Εξαιρετικά βίντεα (όχι μουσικά!)

Αστεία, συγκινησιάρικα, πορνό (χμ, μπα.) ό,τι λάχει.

Ξεκινάμε:

Καλύτερο παιχνίδι έβερ.


2ο καλύτερο παιχνίδι έβερ.

3ο καλύτερο παιχνίδι έβερ.

Θεικό λάιβ τρίμπιουτ.

Περιγράφετε όμως και τι βάζετε, για να μπαίνουμε ξέρω γω.

Ti μου θύμισες τώρα… παώ να ξεθάψω την amiga μου. ένα από τα καλύτερα παιχνίδια ever!

Sorry αλλά πρέπει να σε κλειδώσω :lock:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3758&page=10&highlight=youtubeism

Εκεινα ομως ειναι βιντεο μουσικα. Εδω ο αλλος ο παπαρας λεει να βαλουμε οτιναναι.

ΜΑΝΟS ΓΙΑ ADMIN!

Εδώ θα μείνει δαύτο. Το άλλο δεν το βρήκα (και έψαξα) άρα δεν είναι το ίδιο. Και τέλος πάντων:
Comfuzio

σορυ, αλλα τι νοημα εχει να κανεις thread για λινκς με videos απο τη στιγμη που υπαρχουν ήδη 2 τοπικ για αυτο το θεμα;

Το Youtubeism στα Διαφορα ειναι για μουσικα βιντεο… Το Links ειναι γενικα για οτιδηποτε λινκ στο Ιντερνετ… Αρα το παρον τοπικ νομιζω μια χαρα ειναι…

στο links μια χαρα θα ηταν πιστευω. ειναι ανουσιο, αφου το 95% των λινκς ειναι ουτως ή αλλως για youtube

Στα άλλα δε μπαίνει κανείς. Αυτό το έφτιαξα εγώ και θα κάνει θραύση. Reason enough?

Επίσης θα ήταν ομορφιά να αφήνατε τα παπατζιλίκια και τα τζονλοκ και να βαράγατε βιντεοποστς.

Έλα για τσεκάρετε και βάζετε κι εσείς μην αρχίσω και σας Τζονβλαϊσω.

Καλύτερο ποδοσφαιρικό βίντεο έβερεστ. Η κερκίδα. Η ΚΕΡΚΙΔΑ.

Ατάλαντος μουσικός, αλλά παίχτουρας.

Είσαι όμορφος. Γράφετε και καμμιά περιγραφή όμως να ξέρουμε τι θα δούμε.

Ο “δικός μας” εξωγήινος από τη Δρούζα.

Τόκος και τα δύο αυτά. Στο ένα μάλιστα παραδίδει και δωρεάν μαθήματα ξένων γλωσσών.

και για τέλος η γνωστή διαφήμιση για το Calgon

ρε σεις αυτός ήταν στάνταρ φάτσα στην Πάτρα, τουλάχιστον από 99 ως 2003 που ήμουν κ εγώ. Ήταν τραγουδιστής σε ένα συγκρότημα κιόλας που έπαιζε διασκευές σε Helloween Deep Purple κλπ κλπ. Μάλίστα, στα live διάβαζε τους στίχους από ένα χαρτάκι που κρατούσε συνέχεια στα χέρια του, και αυτό διότι δεν ήξερε αγγλικά , κ έτσι είχε γραμμένους τους στίχους σε greeklish του στυλ " Σουίτ τσάιλντ ιν τάιμ … ".

Τι να πω ρε σεις. Δεν το είχα πάρει γραμμή ότι έχει βγει στα κανάλια. Πως την ακούνε ρε φούστη μου έτσι.

Μανκι Αϊλαντ!!! Ανχολη εισαι μορφη!

Παρτε και δυο βιντεα απο Leisure Suit Larry 7…

Kαλειτε οιοσδηποτε εχει τα Μανκ Αιλαντ 3&4 συμβασιμα με Γουιντοουζ εξπι να επικοινωνησει εντος του 20τετραωρου.

Ναι όντως κυκλοφορεί στην Πάτρα. Μοίραζε και φυλλάδια που και που μου έχουν πει.

Κι εγω εχω μεγαλο ποδι αλλα δεν λειτουργει σαν οθονη γμτ.:frowning:

Ο Φασουλας ειναι αρχηγος των εξωγηινων!