Ολυμπιακός

Ελπίζουμε λοιπόν σε πλήρη βύθιση της Λα Κορούνια με τον Χαβίτο να τη σώζει από τον υποβιβασμό με χατ τρικ την τελευταία αγωνιστική.

Κατά τ’ άλλα ο τραυματισμός του Ριέρα στο φιλικό με το παράρτημα θα του κοστίσει τη συμμετοχή στο ματς με ΠΑΟΚ. :smiley:

Φανταζομαι απυθυνεσαι σε Μanson/King Diamond/Paoktsis και λοιπους απιστους!

Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τον Ολυμπιακό Πειραιώς για την τρελή κονόμα. Να συνεχίσουν έτσι να στήνουν αγώνες και πρωταθλήματα. Ξανά ευχαριστώ.

Ρε συ crabsoby ,για όνομα των αδερφών young…τι εμμονή είναι αυτή ρε φίλε??? και να πω ότι έχει γίνει και τίποτα φέτος…σάπιο πρωτάθλημα είναι με μια διαλυμένη άεκ και έναν ανύπαρκτο πάο.

edit: θέλω να χάσουμε 3-0 να δω μετά τι θα γράψεις…

Εσύ νομίζεις ότι κάνω πλάκα. Αν θες να πιστεύεις ότι το ματς χτες δεν ήταν στημένο πίστεψέ το. Εγώ όμως που δεν τρώω κουτόχορτο σήμερα έχω ένα τρελό κομπόδεμα στην τσέπη.

Για το ματς της Τετάρτης αν βρω σχετικά καλή απόδοση για πρόκριση Ολυμπιακού θα παίξω αρκετό χρήμα. (όχι βέβαια όσο χθες)

Με τρομάζει η εμμονή που δείχνεις βασικά. δεν πιστεύω ότι κάνεις πλάκα και για αυτό στο επισημαίνω βρε αδερφέ. ας κάνουμε λοιπόν ένα πείραμα. αν ισχύει αυτό που λες είναι ΣΤΑΝΤΑΡ ότι θα περάσουμε από την τούμπα μεθαύριο. Αυτό σημαίνει ότι αν χάσουμε η θεωρία σου δεν θα ισχύει. σωστά?

ΣΤΑΝΤΑΡ ήταν το χτεσινό στον Βόλο. Για την Τετάρτη δεν το έχω στάνταρ αλλά η απόδοση του Ολυμπιακού είναι η πιο συμφέρουσα που παίζεται αυτή τη στιγμή στο στοίχημα…

crabsody και γω να ξερεις ακριβες σκορ επιασα και στο βολο και στο αρης παοκ

να ναι καλα η σουπερλιγκα

Σωστός!!!

Υ.Γ: Εντάξει στο σκορ δεν βάζεις πολλά λεφτά.

στη μπετφερ τα επαιξα, χωριστα το καθενα

δεν ξαναπαιζω παρολι και τετοια…χωριστα το καθενα και αγιος ο θεος. και σημερα επιασα διπλο οφη με 1.7

ωραία. τότε κάτι δεν έχω πιάσει καλά στο σκεπτικό σου. Το διπλό στο Βόλο ήταν στάνταρ γιατί :
α) ο μαρινάκης τα χει μιλημένα με τον μπέο?
β) γιατι γενικά ο ολυμπιακός πρέπει να πάρει το πρωτάθλημα?

η γ)Γιατι πρεπει να επιβεβαιωνεται συνεχως η αιωνια παοκτσιδικη κλαψομουνιλα?

And the winner is…

το α). Άντε την επόμενη φορά θα πούμε και το τί κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια…

Καλά εσύ να συνεχίσεις να γλείφεις τον κώλο του προέδρου σου. Να στήνεται μετά τα δικά σας τον γαύρο και να γουστάρετε όλοι μαζί…

εγώ τα νιαου νιαου όταν μπλέκονται λεφτά δεν τα καταλαβαίνω. Λες δλδ πως ο Μαρινάκης έδωσε ανταλλάγματα στον Μπέο για να κερδίσει ο Ολυμπιακός. Και σε ρωτάω γιατί να το κάνει? Ποιος τον ανταγωνίζεται φέτος για το πρωτάθλημα?

Εσυ αυτο καταλαβες?
Δεν με ξερεις γι αυτο εχεις σχηματισει λανθασμενη αποψη.
Εγω ειμαι εφτα φορες πιο αντιγαυρος απο σενα φιλε μου καλε.
Τες πα δημοκρατια εχουμε,πες ο,τι θες!

Κερδάς την ΑΕΚ εκτός 4-0 και έρχεται ο πειραιώς στην έδρα σου και κάνεις κλαρίνα, και πρόσεξε ε, όχι μεγάλο σκορ, ένα μικρό για να μην τσούξει πολύ η “περηφάνεια” σας… Ξεεεεεέρει ρε ο Μπέος

Απλά παραδέξου το, δεν κάνει κακό

Kαλα ειπα κι εγω που ειναι τοσην ωρα το νουμερο της Τουμπας!
Με ψηφοφορο του Ψωμιαδη δεν κανω κουβεντα φιλε,λυπαμαι που θα σε απογοητευσω.

Έλα έκανα εντιτ το τρολλάρισμα με real απορία

Καληνυχτα φιλε,σου απαντησα.