Στοιχημα

λαρισα - πανιωνιος 1
μαντσεστερ - αρσεναλ 1
γιουβεντους - ρομα 1

ειμαι γκουρου τελικα !!!

Μετα απο τους κουβαδες τις προηγουμενης εβδομαδας ακομα και στις 3αδες, ειπα να παιξω επιφυλακτικα αυτην τη φορα και επαιξα 5 αγωνες με συστημα 3αδων. Ελα ομως που αυτην την φορα τα 'πιασα ολα μαμω την εμπνευση μου?!
ΟΦΗ
Γιουβε
Φιορεντινα
Αρη
Λαρισσα

Ετσι που τα 'παιξα πηρα 45 ευρω ενω αν τα παιζα χωρις συστημα θα επερνα 135 ευρω οποτε τι να πω… :papas:
Δεν πειραζει, καθε κερδος ευπροσδεκτο!

ΥΓ. Τωρα το ειδα το πμ σου samis…!

Επισης ειχα παιξει διπλη ευκαιρια ασσο-Χ την Σαραγοσα. Η Σαραγοσα εχασε πεναλτυ και η Μπαρτσελονα το πηρε το ματς με το ποιο πετσινο πεναλτυ της ιστοριας στο 83’.
Τον γ@μ@ς ή δεν τον γ@μ@ς μετα απο αυτο τον διαιτητη???:x :x :x :x

Edit: Περιμενω τις προτασεις σας για ματς της Τριτης και της Τεταρτης!

Arsenal to score
Real to score
Lyon to score (λίγο επίφοβο, θα το σκεφτώ λίγο ακόμα)
Οsfp under 3,5
Salke under 3,5
Lyon under 3,5
Sevilla to score
barca under 3,5

εκ πρώτης όψεως αυτά δείχνουν καλά. Τα under είναι δυνατά αφού οι φιλοξενούμενες θα μπουν κλειστά. από μόνα τους δεν βγάζουν όμως τρελή απόδοση, για αυτό συνδυασέ το με κάποιο άλλο ακόμα

Κατεθεσα τα δελτια μου.

Ολυμπιακος-Τσελσι 1-0 και 1-1

Σαλκε
Τοτεναμ
Λυων ολα οβερ 2,5

Να προκριθει η Σαλκε και ο Παναθηναϊκος

Στο Αρσεναλ-Μιλαν να εχει περισσοτερα οφσαιντ η Μιλαν(μιλαμε περι μαθηματικης βεβαιοτητας εδω)

Και ενα συστημα με τριαδες στα εξης σημεια

Ολυμπιακος 1Χ
Λιβερπουλ 1
Αρσεναλ 1
Παναθηναϊκος 1

Αντε να δουμε…

ρε τι παίζεις σημεία??? δε λέω μπορεί και να κάτσουν αλλά δύσκολα. Ειδικά τη Λίβερπουλ δεν την βλέπω…

Εριξα λυων, οσφπ, σάλκε under 3,5 και ρεαλ, σαουθάμπτον και γουλβς να σκοράρουν…

Πίπο άσχετε… γεννημένε οφσάιντ… :lol: !!!

Δεν τα παω τοσο καλα με τα οβερ/αντερ!:stuck_out_tongue: Η Λιβερπουλ ειναι γεννημενη για Ευρωπη και μετα απο το στραπατσο στο κυπελλο θα μπουνε πολυ γερα σημερα.

Αυτο και μονο αρκει για να εισαι σιγουρος οτι η Μιλαν θα εχει περισσοτερα οφσαιντ! Αλλα Πιπο ρισπεκτ. Μπορει να μην ειναι απο τους αγαπημενους μου αλλα τα παστελωνει ομορφα τα τεμαχια. Παιζει φοβερα με την πλατη στο τερμα, εχει γυρισει και το 'χει καρφωσει πριν να το παρει χαμπαρι κανενας!

εγω επαιξα και σημερα για χαβαλε

ρομα - ρεαλ 2
οσφπ - τσελσι οβερ
λιβερπουλ - ιντερ 1

εσεις απο ιντερνετ παιζετε??

