Πολιτικές εξελίξεις

:lol: :lol: :lol: μια χαρά είναι τα πράγματα

Μετά την ψηφοφορία, γίνεται η καταμέτρηση…Όσο πιο μεγάλο το εκλογικό σώμα, τόσο πιο πολύ αργεί!

Στη σχολη μου παντως θελω η ΔΑΠ να παρει το πουλι του ναυτη και του αστροναυτη… Δεν το βλεπω κομματικα, αλλα ειναι κατι παιδια εκει μεσα που μου τη σπανε αγρια…:evil: :evil: :lightsabre: :lightsabre:

Μακαρι να βγουν…ΟΛΟΙ τους…εξω απ τα πανεπιστημια και να πανε στον αγυριστο.

Αυτο ειναι το καλυτερο πραγμα!!! Μονο που δεν νομιζω οτι θα γινει στο κοντινο μελλον… Βλεπεις, ειναι πολλα αυτα που παιζονται απο πισω…

Αυτην τη χωρα το παρασκηνιο θα τη φαει,μια και το προσκηνιο ειναι απλα η βιτρινα με τους αχυρανθρωπους…α ναι και τα κοροιδα…

Χειροτερη φαρα απο τον Ελληνα δεν υπαρχει, δυστυχως…:frowning:

η πλάκα είναι ότι όλοι λένε πριν μπούνε "εγώ?απαπα,δεν θα γραφτώ πουθενά και πάντα γράφονται:p
καλά,όχι όλοι,αλλά οι πιο πολλοί…

Μακαρι!!!:papas:

Ελα, ντε αυτο λεω και εγω! Αν πας σε ενα Λυκειο και μιλησεις με πολλα παιδια της Γ λυκειου τη γνωμη τους για τα κομματα και την πολιτικη γενικα, θα πουνε οτι ολα τα κομματα ειναι γτπ και ολοι η πολιτικη και δεν μας νοιαζει η πολιτικη καθολου. Την επομενη χρονια που εχουν μπει οι περισσοτεροι σε σχολες τους βλεπεις σχεδον ολους στις κομματικες νεολαιες !!!#-o
Βεβαια παιζουν και αλλα πραγματα. Αλλα να μπεις σε μια νεολαια επειδη εχει ωραιες γκομενες (το εχω ακουσει και αυτο #-o ), ή μονο για εργασιες και για εκδηλωσεις, ειναι μαλακια και ξεφτιλα και για τις ιδιες τις νεολαιες.

φίλος μου τους έκραζε όλους,αλλά τελικά γράφτηκε στη ΔΑΠ γιατί λέει στη συγκεκριμένη σχολή και πόλη η ΔΑΠίτες τρώνε πολύ κράξιμο και οι υπόλοιποι είναι κάφροι κλπ#-o

Η μονη σχεση εγω που εχω με τη ΔΑΠ-ΠΑΣΠ ειναι οι σημειωσεις!!!:smiley: 8)

Ευχαριστουμε πολυ παιδια…:stuck_out_tongue:

Εδώ στη Λάρισα η ΔΑΠ ΝΔΦΚ του ΤΕΙ κάλεσε για το προεκλογικό “πάρτι” τον Βας Βας τον παρασκευά!
Και την επόμενη μέρα που κέρδισε τις εκλογές με 60+% βγάζει δελτίοΤύπου με την ακόλουθη ανακοίνωση:
Ευχαριστούμε αυτούς που μας ψήφισαν , μπλα μπλα… και γράφει στο τέλος:‘Όσο για αυτούς που μας επέκριναν για το προεκλογικό πάρτι μας,να τους πούμε ότι δυστυχώς δεν μπορούσαμε να φέρουμε ούτε τον Puccini,ούτε τον Paganini,ούτε τον Mozart’
Τα σχόλια δικά σας!!

:lol3: :lol3: :lol3:
μου’ρθε ένας στίχος από Βασίλη τώρα,άσχετος με πολιτικά

“και να’μαι καραγκιώζης και να φαίνομαι”!!!:lol: :lol:

Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση θα ελεγα οτι ετσι μαλλον ειναι τα πραγματα απ οποιο κομμα κι αν προερχονταν,αλλα οχι μετα απο "αποκαλυψεις"του μεγαλο-λαμογιου…[-X

λαμόγιο ξε-λαμόγιο, τα δεδομένα κοιτάμε στην εδώ περίπτωση… Δες αύξηση εσόδων όταν έγινε η Ν.Δ. κυβέρνηση το 2004. Βέβαια, μακάρι να ήταν ο μόνος. Σε όλους τους βουλευτές παρατηρείται κάτι παρόμοιο. Και στην Ήπειρο το 55+% των κατοίκων είναι κάτω από το όριο της φτώχιας…:-k :-k

Aκριβως γι αυτο.Γιατι δεν τα λεει για ολους αλλα κανει επιλεκτικη λασπολογια,με αμφιβολου προελευσεως και εγκυροτητας πηγες.Τη συγκεκριμμενη εκπομπη βεβαια δεν την ειδα για να μαι ειλικρινης.Ειπε και για αλλους βουλευτες και απο προηγουμενες κυβερνησεις και απο αλλους χωρους?:-k

Πλησιάζουν οι εκλογούλες το λοιπόν…

Ρε μπουστη γιατι σνομπαρεις τα τοπικς μου και προωθεις τα δικα σου?

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4486

Πέρνω ποσοστά από τα views…

Ας συνεχίσουμε εδώ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: