Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

επιμελώς συγκεκαλυμμένη προώθηση της reebok. παλιοϋποκριτή σαντοουκαστερ

παιδες, ο καιρος εφτασε να ξαναμπανισουμε σορτσακια

νιωθω συγκινηση:cry:

__:stuck_out_tongue: …ευχαριστώ παίδες, ήταν ένας φόρος τιμής στον θρεντστάρτερ… και στο καλοκαιράκι που καταφτάνει! 8)

__Syla, είναι αλήθεια, :oops: δεν είχα μετοχές της R αλλά μετά το διαφημιστικό, αγόρασα.8) :stuck_out_tongue: :lol:

Αν τα παπούτσια αυτά κάνουν όλα όσα λένε στο διαφημιστικό, τότε ίσως θα έπρεπε να σκεφτούμε να αλλάξουμε το σύνταγμα μας και να ένα ζευγάρι παπούτσια να δωρίζεται σε κάθε ενήλικη ελληνίδα.

Γιατί όμως πρέπει να το περιορίσουμε στις ενηλίκες; =/

Βασίλη το ξέρω ότι με καταλαβαίνεις. Το βλέπω στις μπασκετικές σου φιγούρες κάθε φορά που περνάει ωραίο μωρό από τα γήπεδα και στον τρόπο που κατεβάζεις τα ρακόμελα όταν βλέπεις κάτι τέτοιο να κατεβαίνει το δρόμο του θησείου:

Ωρε μια μαιμου τι μας κανεις βραδιατικα!

__XAXAXAXAXAXA! Earendil με πέθανες βραδιάτικα, θα την ξυπνούσα τη γειτονιά λέμε! :lol: :lol: :lol:

__Μάνο, με δίνεις στεγνά, αλλά ήταν η γλώσσα της αλήθειας, ένα δάκρυ συγκίνησης κύλησε… όμοιο μ’ αυτά που κύλησαν την πρώτη φορά που είδα στο Baywatch την Πάμελα να τρέχει…

υ.γ. α, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως ομοθυμαδόν ψηφίζουμε KARVOU FOR PRESIDENT!! :smiley: 8)

κατεβαινουν συχνα τετοια απτο δρομο του θησειου?

Μαλακίζονται τα ίντερνετς, δε φταίω εγώ. Βαριέμαι να την αντικαταστήσω όμως.

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΡΕ ΜΟΥΤΡΑ!!!

Μόνο θρασ.

αυτο ρε!και οταν βγαινω και οταν ειμαι σχολειο,παντου κοπελες με σορτσακια.
αλλα εγω δεν καθομαι να κοιταζω μονο8)

εγω σημερα, ειδα μια αγγλιδα να περναει τον δρομο φορωντας μποξερακι… Αλλα ηταν ΠΟΛΥ χοντρη. #-o

Α ρε Bleedin ξερεις να ανεβαζεις την διαθεση!!!

Σημερα Βολο το θερμομετρο εφτασε τους 27…Τα κοριτσια στισ καφετεριες της παραλιας ντυθηκαν ελαφρα…και εκτος αυτου ειχε ενα σχολειο εκδρομη…Δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο εχουν “ξεπεταχτει” τα κοριτσακια της 1ης λυκειου…:roll::roll:

Βγαίνω για καφέ σε λίγο.
Ελπίζω να έχει μείνει τίποτα να δω. 8)

Τους 75 τονους κυτταριτιδας μονο εγω τους βλεπω;:-s

αν σου κατσει πες οχι…!
πες της οτι εχεις προπονηση πασιεντζα…!!

Το θεμα ειναι να βαλουμε καμμια καλη ν’ ανοιξει λιγο το ματι,οχι την καθε μπαζολα που τα αμολαει ολα οξω λες και ειναι η Ναομι Καμπελ:p

Κατα τ’ αλλα μην το παμε στο “αν σου καθοταν πες οχι”,γιατι το ποσοστο με το οποιο θα πηγαινε δυνητικα ο καθε αντρας ειναι το 70% των γυναικων κατω των 40,μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας:p

#-o
μια χαρά είναι ρε.
η σχολή μου είναι κοντά στο μοναστηράκι και όταν διασχίζω την ερμού από το σύνταγμα μέχρι την πλατεία ανοίγει το μάτι μου.τις προάλλες είχα δει μια τουρίστρια,σχεδόν ίδια η kate από το λόστ,πάνω από 1,75 που φόραγε ένα σορτς που περισσότερο έμοιαζε με εσώρουχο…:pερωτεύτηκα λέμε…
τα καλύτερα έρχονται.το μπανιστήρι τώρα δικαιώνεται…8)8)8)

Ορίστε. Μετά τους “επαναστάτες του πληκτρολογίου” έχουμε και τους “καλλιστειοκριτές του πληκτρολογίου”. [-X

ΡΕ ΔΕ ΓΚΟΥΝΤ ΔΕ ΜΥΛ ΕΒΡΙΘΙΝ ΑΛΕΘΣ ΛΕΜΕ ΡΕ