Ναι, bwin.com

η Λίβερπουλ είναι σε κακή κατάσταση. δεν είμαι των σημείων… στήνονται πολύ εύκολα και όπως έχω πει με τα under/over έχεις 50% πιθανότητες να σου κάτσει ενω με το σημείο 33%. αν δεν ξέρεις όμως και παίζεις στα τυφλά δεν έχεις ούτε κει τύχη. Τεσπα θα δούμε.
Μπροστά στον Μάρκο Βαν Μπάστεν (και θαύμαζα μικρός) πάντως που φόρεσε την ίδια φανέλα, ο πίπο είναι μια μικρή τριχούλα… :stuck_out_tongue:

gamebookers :wink:

Κατι πιασαμε σημερα…

Εχασα τα 3 οβερ για την Σαλκε.
Εχασα τα σκορ του Ολυμπιακου #-o
Πηρα απο το ματς της Λιβερπουλ οβερ 7,5 κορνερς και οβερ 50,5 πλαγια (51 ητανε!!!:smiley: :smiley: :smiley: )
Και απο τις τριαδες της τετραδας επιασα ηδη την Λιβερπουλ και τον Ολυμπιακο και περιμενω Αρσεναλ και Παναθηναϊκο.
Στο 'πα οτι η Λιβερπουλ ειναι ομαδα γεννημενη για Ευρωπη!:wink:

ρε έπαιζε με 10 η ιντερ. Δεν πιστεύω να προκριθεί πσντως η λιβερπουλ.

To ξερω, απο ικανοτητα της Λιβερπουλ αποβληθηκε το κριαρι ο Ματερατσι!:stuck_out_tongue:
Μια χαρα θα προκριθει, το 2-0 ειναι πολυ καλο σκορ.:wink:
Εν το μεταξυ ηθελα να παιξω και οτι ο Τζεραρντ θα βαλει γκολ αλλα δεν μ’αρεσε η αποδοση και δεν το 'παιξα…:-s

από πλευράς προτίμησης, θέλω λιβερπουλ αφού συμπαθώ όλες τις αγγλικές ομάδες (Αρσεναλ όμως πιο πολύ)
βασικά το άφησα στο 1-0 και νόμισα έληξε τόσο :wink:
Τον ματεράτσι μη μου τον θυμίζεις, το τι μπινελικια εφαγε στο τελικό του μουντιάλ δεν περιγράφεται…

Σήμερα λυών και μπάρτσα Under 3,5
αρσεναλ και σεβίλη να σκοράρουν.

2-0 εληξε τελικα.

Μαντσεστερ 2 και Σεβιλλη Χ

Αχ αυτο το δοκαρι στο '93… (Αρσεναλ) Δεν πειραζει, αμα κερδισει ο βαζελος θα παρω κατι…
Αμα αποκλειστει ομως θα χασω μπολικα!

Επιασα και το στοιχηματακι με τα οφσαϊντ…:stuck_out_tongue:

Πολυ ασχημο το Ευρωπαϊκο τριημερο. Μας κρεμασαν πολυ ασχημα οι Αρσεναλ και Παναθηναϊκος και απλα ασχημα οι Μπορντο και Ατλετικο Μαδριτης.
Για αυριο επαιξα ενα στοιματακι 5 αγωνων με συστημα 4αδων.
Ολο ασσακια.
Γουιγκαν
ΠΑΟΚ
Λιντς
Ντορτμουντ
Πορτσμουθ

Καλη μας τυχη…! :papas:

Oι επιλογες του Σ/Κ:

Χάνσα Ρόστοκ - Μπίλεφελντ
1 X 2 - πρόβλεψη: Χάνσα Ρόστοκ
1.85

Ρόμα - Πάρμα
1 X 2 - πρόβλεψη: Ρόμα
1.60

Μάντσεστερ Σίτι - Γουίγκαν
1 X 2 - πρόβλεψη: Μάντσεστερ Σίτι
1.65

Ατλέτικο Μαδρ. - Μπαρτσελόνα
1 X 2 - πρόβλεψη: Μπαρτσελόνα
1.95

Λα Κορούνια - Σεβίλλη
1 X 2 - πρόβλεψη: Σεβίλλη
2.20

Ουέλβα - Ρεάλ Μαδρίτης
1 X 2 - πρόβλεψη: Ρεάλ Μαδρίτης
1.70

Λάρισα - Ηρακλής
1 X 2 - πρόβλεψη: Λάρισα
1.70

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
1 X 2 - πρόβλεψη: ΑΕΚ
2.55

Βιγιαρεάλ - Οσασούνα
1 X 2 - πρόβλεψη: Βιγιαρεάλ
1.60

Μίλαν - Λάτσιο
1 X 2 - πρόβλεψη: Μίλαν
1.77