Παναθηναϊκός

ναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞ όλων των ΠΑΟΚτσήδων με τον Παναθηναϊκό ενώ με Ολυμπιακό όλοι είναι κουλ και δεν τρώγεται κανείς.

ειδικά όταν φάγαμε το -15 και βγήκατε από πάνω στα πλευοφφ κάηκε η Θεσσαλονίκη, συλλαλητήρια, κλεισμένοι δρόμοι, χαμός.

τι λες μωρέ :frowning:

Ετοιμαστείτε όμως, γιατί φέτος δεν έχει μυρωδιάδες Μίτσελς και Περέιρες.

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ :!:

Η φετινη ομαδα δεν εχει παιξει καθολου καλη μπαλα σε κανενα παιχνιδι!!
Και με Αναστασιου δεν θα παιξει!!
Μην μου πειτε για νικες τυπου Λεβαδειακου?
Δεν παιξαμε εχθες καθολου και δικαια χασαμε κι ας μην ηταν το πρωτο πεναλντι.
Και ? τι εγινε μετα?μας αδικησαν και δεν μπορουσαμε να διεκδικησουμε τιποτα?
Πηρε την ευθυνη ο Αναστασιου μετα?εεε αντε φυγε!!
Αν την επαιρνε καποιος παιχτης ,θα του λεγαμε να μην ξαναμπει,
Που ειναι οι μεταγραφες οι φετινες?Μονο ο Τελαντερ παιζει τελευταια στην ομαδα?
Που ειναι ο Σαντσες το θωρηκτο?Ο Εσιεν που δεν θα παιξει ποτε στο τελος?
Μονο ο Μπεργκ αξιζει για μενα και βλεπω στο τελος να φευγει κι αυτος.
Την επομενη με την ΑΕΚ ,με αυτα τα χαλια παλι θα χασουμε!!

Το πράγμα είναι απλό… Κάποιους, μέσα από την ομάδα, τους συμφέρει να τα ρίχνουν όλα στη διαιτησία, για να σώσουν το τομάρι τους.

Όταν έχεις Σάντσεθ, Εσιέν, Καλτσά, Λούντ, Βέμερ και δεν ξέρω ποιον άλλο του καλοκαιριού ξέχασα ΕΚΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ, κάτι δεν έχει πάει καλά. Και επειδή ο κάθε Φύσσας, Βόκολος, Αναστασίου, Αλαφούζος και ο καθένας από το ιατρικό τιμ θέλει να στρογγυλοκαθίσει στο μισθουλάκο του, περνάει η καραμέλα της διαιτησίας, η οποία αν και ισχύει, δε δικαιολογεί την απαραάδεκτη μπάλα και τη μηδενική παραγωγή ευκαιριών.

Με μια καλή ομάδα που θα έπαιζε έστω σαν τον φινάλε της πρώτης χρονιάς του Αναστασίου, νομίζω ότι η προστασία της ομάδας από κοράκια θα ήταν και πιο εύκολη.

Επίσης, μιας και το είδα γραμμένο πριν λίγο και έχω ψυχαναγκασμό με αυτά:

“Καλή επιτυχία” = πλεονασμός… Επι-τυχία σημαίνει ήδη καλή τύχη.

Στω. :roll:

Απο περιεργεια θελω να ρωτησω, επειδη ολο και καποιος θα ξερει.

Ο Αναστασιου πηρε μια ομαδα μαυρο χαλι, την εκανε να παιζει μπαλιτσα, πηρε και ενα κυπελλακι, γλεντησε και γαυρο και ολοι ειχαμε να λεμε “μπραβο το παλικαρι, λιγη ξενη νοοτροπια και εφερε αποτελεσματα στο μπουρδελο αυτο”.

Αλλαξε κατι απο τοτε;; Σε προσκηνιο ή παρασκηνιο.

Όχι, απλά βελτιώθηκαν οι υπόλοιποι σε όλους τους τομείς.

Μην αγχώνεστε ρε, θα κάνουμε γαμώ τον δεύτερο γύρο, θα παίξουμε την καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα, θα βγούμε αέρα πρώτοι στα playoffs και θα μείνουμε με τις εντυπώσεις στο τέλος.

Ποιος βελτιωθηκε;;;

Εγινε ο θρυλος αρμαδα που περναει παντου και δεν παιζει μονο στο τσ.λ. ή εγινε ο παοκ ομαδα;;

Σε σχέση με το χωριό που έτρωγε 4 στον τελικό ή έχανε από κάθε κουτσό μέχρι και πριν 4 μήνες, μια βελτίωση υπάρχει όσο και να πεις =Ρ

Μην το κουραζουμε παιδια διοικηση ανικανη,παιχτες αδιαφοροι και προπονητης που οτι ηταν να δωσει το εδωσε και επρεπε να ειχε φυγει χτες.Αυτη ειναι η κατασταση στον ποδοσφαιρικο παναθηναικο

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρε συ iron τι σχέση έχει ο Ολυμπιακός ο περσινός με το φετινό πχ? Ή ο ΠΑΟΚ του πέρσι και του τώρα? Δε λέω οκ μπορεί στην πορεία να μείνουν από λάστιχο, αλλά μέχρι τώρα βελτιωμένοι είναι.

Τέλος ο Αναστασίου από τον Παναθηναϊκό!

επιτελους!!!

Άτιμη παράγκα, έφαγες τον δουλευταρά Γιάννη :!:

Παουνοβιτς λενε!!
ειναι καλος αυτος?

Εχμ αν δεν είσαι Σέρβος φανατικός με το ποδόσφαιρο, δε νομίζω ότι τον ξέρει κανένας άλλος ως προπονητή για να εκφέρει άποψη…

Ο μόνος στόχος του Παναθηναϊκού για φέτος είναι να μη πάρει ο Ολυμπιακός το πρωτάθλημα αήττητος. Τίποτα άλλο. Εκεί κατάντησε.

Αλλη μια χαμενη χρονια και συνεχιζουμε.Δηλαδη επρεπε να φτασουμε ως εδω για να φυγει ο Αρτινος Μουρινιο;;;Μετα την Καμπαλα επρεπε να ειχε παρει πουλο Αλαφουζε

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

η χρονια σωζεται μονο με κατακτηση κυπελλου σε τελικο παναθηναικος-ολυμπιακος κ σοβαρο χτισιμο ομαδας που θα διεκδικησει το πρωταθλημα του χρονου

Ολη η αληθεια για το τι εχει γινει στον Παναθηναικο. Πικρα και θλιψη…

“Των Δημήτρη Κριτή, Σταύρου Καραΐνδρου, Τσάρλυ και Θέμη Καίσαρη” Πιο αγνές προθέσεις θα είχε αν το είχαν γράψει “Μαρινάκης, Θεοδωρίδης, Τσουκαλάς”