Τρύπες

Εμενα μπορειτε να μου εξηγησετε γτ ποτε δε μα αρεσαν οι τρυπες???:stuck_out_tongue:

καρυωτακης και κρινα. μαλιστα.

Για την ακρίβεια Καρυωτάκης και Ροδοστόγλου.

Όπου νάναι αυτοκτονεί ο Ροδοστόγλου δηλαδή?

Οχι ρε…Τον ειδα σημερα στη Πολιτεια εξυπηρετουσε μια κοπελα στο υπογειο.

Πω πω χαλια. Αντε να αυτοκτονήσει για να γίνει αποδεκτος.

Ναι, μάάάάάλιστα!!!

Και να γλιτώσει και ο Ανεστόπουλος! :lol:

Γιατ στην εσπαγε η φωνη του αγγελακα? :stuck_out_tongue:

Ξεψάχνισα το συρτάρι και βρήκα το μοναδικό εισιτήριο που κατόρθωσα να περισώσω από συναυλία των Τρύπες. Ε και χάρηκα:

[CENTER][/CENTER]

Eγω τους ειχα δει στο Καστρο του Ριου παντως. :stuck_out_tongue:

μία φορά είχα πάει εκεί και είχα μπει τζάμπα σε συναυλια των…Πυξ Λαξ… :tomato::tomato:

Επειδή δισκογραφικά οι Τρύπες ήταν πάντα ένα βήμα μπροστά και αυτό φαίνεται με τα 2 τελευταία άλμπουμ τους, πρέπει να τονιστεί το πόσο μεγάλη μπάντα ήταν επί σκηνής. Μιλάμε για στόφα πολύ μεγάλης μπάντας. Ιδιαίτερα σε κλειστό χώρο σαν το Ρόδον, έδιναν απίστευτες συναυλίες, ενώ ακόμα και σε ανοιχτούς χώρους η σκηνή έμοιαζε μικρή. Οι κιθάρες από άλλον πλανήτη.

Παναγιώτη σ’έχω ρε!

\μ/

Ωραία εξέλιξη έχει το τόπικ!

Γιατί τα δικά μου που είναι του ?97 και ?98 είναι ακριβότερα; (3.500 δρχ.):-k

Όσοι δεν «θυμούνται» τις Τρύπες θυμούνται τί είναι οι δραχμές;:stuck_out_tongue:

ΚΑΠΙΤΑΛΑΣ πρωτευουσιάνος ο Μανώλης λοιπόν.

Tο δικομ ηταν φτηνοτερο νομιζω, επειδη τους ειχα δει για πρωτη φορα σε ενα παρακμιακο μπαρακι στη παραλιακη, νο κιντιν :!:

Το παιδι του λαου ε. Ψωμι, φετα, κλπ.

Δεν εχω ρε γμτ το αποκομμα,αλλα ειχα παει σε επικο λαιβ το 98-99,καπου εκει,καλοκαιρι δευτερα γυμνασιου,σε Ιεραπετρα σητειας,κατω στην Κρητη…και νομιζω ηταν 3.500 χιλιαρικα και κει…(εκεινο το λαιβ πραγματικα μου ειχε στιγματισει τα μαθητικα χρονια:p)…

Πω ρε Lupin… ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ!!!
Το 99 ήμουν με τους δικούς μου στην Κρήτη για οικογενειακές διακοπές και θυμάμαι πως έδιναν δυο-τρεις συναυλίες στο νησί όπως έβλεπα στις αφίσες. Δεν τους είχα δει live και τελικά δεν τους είδα και τότε γιατί φύγαμε δυο μέρες πριν παίξουν Χανιά (όπου είμασταν). :frowning:

Και τελικά τους είδα κάνα μηνα αργότερα στον Λυκαβητό… :stuck_out_tongue: