Ολυμπιακός

…καιγεται το σύμπαν λέμε:):!:

Οι μεγαλύτερες ανατροπές στην ιστορία της ανθρωπότητας γίνανε σήμερα(μετά αυτών της εθνικής μπάσκετ).Μπράβο στον Ολυμπιακό.

Μαλακια. Το εβαλα σε καποια φαση , χανατε με 20 και το αλλαξα. Εχασα καλο ματς. Συγχαρητηρια στους γαυρους ( χωρις gay :slight_smile: )

“Το φετινο, ομως, ολυμπιακο για καθαρα μπασκετικους λογους, τον εκτιμας …μια ομαδα με νεαρα παιδια, φιλοδοξιες και ορεξη για ωραιο μπασκετ.”

Αυτο ακριβως που λεει ο αηρον.

Βγαζω το καπελο σημερα (και γενικα στην φετινη πορεια) του Οσφπ, πολλα συγχαρητηρια.

ελεος με τους queen

Πολλά μπράβο στον Ολυμπιακό… όποιος δεν εκτίμησε αυτή την ομάδα ΚΑΙ σήμερα, είναι απλά εμπαθής. Ο ορισμός της υπέρβασης.

η αυτο η Europe θα βαλουν :stuck_out_tongue:

[SIZE=“6”]ΣΕΙΡΟΥΛΑ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!

ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΛΑΙΩΩΩΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!ΘΡΥΛΕ ΜΟΥ Σ’ΑΓΑΠΑΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗΗΗΗΗΗΗ ΜΟΥ !!!
[/SIZE]

[SPOILER]Και για οσους απορουν ,ναι με τον Γιωργαρα μπηκαμε μαζι φανταροι στη Θηβα το Σεπτεμβρη.Παιζει να ειναι ακομα αυτος !! :stuck_out_tongue: :lol::lol::lol:[/SPOILER]

είμασταν απελπισμένοι μέχρι το 4ο ημίχρονο. από 'κει και μετά είδαμε Την Ανατροπή…
αξίζει άπειρα συγχαρητήρια η ομαδάρα.

Δακρυσα…

[B][SIZE=“7”]ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΡΕ ΘΡΥΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ. ΠΟΤΕ!!!
[/SIZE][/B]

έχει πέσει πολύ μυωπία

[B][SIZE=“7”]ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΘΡΥΛΕ ΜΟΥ, ΜΟΝΟ ΕΣΥ… [/SIZE][/B]

[SIZE=“6”][SIZE=“5”]ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΑΥΤΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ -19…

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ… ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΘΡΥΛΑΡΑ ΜΟΥ…

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙ…[/SIZE][/SIZE]

Τετοιο κλαμα δεν πρεπει να εχω ξαναριξει… τα υπολοιπα αυριο… σας αγαπω ολους

^^

Κοπηκε στο ξυρισμα ο θρυλος. :smiley:

Ομολογώ ότι δάκρυσα! Φοβερή υπέρ-προσπάθεια! [SIZE=“4”][COLOR=“Red”]Ολυμπιακάρα μου, θρησκεία μου![/COLOR][/SIZE]

ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ “ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ”. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ???

Μπράβο ρε Θρύλε μου!!!
Μας τρέλανες!

Πωωω μαγεια ρε γαμω το κεφαλι μου. Χοροπηδαγα σαν καθυστερημενο απο την αγωνια στο τελος. Τι παιχνιδι ηταν αυτο…
Παρα πολλα μπραβο στα παιδια που εδωσαν μαχη πραγματικα. Αντε και του χρονου :smiley:

Καποιοι λεγανε " ο ολυμπιακος δεν το παιρνει με καμμια κυβερνηση¨

Τελικα το πηρε με ΚΑΜΜΙΑ κυβερνηση :slight_smile: