Αεκαρα

Βασικά τον λέμε σκέτο Gay. Όλοι καταλαβαίνουν για ποιον μιλάμε

ρε γμτ έλεος, πόσο είσαι , 12? τι κόλλημα είναι πια αυτό !

Είσαι ρατσιστής; Έχεις κάτι με τους Gay; Το θεωρείς βρισιά; Μήπως να πάρω κι άλλον πόντο;

όχι ρε συ απλά τέτοιο επιχείρημα είχα να ακούσω από τότε που έπαιρνα πρωταθλήματα

και πήγαινα δημοτικό

Αν μου πεις ποιο επιχείρημα μου εννοείς θα σου απαντήσω. Αν και κρίνω μια επιστροφή σου στο δημοτικό απαραίτητη

o Όσκαρ Γουάιλντ, κάποτε είχε πει

“το μόνο πρόβλημα της κοινής λογικής, είναι πως δεν είναι κοινή” …

Ωχ! λάθος (?) τόπικ

άλλο ένα σπαμ σε αθλητικό τόπικ κ έφυγες.

Καλά μη σπεύδεις να κατοχυρώσεις την πατέντα, το έχουν πει πολλοί αυτό. Από την αρχή ως το τέλος του πρωταθλήματος μπρώ να σου βρω 100άδες φάσεις που αν μία από αυτές ήταν διαφορετική το πρωτάθλημα θα είχε άλλη τροπή. Απλώς η συγκεκριμένη ‘φάση’ έγινε εκτός γηπέδου, και διαστρέβλωσε μία σειρά από φάσεις μέσα σε έναν αγώνα. Και στο κάτω κάτω οι δυνατότητες της ΑΕΚ έφταναν μέχρι 68 βαθμούς, θα συμφωνήσω φτωχή συγκομιδή, χρειάζεται πολύ δουλειά η ομάδα, πολλά προβλήματα, μας γλέντησε η Πόρσε, μας γλέντησε ο Ηρακλης και πολύ άλλοι, μας…, μας…, μας…, δεν μπορεί όμως να μου κουνάει το δάχτυλο με συγκατάβαση αυτός που συγκέντρωσε 67 βαθμούς.:?

Για το δεύτερο το είπα στο πνεύμα που έπιασε ο Μοντεχρήστο. Δίακαια πρωταθλητής ο γαύρος, αλλά δεν γουστάρω τη φετινή σαιζόν μετά την ανωτερότητά μου, να αγωνιστώ για τη δεύτερη θέση. Ούτε επειδή ο άλλος έκανε ένστανση για να μην χάσει τα φράγκα του τσουλου, σημαίνει ότι εγώ δεν έχω δικαίωμα να το γράψω στα @@ μου το τσουλου, αν είναι να μην βγω με τον τρόπο που εγώ νιώθω ότι μου αξίζει. Προτιμώ 5 φιλικά, να δοκιμάσω παίκτες και να αρχίσω το χτίσιμο της ομάδας

Kαλυτερα θα ειναι να βγουμε τριτοι παρα δευτεροι,ποιος κανει τωρα προετοιμασια για το cl εχοντας ηδη την κουραση απο τα πλειο οφ,ασε που και οι πιθανοτητες για να περασουμε θα ειναι ελαχιστες μιας και θα κληρωθουμε με πολυ δυνατη ομαδα.Και υπαρχει ο κινδυνος να καει κ η ομαδα απο την προετοιμασια οποτε δεν
αξιζει καν τον κοπο η δευτερη θεση, μονο για το πρεστιζ.

Ο ριβαλντο νομιζω το παρατραβηξε με τις δηλωσεις που εκανε η που θα κανει ενδεχομενως και τις επομενες μερες εαν φυγει οπως ειπε.Καλα τα ειπε σε καποια σημεια κ εχει δικαιο αλλα μετα…:-s

Επειδή οι εφημερίδες της ΑΕΚ δεν μπορούν να βγάλουν ένα πρωτοσέλιδο της προκοπής παραθέτω τα κύρια χτυπήματα που θα έβαζα εγώ.

Ο ΤΖΟΡΤΖΒΙΤΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΡΙΒΑΛΝΤΟ
ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΚΑΡΦΩΣΑ
1H ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ
2Η ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ
3Η ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΚΑΣ (ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ)

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΟΣΦΠ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ 6-2
ΜΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟ 4-1
ΜΕ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 3-0 (ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΠΑΛΑ… ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ)

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΟΣΦΠ:
ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΝΕΤΑ ΤΟ 0 ΑΦΟΥ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΠΑΤΗΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΓΗΠΕΔΟ

ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ. ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΘΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΘΗΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ Η ΚΑΘΑΡΟΓΡΑΜΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΣ. ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΗ ΦΙΕΣΤΑ ΘΑ ΕΚΤΕΘΕΙ ΣΕ ΛΑΙΚΟ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ.ΗΔΗ ΤΥΠΩΝΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΜΠΟΥΤΙΚ

Ο ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΕ ΝΤΕΛΙΡΙΟ. ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΔΡΑΝΑ

ΑΡΧΙΖΕΙ Ο ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ 27 ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΣΤΟ ΖΕΕΦΕΛΝΤ.ΤΟ ΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΚΛΗΡΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΣΤΗ ΧΑΓΗ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΕΙ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ 3 ΘΕΑΜΑΤΙΚΟΤΕΡΕΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ

ΝΤΕΜΗ ΑΝΕΛΑΒΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ. ΠΑΡΕ ΤΟ ΛΥΚΟΥΡΕΖΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΔΑΝΕΙΚΟ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.

Ο ΘΡΥΛΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΥΑΙΣΘΗΣΊΑ
ΤΟ 11ΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΤΙΝΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΟ

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΦΙΛΟ:
‘ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ’
ΣΗΜΕΡΑ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΜΕΓΙΟΝΓΚ ΖΕ

ΥΓ. Αφιερωμένο στο Μοντεχρήστο που μου φαινεται ότι αυτή η ιστορία τον έχει ρίξει λίγο
Εγώ λέω ότι έχει πολλά potential

Σαφώς και έχει! Θα κλαίγεστε για πολλά χρόνια ακόμα!:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :bow2: :bow2: :bow2: =D> =D> =D>

Τα παραπάνω προέκυψαν ακριβώς επειδή διαφωνώ με την κλάψα και με πρωτοσέλιδα τύπου χούντας

ναι ρε συ! Πλάκα κάνω και εγώ…

Πριν λίγο πλάκα στην πλάκα, άκουγα ρεπορτάζ Ολυμπιακού και ο ρεπόρτερ του Ολυμπιακού παρατήρησε πως ο Λύμπε τόσα χρόνια, δεν έχει πάρει πρωτάθλημα και για αυτό ήταν βέβαιος πως η ΑΕΚ δε θα το πάρει :lol:

Ποιοι παίκτες βλέπετε να φεύγουν από την ομάδα?

αουραμπαρενα , ζεραλντο , μορετο , μαντουκα

Αυτους ποια ομαδα θα τους παρει…??:lol: :stuck_out_tongue: Τζαμπα πραγμα παιδια…παρτε κοσμεεεε…:stuck_out_tongue:

Παραθέτω και ένα σχετικό, ακυκλοφόρητο ακόμη διάλογο του ΑΡΚΑ. δυστυχώς τα σκίτσα δεν μπόρεσα να τα ανεβάσω.

ΙΣΟΒΙΤΗΣ: Τι βλέπεις, Μοντχρήστο?
Μ: Τη θρυλάρα.Παίζει με την Καλαμαριά
Ι: και πόσο είναι το σκορ
Μ: 0-0 και είμαστε στο 80’ γ$#@%#ω την %$$^#6 γ@%#ω! Μη μιλας και συ.
Ι: Σου έχω πει να μην μου απευθύνεσαι με αυτόν τον τρόπο. Καταλαβαίνω Είσαι αγχωμένος. Φοβάσαι ότι δεν θα προλάβαιτε να σημειώσετε γκολ.
Μ: Οχι φοβάμαι ότι ο μαλάκας ο Κατσαβάκης θα ξεχάσει να βάλει το Βάλνερ.

Τελικα θα εχει τηλεοπτικη καλυψη το ματς με τον πανιωνιο SS1 21:00

Monte, o rfo σε εκανε γαυρο! :lol:

Μεγαλη μπαλα ανα διαστηματα και ταλιρο ο Πανιωνιος!