Ολυμπιακός

Παικτούρα, μάγκας, όντως συγκίνηση:):!:

δεν μας πιανει τιποτα τωρα:)

δν ξερω κατα ποσο αληθευει αλλα δε θα μου καμια εντυπωση αν ναι …

http://www.katimagiko.gr/article/10948/vlepei-kai-vudra-o-thrulos

λογικα αν αληθευει θα τον δωσει δανεικο δν εξηγειται αλλιως :-k :smiley:

εντιτ > αλλα για στασου ! πλησιαζει το ντερμπι οπου να ναι …ρε λες ?

πωπω μακαρι!!..τοροσιδης απο τα δεξια και βυντρα απο απο τα αριστερα!!..μακαρι ρε παιδια και ας φυγει ο χολεμπας ή ο ραουλ μπραβο…

Υ.Γ. και οι βαζελοι ταβλα μετα :stuck_out_tongue:

Ο καλύτερος παίχτης του παο είναι μετά τον Σισε. Ούτε για αστείο όμως στον Πειραιά!!!

Γιατι ομως οχι στον πειραιΑ?

Ρε ξεκολατε που θα παρουμε τον κατσαπλια στο θρυλο !αλλωστε εχουμε τον Αβρααμ για τσουρουκι :D.Ας ελπισουμε να ειναι φιλολογικο ενδιαφερον και να κανουν ερανο στην παιανια για να τον κρατησουνε :!:

το θεμα ειναι οτι συμφωνα με τον Εγκριτο Χρηστο Κοντο [B]ΚΑΙ[/B] ο παο ειναι [COLOR=“Red”]παραρτημα[/COLOR]

http://www.leoforos.gr/blog/13692/kai-ena-kai-duo-kai-tria-kai-tessera-paidia

[-X

νταξει αλλα μην ξεχνας πως βυντρα μπορει να παιξει σε πολλες θεσεις αυτο ειναι το καλο…εξαλλου πιστευω οτι σε θεμα αριστερου μπακ υστερουμε λιγο…

Και επειδή υστερούμε, πρέπει να ενισχυθούμε με έναν άμπαλο?

πειτε μου οτι ειναι πλακα αυτο… ελεος με τον αχρηστο

νταξει μπορει να μην ειναι τεχνιτης αλλα σκυλιαζει στην αμυνα…και καμια σεντρουλα την βγαζει που και που…παντως εγω τον προτιμω απο ραουλ…

ναι να τον βαφτισουμε και αριστερο μπακ!! να κανει και καμια σεντρα με αυτο για να πηγαινει απο τα περιστερια που παει με το δεξι στο διαστημα…

ευχομαι να ειναι κολπο για να τρεξει γρηγορα ο βαζελος να τον ανανεωσει…

@ spex [SIZE=“4”]OXI ![/SIZE]

και κατω τα χερια οπο τον “Τιμιο” [SPOILER] [/SPOILER] :blues:

Αν τον εβλεπες και εσυ στο Αξιζει να το ζεις με την patty ισως να αλλαζες γνωμη για τα εντος αλλα και τα εκτος γηπεδου :stuck_out_tongue:

Βαζελική εκδοχή του Νικολακόπουλου είναι αυτός

Ε ρε πίκρα ο Κοντός!
Βέβαια με τις εξελίξεις στον βάζελο μέχρι και υπηρεσιακό πρόεδρο μπορούμε να τον δούμε! #-o

Ο τρισγελοιος υπαλληλος του Παναθηναικου Χρηστος Κοντος ας κοψει τις μαλακιες περι ομωνυμου ξαδερφου κι ας παει το πρωι στην Παιανια να παρει το μισθο του.
Ε ρε κατι σουργελα που πληρωνονται για να μαλακιζονται κι υπαρχουν παιδια με πτυχια και αξια που μενουν ανεργα!

Σου το καρφωσε ομως το τεμαχιο ο ξαδεφος μεσα στο σπιτι σου Κοντε.Ενα και να καιει!

Λίγο κράτησε η χαρά μου ότι η μεταγραφή Χαβίτο χαλάει. :frowning:

Πω… και γω το ειδα χτες και ηταν ανειπωτη η χαρα μου. Ομως, παει δανεικος για 6 μηνες στην Λα Κορουνια και μετα εχει κλεισει σε μας απ’οτι λενε τα ρεπορταζ.:frowning:

Για το ματς με τον Βολο, πολυ καλος ο Ριερα μεχρι στιγμης. Συνεχιζω παντως να πιστευω οτι ο Μιραλας χαραμιζεται στις πτερυγες.

[SPOILER]Περιμενω τα γνωστα παπαγαλακια να βγουν και να μιλησουν για παραρτημα και αλλα τετοια ωραια αν τυχον νικησουμε. :wink:[/SPOILER]

Απ’ότι διαβάζω στο sport24 που περιγράφει τον αγώνα, ξεκινήσαμε ορεξάτοι το β’ ημίχρονο, αλλά αν αυτό δεν μετατραπεί σε γκολ, τότε συνήθως τη πατάμε:):!: