Αεκαρα

Εϊνα γραφικός ο τύπος, τι να λέμε, δε δέχεται αντρίκεια τις αποφάσεις της αθλητικής δικαιοσύνης όπως οι διαφορετικοί το '08.

Δεν είναι για αυτό γραφικός, αλλά γιατί αν τον ρωτήσει κάποιος “τί έφαγες σήμερα”, θα απαντήσει μου έκλεψαν το πρωτάθλημα ή το πιάτο αν θες.

1 Like

Έχει πλάκα το αστείο που λες εδώ και μέρες και έχεις βαλθεί να μας πείσεις ότι είναι το ίδιο, αλλά ίσως ως γνήσιος γαύρος να ξεχνάς ότι ο Ολυμπιακός έχασε εντός γηπέδου από την Καλαμαριά. Από εκεί και πέρα κινήσατε γη και ουρανό για να βρείτε τρόπο να πάρετε τη νίκη στα χαρτιά, και από τη στιγμή που τη βρήκατε ΔΙΚΑΙΑ στο όνομα του Βάλνερ πήρατε και το πρωτάθλημα. Η ΑΕΚ εντός γηπέδου, ΚΑΛΩΣ ή ΚΑΚΩΣ μέχρι να ΜΗΝ λήξει το παιχνίδι, με τον ΠΑΟΚ ήταν 0 - 0. Ο οποίος “αδικημένος” ΠΑΟΚ κίνησε και αυτός γη και ουρανό ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ με τρόπο που τελικά είχε κόσμο στο γήπεδο. Τώρα, γιατί ΔΕΝ ΕΛΗΞΕ το παιχνίδι μπορείτε να ρωτήσετε έναν ΠΑΟΚΤΖΗ. Καμιά άλλη απορία έχεις ChrisP που θα μιλήσεις εσύ, ως Ολυμπιακός (όχι ως άτομο), για διαιτησίες?

2 Likes

Σαν τους γαύρους που υποστηριζουν ότι αν ειχαν τη διαιτησία που ήθελαν, τώρα θα ειχαν παρει πρωτάθλημα με 10 πόντους διαφορά.

1 Like

Το σκορ εντός γηπέδου ήταν 1-0, το έγραψε και ο διαιτητής στο φ.α., όπου έγραψε επίσης ότι διέκοψε το ματς γιατί κάποιος λυσάνδρου του είπε ότι η ομάδα του ήταν τρομοκρατημένη να ξαναβγεί στο γήπεδο.

Δεν έχω καμία απορία γενικά, βεβαιότητα έχω ότι γαύροι, μαύροι, κιτρινόγαυροι και ζελέδες, όλοι τα ίδια σκατά είναι.

Άμα το έγραψε στο φ.α, έτσι θα έγινε.

Έτσι ακριβώς, το παν και τα δικαστήρια.

Σε αυτό είμαστε 100% σύμφωνοι. Πριν μπουκάρει ο πρόεδρας όμως ο διαιτητής είχε ακυρώσει το γκολ. Άρα? 0-0? Διαφορετικά, γιατί μπούκαρε? Πες μου, αλήθεια…

Για να αλλάξει γνώμη στο διαιτητή που είχε μετρήσει το γκολ και μετά από 5 λεπτά το ακύρωσε χωρίς υπόδειξη βοηθού ενώ γύρω του είχανε μαζευτεί 15 παίκτες της αεκ.

Και το κατάφερε ο μπαγάσας, αλλά ζεστάθηκε, έβγαλε το παλτό και επήλθε η τρομοκρατία.

1 Like

Ρε μπαγάσα, δες τουλάχιστον τα video πριν μιλήσεις. Αυτός το μέτρησε, με υπόδειξη βοηθού το ακύρωσε.
Έλεος χαχαχα

Εννοείς ότι ο βοηθός δεν έφυγε για τη σέντρα και είχε μείνει στη θέση του με σηκωμένη σημαία;

Ομολογώ ότι μου διέφυγε αυτό και δεν το είδα στο βίντεο.

Εκτός αν εννοείς ότι φύγανε και οι δύο για τη σέντρα και το σκέφτονταν στην πορεία και λένε “λες να ήταν οφσάιντ ρε, για να το συζητήσουμε”.

Οκ ρε

Μεχρι το 2050 να το λεει ο Λουτσεσκου, αφου οπως φαινεται σας ενοχλει να ακουτε την αληθεια.

Μας ενοχλεί η γαυρίλα, οπότε ευτυχώς που χάσατε μόνοι σας το φετινό πρωτάθλημα, για να μη σας φάμε στη μάπα από φέτος.

1 Like

Ρε παιδια γτ ασχολειστε με τα τρολ;

Εγω παντως ειμαι με τον ΚρισΠ εδω. Δεν ξερω αν ειναι ιδια η διαφορετικη περιπτωση αλλα απο την στιγμη που εγινε παρατυπια μια χαρα εκανε ο γαυρος και εκανε ενσταση και το ελεγα απο τοτε και μαλιστα ειχα την ιδια αποψη οταν ημασταν εμεις που χαναμε το Πρωταθλημα (ο Παναθηναικος κυνηγαγε τον γαυρο οταν εγινε η φαση με τον Βαλνερ, η ΑΕΚ προσπερασε πιο μετα). Το αν ο Βαλνερ επαιξε πολυ η λιγο δεν εχει σημασια, κανανε μαλακια, οπως μαλακια εκανε και ο Σαββιδης στην μια περιπτωση και οι Μαο Μαο στην αλλη και καλλιστα τιμωρηθηκε ο ΠΑΟΚ.

Καλα που εβαλαν τον τελικο στην Αθηνα και γινεται σε συνθηκες ταξης και ασφαλειας :joy::joy::joy:

[quote=“morgoth, post:11225, topic:3170, full:true”]
(ο Παναθηναικος κυνηγαγε τον γαυρο οταν εγινε η φαση με τον Βαλνερ, η ΑΕΚ προσπερασε πιο μετα). [/quote]
Κυκλοφόρησαν για ένα διάστημα και κάτι ωραίες ιστορίες τότε σχετικά με τον νυν επιφανή φίλαθλο της ΚΑΕ ΠΑΟ και την ήττα του από την Ξάνθη που ουσιαστικά τον τελείωσε απ’ το πρωτάθλημα.

Με Νασιφ Μορρις και ενα δεκαρικακι στην Μαλαισια ηταν η φαση αν θυμαμαι καλα?