Ολυμπιακός

Σωστός! Θα του πήγαινε και το χαλαρό στυλ του παιχνιδιού για να κάνει μαγικά!

Αλλά αν μιλήσουμε και για όσους άλλους δεν ήταν προχθές, θα ήθελα οπωσδήποτε και Ϊβιτς - Ντέταρι!

Ρε μηπως τον κραζαμε αδικα το Ντουντου? :stuck_out_tongue:

Επαθε ρηξη μηνισκου και παει για εγχειρηση!
Με λιγα λογια τελος η φετινη σεζον… του χρονου παλι.

Τωρα γινεται ακομα πιο προφανες οτι θελουμε παιχτη στα κεντρικα χαφ το Γεναρη… ισως και δυο…
[B]
http://www.sport-fm.gr/article/352748[/B]

Γιατί κανείς δεν αναφέρει ρέζιτς -μάριτς-αμπονσά? Τόσο εύκολα τους ξεχάσαμε? :stuck_out_tongue:

Είναι αλήθεια ότι και ο μέτριος Ντουντού, χρειλαζεται…αυτό που πολλές φορές τον βρίζουμε είναι ότι δεν προσπαθεί…πάντως όπως και νά’χει είναι μια ακόμα απώλεια, και έτσι κιαλιώς χρειαζόμασταν εκεί παίκτη:):!:

αν ισχυουν αυτα περι καλστρομ, θα χτυπησουν τεραστια μεταγραφη, δεν υπαρχει τετοιος χαφ στην ελλαδα

edit
χαχαχα τωρα το δα, γυρναει και η μηχανη των γκολ απο το μπραζιλ

ήσουνα νιός και γέρασες περιμένοντας να ποστάρεις αυτή τη φώτο

Μπα για τους γαύρους μια χαρά πάει.

[SPOILER]γραφικος σαν το Πηλιο[-X ,Μπραβο σε Παοκ και Αρη[/SPOILER]

αλόθρησκοι ανοίχτε το ΜΟΝΟ αν έχετε χιουμορ.

[SPOILER][I]Με τις μάνες σας στον καναπέεεεεεεε…[/I][/SPOILER]

:stuck_out_tongue:

Μπράβο σε παοκ και αρη πραγματικά μεγάλες προκρίσεις και ειδικά του άρη.

Α,ναι ρε φιλε η Μακρυνιτσα ειναι!!!
Α ρε Βολαρα!!!

Πω ρε, είμαι απαράδεκτος, έχω καταγωγή (κατά 25%) από κει (Πήλιο, Πορταριά νομίζω) και δεν έχω πάει ακόμα.

:tomato::tomato::tomato:

αν εχεις και σπιτι εισαι 100 φορες απαραδεκτος!

Μπα, σπίτι δυστυχώς δεν υπάρχει.

ε, γι’αυτο δεν εχεις παει!
:stuck_out_tongue:

Εντάξει το χρώμα είναι κάπως…
…στον ερασιτέχνη τι γίνεται…το διαλάμε;
:):!:

Γιεκινί, τέλος! :lol::lol:

Τι άλλο θα δούμε ρε, η ομάδα που είχε να παίξει Ευρώπη μετά την πρωτοχρονιά από το '74 κουνιέται και μας ποστάρει καναπέδες επειδή προκρίθηκε από τον όμιλο της [B]δευτεροκλασσάτης[/B] Ευρωπαϊκής διοργάνωσης… #-o

Στη Λάρισα έχει ακόμα χιόνια; Κρίμσον; :-s

[QUOTE=Mule;1035385]

Τι άλλο θα δούμε ρε, η ομάδα που είχε να παίξει Ευρώπη μετά την πρωτοχρονιά από το '74 κουνιέται και μας ποστάρει καναπέδες επειδή προκρίθηκε από τον όμιλο της [B]δευτεροκλασσάτης[/B] Ευρωπαϊκής διοργάνωσης… #-o

Έλα ντε…σε λίγο θα λένε ότι είναι η πιο γνωστή ομάδα στην Ευρώπη απ’τα μέρη μας:):!:

χθες το μεσημέρι που ειχε λιώσει λίγο…
αν δεν το καθαρίσουν σήμερα δεν θα γίνει το ματς
*πάντως ο πηλαδακης είπε οτι το γρασίδι είναι ειδικό(:-k) για ακραίες καταστάσεις και δεν έχει πάθει τίποτα

Μην μου λες τέτοια ρε συ και ήρθα Λάρισα την Τετάρτη και πήρα εισιτήρια για το ματς…:-s
Να το καθαρίσουν πάραυτα…έμαθα από φίλο ότι ανέβηκε η θερμοκρασία σήμερα και οτι βρέχει.Η βροχή θα το λιώσει…