμείς που τον πιστεύουμε δικαιωθήκαμε. ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!

α και να μη ξεχάσω ΒΒΒΖΖΖΖΖΖζζζζζΖΖΖΖζζζζΖΖΖΖΖζζζΖΖΖΖΖΖζζΖΖΖΖΖΖΖζζζΖΖΖΖΖζζζζΖΖΖΖΖΖΖζζζζζΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖζζζζζζζζζζζζζζΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