Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

Δουλευω σε μια καφετερια στο κεντρικο πεζοδρομο της Κοζανης. Χθες το απογευμα παω να εξυπηρετησω δυο 40αριδες πελατες την ωρα που λειπαν οι γυναικες τους. Βγηκαν γνωστοι με τους δικους μου οποτε πιασαμε μπλα-μπλα. Εκει που μιλουσαμε κατι λεγαμε για "ειναι περιεργο φαινομενο αυτο, μπλα-μπλα… (οχι δεν μιλουσαμε για θεωριες του Λιακοπουλου). Ε, τοτε λεει ο ενας απο τους δυο “ΑΥΤΟ ειναι φαινομενο”. Το θεαμα ηταν σοκαριστικο. Μια κοπελα 1,85-1,90 με καμπυλες και περπατημα ομως που θα ζηλευε καθε γυναικα (δεν εχω ξαναδει τοσο ψηλη γυναικα που να μην δειχνει σαν αγγουρι), τιραντακι με εξω πλατουλες και μεσουλα και ενα σορτσακι σαν κοντο κολλητο μποξερακι. Ε, καμμια 100σταρια ατομα εκει γυρω παθανε εξαρθρωση σαγονιου. Μαζι και 'γω.

να μας κανεις περηφανους :D…

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!


credits to deathster:D

8O8O8O

ΣΠΕΗΣ ΛΟΡΔ ΜΑΔΑΦΑΚΑ!

ανατολικο μπλοκ ftw!!!8)

Ε τι ! Μπρικια κολλαμε ? 8)

…Φύγε από τον καταραμένο τόπο γρήγορα να σωθείς, όσο έχεις καιρό…πρ… να .ί.αι αρ…
:lol:

ΜΑΛΑΚΑ:!::!::!::!::!::!::!:

Σήμερα τ’απόγευμα λέω να πεταχτώ μετά τη δουλειά μέχρι το πάμπλικ στο σύνταγμα να πάρω τόμο τζατζ ντρεντ…

ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ??? ΤΗΣ ΠΟΠΗΣ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΕΣ Ω ΡΕ!

"I’m the law, drop your pants, and wait to be judged"8)

Μα τπτ δεν μαθαινεις απο αυτα που διαβαζεις?

φορούσα μπλούζα σιν σίτι οπότε θα’ταν λίγο φέηλ στην εφαρμογή… :stuck_out_tongue:

hail στις σκανδιναβες της σκιαθου

[SIZE=“6”]HAIL HAIL HAIL[/SIZE]

γνωρισα και το 2ο μεγαλυτερο ερωτα της ζωης μου αλλα δεν μιλουσε αγγλικα, μονο δανεζικα :frowning:

“μιλα της” με ενα τραγουδι τοτε :stuck_out_tongue:

ο ερωτας δεν εχει γλωσσα. η γλωσσα του σωματoς ειναι κοινη :stuck_out_tongue:

__Θέλω να αποδείξω ΕΜΠΡΑΚΤΑ την αγάπη και το σεβασμό μου προς το πρόσωπο του αγαπητού φίλου Μάνου. Μάνο, χρόνια πολλά (έχε και από κοντά τα υπογλώσσια):

[SIZE=“7”]1.[/SIZE]

[SIZE=“5”]2.[/SIZE]

[SIZE=“3”]3.[/SIZE]

ποστ με ουσια απτο μεγαλο δασκαλο…σε αγαπαω

ωραιο ποστ αλλα μερικοι εχουμε και προβληματα υγειας…
δεν μπορω να βρω και το πιεσομετρο…

:stuck_out_tongue:

επιμελώς συγκεκαλυμμένη προώθηση της reebok. παλιοϋποκριτή σαντοουκαστερ