Παναθηναϊκός

Θα παιζαμε πολυ καλυτερα σημερα αν ξεκινουσε ο Μπεργκ και ο Νινης απο την αρχη!!
Δεν ειχαμε κεντρο να τροφοδοτησουν καλα τους επιθετικους.
Ο Καρελης σε κακη μερα,δεν φανηκε εκτος απο μια ευκαιρια που εκανε.
Ο Βεμερ δεν μαρεσει καθολου οπως παιζει.Χανει ευκολα την μπαλα και μπορει να εχουμε προβληματα αμυντικα.
Κακως που δεν μπηκε καθολου ο Νινης και εβαλε Ατζαγκουν που ειναι εκτος κλιματος οποτε παιζει τελευταια.
Αντε να δουμε στον επαναληπτικο αν τα καταφερουμε με την ομαδα απο το Αζερμπαιτζαν [-X

για γέλια και για κλάματα η ομάδα

Άμα αποκλειστείτε από αυτήν την “ομάδα” το παρατάτε το άθλημα έτσι.
Δεν είναι ερώτηση.

*Αν και δεν το πιστεύω.

Υπήρχε πίεση έτσι κι αλλιώς . Αλλά τώρα είναι λίγο πιο μεγάλη

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βρωμαει ανατροπή . ιν Αχιλλέας γουι τραστ.

Aν και από οτι φαίνεται δεν θα το χρειαστείτε, τα τηλεφώνα είναι εδώ για κάθε βοήθεια.

ΒΟΛΟΣ
Γραμματεία Δημάρχου 24213-50173
Ιδιαίτερος Γραμματέας 24213-50176

Αν και λογικά το θέμα είναι ήδη έτοιμο και απλά περιμένει να πάρετε αριθμό πρωτοκόλλου.Οπότε:
Γραφείο Πρωτοκόλλου 24213-50149

Τι έγινε ρε παιδιά, τους απείλησε ο αρχηγός της Καμπάλα ;;

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μεγάλη τρολιά το σκορ

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρολια είναι ο παναθηναικος ο ίδιος και οχι το σκορ.

Σίγουρα φταίνε οι καφρίλες που ακούω τις τελευταίες μέρες, αλλά σήμερα στεναχωρήθηκα λες και ήμουν στο Γυμνάσιο και αποκλειόμασταν από τη Ραπίντ Βιέννης

Χωρατό για την Καμπάλα που σε τέτοια Ουγκάντα που ήρθε την είδε εντός έδρας έχει ειπωθεί ή όχι;

[SPOILER]Όχι ε;[/SPOILER]

[SPOILER]\:D/ :tomato:[/SPOILER]

απογοητευση !!
Ο Αναστασιου καλυτερα να φυγει τωρα παρα οταν αρχισουν τα στραβα και στο πρωταθλημα!!

Πραγματικά θα προτιμούσα να δω μια ταμπέλα κλειστό λόγω διακοπών.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Διαμαντίδης: «Σταματάω στο τέλος της σεζόν»

Επική συνέντευξη της προπονητάρας μας.

Σάλε-ψέ μας φέτος αγόρι μου!

Θυμάμαι το 11 μετά τη σειρά με τη Μπαρτσελόνα που έγραφα σε αυτό το τόπικ πως ο Καλάθης θα πρέπει να γίνει ο επόμενος ηγέτης της ομάδας, πόσο με λοιδωρούσαν κάποιοι. Δε βαριέσαι, άντε να γυρίσει ο Νικολάκης γερός και δυνατός να κάνουν το καλύτερο ασόδυο στην Ευρώπη.

Επίσης ο Σάσα είπε αυτό που είναι το προφανές και μόνο κομπλεξικοί δεν παραδέχονται, πως ο Μήτσος είναι ο μεταλύτερος εν ενεργεία ευρωπαίος παίχτης.

Φετος ειμαστε για μεγαλα πραγματα στο μπασκετακι!!!

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο πιο μέταλ δηλαδή;
Εγώ για Κιάμο, Βέρτη κτλ τον κόβω πάντως.

Να πω το παρακάτω λέγοντας ότι όσο έχω ανατριχιάσει και χειροκροτήσει - πανηγυρίσει με τον Μήτσο, δεν έχω κάνει με κανέναν άλλο, άντε πλην Βαζέχα…

Ο μεγαλύτερος εν ενεργεία ευρωπαίος παίχτης, δε νομίζω… Ο “…” παίκτης που παίζει στην Ευρώπη, ναι!

Και μόνο Ντιρκ, Γκασόλ (που τον έχουμε και πρόσφατο) και Πάρκερ να βάλεις (με 3 δακτυλίδια ε;) έπεσε στο νο4.

ΥΓ: Πολύ καλή όντως η συνέντευξη, ειδικά μετά από αυτόν τον καραφλοχαίτη τον Ιβάνοβιτς!

Μας έκανε γιογιο ρε ο μπαρτζώ.

Τζόρτζεβιτς φύγε.