Αεκαρα

Για να συγκρίνω δύο φορ με παρόμοια κόμμη-χίλιες φορές Λαμπριάκος!!! (παίζει και άμυνα άμα λάχει)

Παιδιά ο Καμπάνταης έκανε μια καλη χρονιά και τον βγάλαμε παικταρά; Ο τύπος θέλει 350.000 τον χρόνο για να μείνει…#-o

Γιατί μια καλή χρονια ??? Και στον ¶ρh καλά πράγματα είχε δείξει. Και δηλαδή ο Ντελίμπασιτς καλύτερος ήταν ???

Ντελιμπασιτς, παουτασο κ.α. πολλα λεφτα περνανε που δεν τα δικαιολογησανε σε καμια περιπτωση, δεν εβγαλε κανεις τον καμπανταη παικταρα, απλα λεμε οτι με βαση τη χρονια που εκανε φετος(8 γκολ) που του δοθηκε η ευκαιρια απο τον φερρερ γιατι ο σαντος τον ειχε “γραμμενο” του αξιζε να μεινει στην ΑΕΚ. Τωρα αν πιστευουν
στη δοιηκηση οτι θα εξοικονομησουν $$ απο το συμβολαιο του καμπανταη για να τα δωσουν αλλου…:-s

Δεν θα το μάθουμε ποτέ. Μπορεί να φαινόταν αν καθόταν στην ΑΕΚ αν έπαιρνε 2-3 παιχνίδια συνεχόμενα όπως ο Λεώ. Πάντως ποτέ δεν γίνεται να γίνουν όλα πετυχημένα , όλες οι μεταγραφές να βγούν. Απλά φάινεται ότι πάμε σε καλό δρόμο

Etsi akrivws.

Στα γραφεία της ΑΕΚ ο Ρίμπο! http://www.sport24.gr/html/ent/219/ent.179219.asp

Εκλεισε στην ΑΕΚ ο ριμπο?8O Ψαξτε στα αθλητικα sites και θα δειτε!

Ε είναι ζήτημα ωρών να ανακοινωθεί νομίζω. Λέει ο Ντέμης και ο Σέρα βγήκαν χαμογελαστοί από τα γραφεία.
Μπράβο στην ΑΕΚ. Το πρωτάθλημα θα είναι πολύ ενδιαφέρον του χρόνου. Δεν έχω ακούσει τίποτα, αλλά θα ήταν καλή ιδέα να έπαιρνε τον Μίετσελ τώρα που έφυγε από τον ΜΠΑΟΚ στη θέση του Λεω.

Χιωτης, μορας, εμερσον αποτελουν παρελθον, ρε εδω στη μιλαν παιζει ακομα ο μαλντινι με τον καφου ο
ριβαλντο στην ελλαδα παιζει για πλακα εστω και στα 35. Μονο τα φαουλ που θα χτυπαει φτανει.
8O

A bravo, brosta mas einai to tank o Miechel(mis-spelling?) pou psaxnoume apo dw kai apo 'kei?? Mamw to feleki mou…
P.S. Ton Rivaldo den ton anakoinwnoun akoma giati den exoun typwsei akoma 40.000 faneles me to onoma tou, akoma stis 10.000 einai… :lol:

Διάβασα κάπου ότι είμαστε πολύ κοντά να κλείσουμε τον Dudek (πήρε μόνος του τον τελικό στην Κωνσταντινούπολη πριν 2 χρόνια στα πέναλτυ) !! Μια χαρά θα καλύψουμε και το τέρμα, αν τελικά γίνει αυτό.

Πολυ φοβαμαι οτι θα γινουμε καπι στο τελος και η ανανεωση θα παει περιπατο γιατι αν ερθει και ο ντουντεκ
που ειναι 34 χρονων αλλα θα μου πειτε εδω παιζει ακομα ο ολιβερ καν.:lol: Ολοι θα κριθουν στο γηπεδο
και εκ του αποτελεσματος ανεξαρτητου ηλικιας.:wink:

Δε μπορώ να καταλάβω που βρήκε ξαφνικά η ΑΕΚ λεφτά…:-k

Για τον Ριμπο ο Γλου δεινει φραγκα λογω της PUMA.

Τι εννοείς, ότι θα πληρώσει όλο το ποσό της μεταγραφής; :-k

Και εγώ έτσι ξέρω. Η PUMA (Γλου δηλαδή) θέλει και άλλο τον Ρίμπο στην Ελλάδα και τσοντάρει λεφτά για να πάει στην ΑΕΚ.

Οχι αλλα σιγουρα βαζει φραγκα για αυτη τη μεταγραφη, σκεψου ποσες φανελες θα πουλησει ο Γλου και θα κανει αποσβεση.
Παντως καλα κανει η ΑΕΚ και δινει 1,2 Εκατ για Ριβαλντο δεν πεταει ασκοπα λεφτα (σε σχεση με τους αλλους δυο) δινωντας πχ 900 χιλιαρικα στον Μποβιο.

Η ΑΕΚ έχει λεφτά από κάνει πολύ προσεκτική χρήση αυτών. Οι επιχειρηματίες που είναι πίσω από τον Ντέμη δεν είναι τίποτα τυχαίοι. Έβγαλε και λεφτά από το Τσου Λου φέτος…

“Συμφωνία για Λύμπε”

Το “ναι” της ΑΕΚ απομένει για την μετακίνηση του Νίκου Λυμπερόπουλου στη Νυρεμβέργη, σύμφωνα με δημοσίευμα του “Kicker”.
Πλακα μας κανουνε μωρε??? Ο νικολας εδω θα μεινει…τελος:papas: :bow2:

Πέραν του Ρίμπο, θέλουμε ακόμα για βασικούς ένα σεντερμπακ (αντι-Τσιρίλο), έναν σέντερ φορ (τύπου Καμπάνταη για να κολλάει με Λύμπε) και τουλάχιστον έναν backup keeper καλύτερο από τον Χιώτη (αφού αυτός δεν μας έκανε). Όλα αυτά με την προϋπόθεση ότι δεν θα φύγουν Σορε και Λύμπε. Πολλά $$ δλδ. Θα την βρει την άκρη πάντως ο Ντέμης με τον Φερέρ.