Παναθηναϊκός

Με την Κλαμπ Μπριζ παιζουμε

Οτι καλυτερο απο τις ομαδες που ειχαμε να αντιμετωπισουμε ειναι η Μπριζ.50-50 η προκριση.Το πρωτο ματς εδω την Τριτη 28 του μηνα.Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν θα παιξει ο Εσσιεν

Καλα ακουγονται τα νεα… μακαρι να ερθει τελικα ο Ταιους… η Γαλατα εν τω μεταξυ ειναι εντελως αποδεκατισμενη, απορω τι ροστερ θα σχηματιστει στη χρονια.

ο ταιους πηγε εφες. ακουσα οτι πατε για εκεινο τον ψηλο της ρεαλ, τυνισιος ειναι νομιζω.

Ναι για αυτον ακουγεται αν και ο ατζεντης του το διεψευσε

Πήραμε στόπερ και δεξί μπακ για μεγάλα κόλπα πάλι.

τρομερό μαλλί το δεξί μπακ

Άντε να πηδάς για κεφαλιές να το χαλάς τώρα

Θα παιζαμε πολυ καλυτερα σημερα αν ξεκινουσε ο Μπεργκ και ο Νινης απο την αρχη!!
Δεν ειχαμε κεντρο να τροφοδοτησουν καλα τους επιθετικους.
Ο Καρελης σε κακη μερα,δεν φανηκε εκτος απο μια ευκαιρια που εκανε.
Ο Βεμερ δεν μαρεσει καθολου οπως παιζει.Χανει ευκολα την μπαλα και μπορει να εχουμε προβληματα αμυντικα.
Κακως που δεν μπηκε καθολου ο Νινης και εβαλε Ατζαγκουν που ειναι εκτος κλιματος οποτε παιζει τελευταια.
Αντε να δουμε στον επαναληπτικο αν τα καταφερουμε με την ομαδα απο το Αζερμπαιτζαν [-X

για γέλια και για κλάματα η ομάδα

Άμα αποκλειστείτε από αυτήν την “ομάδα” το παρατάτε το άθλημα έτσι.
Δεν είναι ερώτηση.

*Αν και δεν το πιστεύω.

Υπήρχε πίεση έτσι κι αλλιώς . Αλλά τώρα είναι λίγο πιο μεγάλη

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βρωμαει ανατροπή . ιν Αχιλλέας γουι τραστ.

Aν και από οτι φαίνεται δεν θα το χρειαστείτε, τα τηλεφώνα είναι εδώ για κάθε βοήθεια.

ΒΟΛΟΣ
Γραμματεία Δημάρχου 24213-50173
Ιδιαίτερος Γραμματέας 24213-50176

Αν και λογικά το θέμα είναι ήδη έτοιμο και απλά περιμένει να πάρετε αριθμό πρωτοκόλλου.Οπότε:
Γραφείο Πρωτοκόλλου 24213-50149

Τι έγινε ρε παιδιά, τους απείλησε ο αρχηγός της Καμπάλα ;;

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μεγάλη τρολιά το σκορ

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρολια είναι ο παναθηναικος ο ίδιος και οχι το σκορ.

Σίγουρα φταίνε οι καφρίλες που ακούω τις τελευταίες μέρες, αλλά σήμερα στεναχωρήθηκα λες και ήμουν στο Γυμνάσιο και αποκλειόμασταν από τη Ραπίντ Βιέννης

Χωρατό για την Καμπάλα που σε τέτοια Ουγκάντα που ήρθε την είδε εντός έδρας έχει ειπωθεί ή όχι;

[SPOILER]Όχι ε;[/SPOILER]

[SPOILER]\:D/ :tomato:[/SPOILER]

απογοητευση !!
Ο Αναστασιου καλυτερα να φυγει τωρα παρα οταν αρχισουν τα στραβα και στο πρωταθλημα!!