Παναθηναϊκός

Τον πούλο βλάκα Σισόκο
Μου κουνάς και την κεφάλα απογοητευμένος τρομάρα σου

ναι ρε κιλλερ…:’)

Μιχάλης Εμιρλής.

Ακόμα και στη χειρότερη περίοδο της ιστορίας της (…μέχρι την επόμενη), η ομάδα καταφέρει να φεύγει από το γήπεδο με το κεφάλι ψηλά απέναντι σε ισχυρούς Ευρωπαίους αντιπάλους.
Τί να πω, κάτι είναι κι αυτό.

ετσι οπως παιξαμε καλη ειναι η ισοπαλια

τουλαχιστον πηγε κουβα ο ρομαντικ κατι ειναι κι αυτο

Κοιτα συνδεσμιακα εχω αποσυρθει απο την χρονια ριζουπολης και μπορει να ειπα και μαλακια επειδη δεν ειμαι τελειως μεσα στα πραγματα παντως ξερω οτι υπαρχουν φιλικες σχεσεις με τους ρωμαιους.Τωρα για το παιχνιδι τι να πουμε για τον πουτσο και εμεις και η Λατσιο.Μονο στο τελευταιο τεταρτο πιεσαμε λιγο και καναμε κατι.Γεια σου ρε κιλλερ Τοτσε εστειλες παλι ολοι την Ευρωπη στον κουβα

Sent from my iPhone using Tapatalk

δεν ξερω για αδελφοποιηση παντως φιλικες σχεσεις σιγουρα υπαρχουν…

Πήγα επικο κουβά Χ την Μάριμπορ την είχα παίξει άσσο
Και Χ ο ΠΑΟ και τον είχα παίξει 2πλο μονο την newcastle έπαιξα…αυτά δεν γίνονται!!!#-o

o αλαφουζος εχει γινει ο crimson_idol του ελληνικού αθλητισμού. για τον θεο να πούμε

Τι ειπε παλι;;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

κατι για μια αντιπαναθηναικη βραδιά που στήθηκε στον αντ1.χειρότερος και απο μενα λεμε

Ρε πήρε τηλ στην εκπομπή στον ΑΝΤ1 και τα έλεγε στον αέρα:lol:
Πιο γραφικός και από τον Τσάκα έγινε

γαμω αυτο δεν το ειδα.

Ο Γιούρκας, λέει, δεν αντιλήφθηκε πως ήταν πάσα του Καρνέζη.

:lol3::lol3::lol3:

εχω καλύτερο.
ο καρνεζης ειπε οτι ο γιουρκας είναι το καλύτερο δεξι μπακ στην ευρωπη και οτι συμβαίνουν αυτά

:lol::lol::lol:

Ο Καρνέζης εύκολα θα υποστήριζε και για το φιλαράκι του τον Κατσουράνη κάτι τέτοιο και την θέση του αμυντικού χαφ.:stuck_out_tongue:

Εντάξει τώρα, από τη χθεσινή εμφάνιση το αυτογκόλ είναι το τελευταίο που παίζει ρόλο. Πραγματικά δε βλέπεται η “ομάδα” και δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό που στα τελευταία λεπτά ανεβαίνουμε και πιέζουμε. Είναι εμφανές (σε εμένα τουλάχιστον) ότι όσο παίζουμε με “τακτική” δεν κάνουμε τίποτα και όταν αρχίζουμε να βασιζόμαστε στο φιλότιμο των παικτών, την απελπισία και το ποδόσφαιρο αλάνας κάτι αρχίζει να κινείται.

Στην πράξη νομίζω ότι δεν έχουμε τόσο κακούς πάικτες όσο φαίνεται. Απλά έχουμε τεράστια κενά και ανισσοροπία. Δεν έχουμε ούτε έναν δημιουργικό κεντρώο (είχαμε μισό και τον διώξαμε) και φυσικά επιθετικό.

Τέσπα, να βγει η χρονιά είναι φέτος και βλέπουμε…

[B][U]Στο νοσοκομειο οπαδοι της Λατσιο![/U][/B]

http://www.sportdog.gr/article/134039/sto-nosokomeio-opadoi-tis-latsio

Στο νεκροτομειο θα ηταν ακομα καλυτερα,αλλα και παλι μπραβο στα παιδια που τους μελανιασαν

Αμα πανε δικοι μας στην Ιταλια βλεπω να καιγεται η αιωνια πολη!!!