Παναθηναϊκός

χαζομάρες λες.
εδώ το παλικάρι τα λέει καλύτερα

«Συγχαρητήρια στον κόουτς και τους αθλητές για την πρόκριση στον τελικό», είπε ο [B]Δημήτρης Γιαννακόπουλος[/B] και πρόσθεσε: «Μετά την νίκη στον προημιτελικό επί του ΟΣΦΠ και της διαιτησίας, [B]τώρα κερδίσαμε τον ΠΑΟΚ και τη διαιτησία[/B]. Ελπίζω σε έναν τελικό γιορτή για το άθλημα».

:bow::bow::bow:

Διδαξαμε ηθος πρεζεμπορα βαγγελα

Συμφωνώ κι εγώ για το μπάσκετ. Είναι ντροπή για αυτήν την φανέλα τέτοια εμφάνιση, διαιτησία και δηλώσεις Τράκη μετά. Κρίμα πραγματικά για τον ΠΑΟΚ, άξιζε τη νίκη και πρόκριση.

Δεν θέλουμε μαρινάκη του μπάσκετ μαλάκα πρεζάκια.

Για το ποδόσφαιρο μεγάλη ξενέρα, αντί για 3 και 4-0, 2-1 στο '96. Μεγαλη ξενέρα.

Δεν το δείχνετε και πολύ έντονα ότι δε θέλετε μαρινάκη του μπάσκετ πάντως.

Συμφωνώ. Χρειάζεται τεράστια προσπάθεια για να φτάσουμε τους αντιμαρινακικούς συντρόφους ολυμπιακούς.

Δε χρειάζεται να φτάσετε κανέναν.

Συνεχίστε να πηγαίνετε ΟΑΚΑ και να αποθεώνετε ΔΔ και σία (όπου χωρίς ειρωνεία, η πορεία του ΠΑΟ φέτος είναι ιδιαίτερα αξιόλογη) και απλά σταματήστε να τα πρήζετε στους συντρόφους αντιμαρινακικούς ολυμπιακούς ότι είναι μόνο λόγια και δεν κάνουν κάτι για να αλλάξει η κατάσταση στη μπάλα.

Δεν ξέρω ποιοι πάνε ΟΑΚΑ και τι κάνουν εκεί, αν αναφέρεσαι προσωπικά σε ‘μένα, έχω να πάω καμπόσα χρόνια, ο ίδιος ο τράκης με έδιωξε απ’ το γήπεδο.

Πέρα από αυτό, για πες καμιά ιδέα πάνω στο τι μπορούμε να κάνουμε για να αρχίζουμε να αλλάζει η κατάσταση.

Καμία ιδέα δεν έχω, διότι είναι ανεδαφικό να ξεκινήσει η αλλαγή απ’ τον αθλητισμό και όχι από σημαντικότερα ζητήματα.

Το μόνο που ήθελα να να επισημάνω είναι ότι η οπαδική ψυχολογία είναι ίδια ή παρόμοια σε όλες τις κερκίδες.

Η “οπαδική” νοοτροπία είναι ίδια και παρόμοια σε όλες τις κερκίδες που πέφτει τάισμα απ’ τους προέδρους.

τα επεισοδια το μεγαλο μειον του αγωνα!!
Πρεπει να σταματησουν αυτες μαμακιες εντελως!!

Α και το γκολ στο 95 ξενεραααααααα ,επειδη το ειχα παιξει σκορ 2-0 :blow:

η μαλακια στο κεφαλι δεν εχει να κανει με το ταισμα. αν κανεις επεισοδια επειδη σε ταιζουν τοτε εισαι στοκος, αν κανεις για αντιποινα απο μονος σου τοτε εισαι 10 φορες πιο στοκος. so fuckin’ simple…

Ρε γατάκια δεν μπορείτε να στήσετε Ριζούπολη τι να κάνουμε :stuck_out_tongue:

Ε ναι είμαστε πολύ γκέη για να το κάνουμε :!:

Υπενθυμίζω πως τότε είχαμε Καρεμπέ, Ζέτεμπεργκ, Γιαννακόπουλο, Τζόρτζεβιτς , Ζιοβάνι. Ε ναι ο ζέκα είναι γκέη

Ίσως, δεν ξέρω γι’ αυτό, αλλά για ένα είμαι σίγουρος, ότι αν πάρεις ΟΛΟΥΣ τους τωρινούς παίκτες και των δύο ομάδων, ο Ζέκα έχει τα πιο βαριά αρχίδια απ’ όλους τους. Και με μεγάλη διαφορά κιόλας.

Αλλά νόμιζα ότι ο λόγος ήταν για οπαδούς - διοικήσεις.

Ε από τους τωρινούς οκ. Επιφυλάσσομαι για Κασάμι,που δείχνει να έχει στόφα τέτοιου παίκτη. Όσο για τους οπαδούς-διοίκηση, νομίζω πως μόνο οι οπαδοί στάθηκαν στο ύψος τους. Ο αλαφούζος πάντως σίγουρα δεν μπορεί να γίνει Κόκκαλης ( άλλη εποχή εξάλλου).

«Εμένα ο Μαρινάκης που πέταξε ένα ποτήρι νερό! Και μετά μπήκε ένας μπράβος του Μαρινάκη και χτύπησε τον Κωνσταντίνου», τόνισε ο πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός.

:lol:

Αφαίρεση βαθμών και πρόστιμο «μαμούθ» στον Παναθηναϊκό!

Και λίγα είναι.

Βέβαια αν τολμήσεις να σκεφτείς αντίστοιχες, ακόμα και πολύ χειρότερες, περιπτώσεις που έχουν μείνει ατιμώρητες, σε πιάνουν τα γέλια.

Πουλησαμε το παιχνιδι στο τελος. Και ΡΗΜΠΑΟΥΝΤ ρε μαλακες, ΡΗΜΠΑΟΥΝΤ. Παρτε κανενα αμυντικο.