Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

ναι, αλλά χου γκιβζ ε σιτ? 8)

άαχ αυτά τα 2οετάκια…

TEI Αθηνας ftw ρεεε! οπου εχει πολυ ΔΑΣΠ (ή ΠΑΣΠ ΝΔΦΚ) εχει και πολυ μπουτι εξω. νομος.

Destroyer Τι να πεις τωρα για τει αθηνας γινετε της πορνης … εκει κοντα μενω :D:D

Aυτα ειναι!!!
εγω μενω ιλισια κοντα στην πανεπηστιμιουπολη οποτε το παιζω διπλο ταμπλο! οπου και αν παω φοιτητριες και μπουτια βλεπω!!!:eek:

ειχα χασει τη ορη του θεματος και βλεπω οτι νεα παιδια συμμετεχουν με θερμη!Μπραβο!

Btw το μιλφ παραπανω τα σπασε…

σημερα παραλια,αγναντευω το πελαο να ουμ,βλεπω μπροστα 2 κοριτσουδια το 1 με τζιν σορτσακι,το αλλο με υφασματινο σουπερ κοντο και απο πανω να πεφτει ισα ισα ενα καρο πουκαμισο,και εκει που εχω μεινει μιλαμε να στεκομαι μαλακας αυτη με το υφασματινο σκυβει τελειως τσουλικα να φτιαξει τα σανδαλια της…γκαντ ντεμ ιτ…

Ελπίζω να μη σε δούμε σε κανά δελτίο με υπότιτλο “Ανθρώπινο KONTAΡΙ σφήνωσε σε πιτσιρίκα στην παραλία”

χαχαχαχαχα…δεν ειναι απιθανο…

Nαι αλλα καμια φωτο δεν ποσταρετε ομως…
Ωραια λευκα σορτσακια.

ακξφηκξαηδκξη΄ΛΚΞΔΚΛξκκλ΄ξδλφκξΜ ΛΞΛΑΚΣΔΞΛΑΞΦΑλκξμλσμφΛΜΞΛΜ.ΣΔΜΦ.,ΜΖ.,ΧΜ΄ΛΣΑΚΑΛ΄Κ΄ΔΞΑΦΛΞΝΓΑΑΔΣΛΓΑΔ
ΑΛ΄Κ΄ΛΦ΄ΛΑΞΚΔ΄ΛΣ Μ΄Λ΄ΚΣ΄ΦΔΚ΄ΛΣΚλ΄σκδλ΄σκ΄λδγ.σμ,δμσκγ΄λνσα

Πήγα να ποστάρω για να παραπονεθώ επειδή δε μου εμφάνιζε το λινκ και έπρεπε να κάνω κουότ για να το δω, αλλά τελικά άξιζε το γκόπο.

Καλύτερα έτσι, με το σπόιλερ είναι ξαφνικό:lol:

Αγάπες μου, σήμερα ερωτεύτηκα 10 φορές μέσα σε 40 λεπτά. Η διαδρομή απλή:

Σύνταγμα - Ερμού - Μητροπόλεως - Πανδρόσου - Μοναστηράκι - Ηφαίστου - Θησείο - Διονύσου Αρεοπαγίτου - Ακρόπολη.

:slight_smile:

Αυτό το παθαίνω και γω. Αλλά βλ “Μου τη σπαει”

Φίλος παραθερίζει σε ξενοδοχείο της Χαλκιδικής στο οπόιο είναι εγκατεστημένο όλο το Ανατολικό μπλοκ!

Bleedin ακούς???:smiley:

Μετα απο προσεχτικη μελετη, ανακαλυψα οτι το λεωφορειο 140, που περναει απο την Πανεπιστημιουπολη στο Γουδι, ειναι το καταλληλο μερος για να δει καποιος κοντα σορτσακια …

πλην αυτού όμως, είναι το πιο χάσιμο χρόνου λεοφορείου αν θες να πας στον προορισμό σου… αναρωτιέμαι ποιός σχεδίασε αυτή τη διαδρομή.

o θρεντστάρτερ μάλλον… :p8)

Αφού πηγαινοέρχεται με αμάξι ο καπιτάλας!

Τωρα που φευγω για Σεριφο τι να κανω συντροφοι???8O…Παναγια βοηθα με!