Εθνική Ελλάδος

Ο Σαλπιγγιδης ειναι οντως πολυ πεσμενος. Εχει χασει την εκρηξη του που ηταν το κυριο ατου του. Επισης η πιεση που του ασκειται στον ΠΑΟΚ τον κανει να χανει πολλα ευκολα γκολ. Πρεπει να φυγει απο τον ΠΑΟΚ καθαρα για αγωνιστικους λογους. Εκτος αν μεινει με διακοσια χιλιαρικα. Στην εθνικη ισως να μπορει να προσφερει ακομα.

MONO 30 EINAI O ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ?!?!?!

33 είναι. Έχεις δίκιο. Δικό μου λάθος

Υπάρχει πάντως μια πτώση σε αυτόν τον παίκτη αλλά και άλλοι είναι 33 και συνεχίζουν (όχι πολλοί και όχι όπως πρώτα) Ας θυμηθούμε ένα ωραίο τραγουδάκι που λέγαμε για την ομάδα. https://www.youtube.com/watch?v=x5tsiMCIQSQ
Επίσης, αν κατεβάσει κανένα μέλος από το φόρουμ σύνθημα για την Εθνική στον ΟΠΑΠ πείτε το παιδιά να στηρίξουμε! http://pestosynthima.gr/

…τον γεράσατε πριν την ώρα του:p :slight_smile: :!:

ΧΑΧΑΧΑ ναι εμείς φταίμε! Άντε πάρτε και ένα σύνθημα για καλό μήνα!

Νικηστε παιχταραδες μου και παρτε τους την κουπα
Όλοι μαζι να δειξουμε του Ελληνα την … Δόξα

Αριστοτεχνικό.

Να και το επίσημο τραγούδι που θα συνοδεύει την ομάδα στη Βραζιλία…

σπίτσλες…

…εχω κι εγώ ενα παλιό…

ελάτε κούτσα κούτσα…

και…[SPOILER]κούτσα κούτσα ελάτε…[/SPOILER]

Πραγματικά καταπληκτικό. Κρίμα που δεν το ήξερα νωρίτερα. Μπράβο τους για αυτό που κάνουν 8O

Έχω και άλλα συνθήματα πιο κυριλέ αλλά λέω να μην σας κομπλάρω με την τέχνη μου :lol:

ω Θεοι…
Καλυτερα να ειχε μαυρη εικονα.

Θα ήθελα κάτι πιο ροκ αλλά από οτι φαίνεται τον διαγωνισμό κερδίζει το “Στη Βραζιλία ήρθα Ελλάδα σ αγαπώ παντού σ ακολουθώ… Στη Βραζιλία ήρθα στη χώρα του Πελέ όλα τα βλέπω μπλε… Στη Βραζιλία ήρθα κούπα να πάρουμε να τους τρελάνουμε…” Άντε μ αρέσει και αυτό γιατί είμαι μεγαλόψυχος :stuck_out_tongue:

Στη Βραζιλία ήρθα, στη χώρα του κακάο, κι έφαγα ένα τρίμπαλο απ’ τον Ραδαμέλ Φαλκάο.

…δυο μπεκατσίνια ήτανε πολυαγαπημένα…και σούταρε ο Σάλπι, και σκότωσε το ένα

:cold:

:tomato:

:):!:

:bow::bow::bow::bow:

Κάνε την ανατροπή στον διαγωνισμό chris! :lol3::lol3::lol3:

Έπος !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ραγίσαν οι βράχοι…

Εντάξει γαμησε .