Στράτευση και στρατός

Άντε, άντε, ήρθε και σένα η ώρα σου να ΠΗΞΕΙΣ :!:

Δεν καταλαβαινει απο τετοια ο Εθνοφυλαξ, ειναι κομμαντο σωστο. ο ΣΤΡΑΤΟΣ κανει τους ΑΝΤΡΕΣ :!:

ναι, θα πηξεις

ΣΤΟ ΤΥΜΠΑΚΙ!

#-o

Ολα μας τα βυζματα, Τυμπακι πηγανε ή Λοχο Στρατηγειο Χανια

Δεν έχω ιδέα για ποιό λόγο τα βύσματά σας πηγαίνανε Τυμπάκι και ούτε είπα ότι θα πήξω, ΤΡΟΜΠΑ. Είπα μόνο ότι δεν ξέρω τίποτα για κει κι αυτό μου προκαλεί μια αβεβαιότητα. Έχω ακούσει μόνο… φήμες; Πραγματικότητα; Δεν ξέρω. Πάντως κάτι ακούγεται για 15-1. Ναι. ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ-ΜΙΑ. Άντε. Αν ισχύει θα χαρείς κι εσύ, που μου στελνες μηνύματα τύπου “σε παρακαλώ, πήξε λίγο!” :stuck_out_tongue:

εγω τα στελνω αυτα γιατι μπηκες 140, δεν θελω να βγεις 180 κιλα και να τρεχουμε σε τιποτα γιατρους…

δεν υπαρχει αλλο
αυτο ειναι
καλα υπηρετησα πριν 8 χρονια,θαχουν αλλαξει πραγματα απο τοτε

Όσοι θέλατε να δείτε το Γράκχο με χακί, τώρα είναι η ευκαιρία σας να γελάσετε.

[SPOILER]

[/SPOILER]

OXI!!!

Απαγορεύονται τα γυαλιά ηλίου για τους φαντάρους! :stuck_out_tongue:

Lupin εσύ δεν πιάνεσαι, δεν είναι η πρώτη σου. Κατά τ’ άλλα, 8)8)8)

St Anger οι κανόνες του ΕΣ υπάρχουν για να παραβιάζονται ως γνωστόν 8)8)8)

Εγώ φοράω μυωπίας με photobrown. Είμαι τώρα σκοπιά πρωί με ήλιο στο Καστελόριζο (εκεί χειμώνα-καλοκαίρι ο ήλιος ίδιος πρακτικά). Είμαι και καλά στην πύλη (οκ δεν υπάρχει πύλη εκεί, αλλά λέμε τώρα :lol: ) και με κοιτάζει από μακρυά ένας αξιωματικός. Επί μισή ώρα πρέπει να με κοίταζε, προς στιγμή νόμιζα ότι με γούσταρε :? Τελικά νόμιζε ότι φορούσα ηλίου, και του πήρε ώρα να καταλάβει ότι είναι photobrown 8)

Ωραία δικαιολογία αυτή, θενξ :thumbup:

“ΓΙΑΤΙ ΦΟΡΑΣ ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ;!”
“Μα δεν είναι γυαλιά ηλίου κ. υπολοχαγέ, είναι κανονικά γυαλιά με photobrown”.
"…"

Κι άστον μετά να ψάχνεται.

[B][I]μόλις θερίσαμε ολο το χωριό σε περιοχή του βιενταμ[/I][/B]
ο αριστερά ειναι ο ηθικός και προβληματισμένος νέος, και ο δεξιά είναι ο “αυτο το παιδάκι κουνήθηκε. ριχτέ του. …γιατι μπορώ”.

Αντε και το απογευμα για καφε στο Μαγιαφη 8) 8)

Τίγκα γυαλισμένος ο γράκχος και με στολή εξόδου. Κότσαρε εκεί ένα τσιγάρο για να το παίξει φάνταρο αλλά δεν πείθει.

Βασικά εκείνη τη μέρα το έπαιζα μέρος διμοιρίας απόδοσης τιμών, οπότε ήταν ή στολή εξόδου και οι αρβύλες πένα, ή καμπάνα. Άλλο που δεν ήθελα βέβαια κι εγώ ο ποζεράς. 8)

θυμιζεις πολυ τον Βill Duke στο predator
:stuck_out_tongue:

Προτυπο εισαι ρε μαλακα :’)

Και το σκυλάκι όλα τα λεφτά τελικά!

μμμμ, είσαι πολύ γλυκούλης:!: