Αεκαρα

Εγω να πω την αληθεια δεν θελω τον ριμπο στη ΑΕΚ, οχι γιατι ειναι ακριβος(η puma πληρωνει αλλωστε…) η επαιξε στον ΟΣΦΠ αλλα γιατι αν θα ερθει θα το κανει για σπασιμο στο κοκαλη και οχι επειδη το θελει.Επισης
ειναι 35 χρονων…, που πηγε η ανανεωση κυριε ντεμη που λεγατε με νεα ταλαντουχα παιδια??? Εχω βαρεθει να ακουω σε ολες τις ομαδες για 5ετη πλανα , για ανανεωσεις και να χαμε να λεγαμε, μαλλον αναπαλαιωση…#-o :-s :-k :? :?

Δυστηχώς ο ΠΑΟΚ σε εκείνο το παιχνίδι με τον ΠΑΟ στήθηκε όντως. Κέρδιζε η ομάδα πετούσε και ο Αναστασιάδης έβγαλε τους 2 καλυτερους παίκτες και απο εκεί και πέρα άρχισε η οπισθοχώρηση. Το ότι μπήκε το goal στο 94 ήταν θέμα της αχρηστίας των παικτών του ΠΑΟ που δεν μπορούσαν να κεντράρουν με τίποτα. Εντάξει δεν μπορούσαν οι του ΠΑΟΚ να βάλουν και αυτογκόλ. Λυπάμαι γιατί ήταν άλλη μια μαύρη σελίδα στην ιστορία του ΠΑΟΚ. Η ομάδα έχει κόσμο άξιο αλλά διοίκηση για τον πέο.

Όσο για την ΑΕΚ ναι έκατσε να χάσει. Ναι δεν τίμησε την ιστορία της. Ναι δεν τίμησε τον κόσμο της. Ναί ρε παιδιά είναι ΜΙΚΡΗ πολύ ΜΙΚΡΗ ομάδα. Η διοίκησή της την κάνει έτσι. Θα μου πείτε υπάρχει κάτι διαφορετικό στην Ελλάδα;

Ρε παιδιά δεν αξίζει να φανατιζόμαστε για τις ομάδες. Δεν προσφέρουν θέαμα και οι διοικήσεις θέλουν τον κόσμο υποχείριό τους. Μην τους κάνετε τη χάρη. Ασχολειθείται με θέματα που πραγματικά μας καίνε. Όχι ρε δεν με νοιάζει. Ας πέσει ο ΠΑΟΚ στη Δ Εθνική. ΘΕΛΩ να παίσει ο ΠΑΟΚ στην Δ Εθνική. Δεν θέλω ώς φορολογούμενος πολίτης να πληρώνω τον Γούμενο και κάθε Γούμενο. Γιατί να τον πληρώνω;; Γιατι να είμαι εγώ ο μαλάκας; Όχι δεν θα πάω στην Καμάρα σε συλλαλητήρια για τη σωτηρία του ΠΑΟΚ. Θα πάω για να γίνουν επιτέλους στην Ελλάδα δρόμοι και υπηρεσίες. Θα πάω για τη σωτηρία τη δικιά μου.

+άπειρο :wink:

Κι ακομα παραπερα!!!

αν η ΑΕΚ παρει το ριβαλντο θα ειναι η πιο σωστη κινηση που εχει κανει ο ντεμης…

1)θα δημιουργησει ακομα πιο μεγαλο μπαχαλο στον ολυμπιακο και θα συνεχιστει η κριτικη και η γκρινια προς τον κοκκαλη…
2)ο ριβαλντο ειτε το θελουμε ειτε οχι 4-5 μεγαλα ματς στο ελληνικο πρωταθλημα μπορει να τα καθαρισει μονος του ακομα και στα 35…
3)και ασφαλως για το πρεστιζ της ομαδας ειναι τεραστειο κερδος…

  1. θα πάει ο Μαντούκα αριστερά και δε θα χρειάζεται πια να παίζει ο Σέζαρ!!!:lol: :lol:

Sorry alla edw tairiazei to “osa den ftanei h alepou ta kanei kremastaria”. H AEK kai mono pou epiviwse apo tin lailapa twn dioikitikwn lamogiwn einai thayma. Edw karpazonoume ton Vazelo pou exei megaloepixeirimatia proedro edw kai xronia, dioikitikh kai oikonomikh statherotita, syn to oti o Olymbiakos tha ithele poly na kanei tin poreia pou kaname fetos sto CL(pou den itan ka ikati syntaraktiko vevaia). Ola ayta egw ta thewrw aksia logou gia tin AEK. Vevaiws se kammia periptwsh den fanatizomai gia ta opadika kai poly kala ta les san ygieis politis kai oxi vlakas opados oti yparxoun polla poio symantika provlimata stin kathimerinotita mas gia na diamartyrithoume apo ta opadika. Einai Anwnymes Etairies, bussiness, pws to lene. Alla pws na to kanoume, oute egw borw na dw tin omada mou san epixeirhsh mono, logiko einai na exoume syanisthimatiko desimo.
Twra gia Led_Zeppelin, einai poly pio eukolo na xaseis gia na voithiseis para na kerdiseis. Diladi einai sigouro oti h AEK tha exane apo ton PAOK an paizane teleutaia agwnistikh. Den einai to idio eykolo na voithiseis otan prepei na kerdiseis mia omada me stoxoun kai kalo synolo malista.

Sto synolo tou roster aytoi oi megaloi se hlikia paixtes einai ta aparaitita systatika! Des ligo tin analogia kai tha katalaveis.

Εγώ δε διαφωνώ… Αυτά τα έλεγα εδώ και χρόνια. Απλά τώρα συμφωνούν και οι ΑΕΚτζήδες:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Oxi re karvou, o Olympiakos den exei merikous megalous, eixei MONO megalous!:stuck_out_tongue:

πολύ πιθανόν να φύγει ο emerson, οπότε αν έρθει ο Ριβάλντο θα είμαστε περίπου στον ίδιο μέσο όρο ηλικίας + ότι καμμιά σχέση οι δυό τους, όσον αφορά το πόση μπάλα ξέρουν

Δεν ξέρω πώς το βλέπετε εσείς αλλά αν έρθει ο Ριβάλντο στην ΑΕΚ εγώ δεν την ξαναυποστηρίζω σε ματς μέχρι να φύγει … [-X [-X [-X [-X [-X [-X

Ακομα και αν παρουμε το πρωταθλημα με ριμπο…? Μην ξεχναμε οτι ο κοκκαλης μπορει να εδωσε ενα σορο $$
για τον ριβαλντο αλλα εβγαλε αλλα τοσα απο τον ριμπο…:-k Κλεισαμε ενσαλιβα.:slight_smile:

Έφυγε ο Καπάνταης…

Γιατί δεν παίρνετε τον Τόργκελε στη θέση του?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

οχι ρε karvou και τον torghelle!!!μεγαλυτερο παλτο απο αυτον δεν υπαρχει…και παιζει και στην εθνικη ουγγαριας τρομαρα του

Megalh malakia pou afisan ton Kapantah na fygei. Psaxnontai se Argentines kai Gouadalaxares enw ton eixame sta xeria mas ton epithetiko.

yep ακόμα και τότε …

Δεν γλύφω εκεί που κάποτε εφτύνα… [-X [-X [-X

Αεκάρες του φόρουμ μην στεναχωριέστε… Φέτος βλέπω κινήσεις με λογική και έχω πάρει θάρρος. Μπαλαδόρος διεθνής στα αριστερά πίσω, αμυντικό χαφ (επίσης διεθνής) 10 χρόνια νεώτερος του Emerson, πιτσιρικάδες συνεχίζουν να έρχονται.

Δεν πιστέυω ότι τον αφήνει να φύγει και δεν έχει βρει επιθετικό. Μάλλον έρχεται ο Αργεντίνος έτσι κι αλλιώς αλλά πιστέυω ότι το μπαμ δεν έχει γίνει ακόμα και δεν είναι ο Ρίμπο.

Έφυγε ο Καπαντιγκόλ???
Και τι θα κάνουν τώρα όλα τα μικρά της ΑΕΚ??- Αν παρατηρήσετε όλα τα 10χρονα-13χρονα στις ακαδημίες της ΑΕΚ έχουν μαλλιά ίδια με του Λεωνίδα, και όποτε μπαίνει στο γήπεδο πανυγηρίζουν σαν τρελλά!!:lol: :lol:

Ο Καπάνταης για το Αιγάλεω καλός είναι! Βέβαια, αν έχεις τον Καπετάνο σου φαίνεται Maradona:lol3:

Και όμως ο Καπάνταης ήταν ένα από τα λίγα for του ελληνικού πρωταθλήματος που αξίζουν.