Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

εγω σημερα, ειδα μια αγγλιδα να περναει τον δρομο φορωντας μποξερακι… Αλλα ηταν ΠΟΛΥ χοντρη. #-o

Α ρε Bleedin ξερεις να ανεβαζεις την διαθεση!!!

Σημερα Βολο το θερμομετρο εφτασε τους 27…Τα κοριτσια στισ καφετεριες της παραλιας ντυθηκαν ελαφρα…και εκτος αυτου ειχε ενα σχολειο εκδρομη…Δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο εχουν “ξεπεταχτει” τα κοριτσακια της 1ης λυκειου…:roll::roll:

Βγαίνω για καφέ σε λίγο.
Ελπίζω να έχει μείνει τίποτα να δω. 8)

Τους 75 τονους κυτταριτιδας μονο εγω τους βλεπω;:-s

αν σου κατσει πες οχι…!
πες της οτι εχεις προπονηση πασιεντζα…!!

Το θεμα ειναι να βαλουμε καμμια καλη ν’ ανοιξει λιγο το ματι,οχι την καθε μπαζολα που τα αμολαει ολα οξω λες και ειναι η Ναομι Καμπελ:p

Κατα τ’ αλλα μην το παμε στο “αν σου καθοταν πες οχι”,γιατι το ποσοστο με το οποιο θα πηγαινε δυνητικα ο καθε αντρας ειναι το 70% των γυναικων κατω των 40,μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας:p

#-o
μια χαρά είναι ρε.
η σχολή μου είναι κοντά στο μοναστηράκι και όταν διασχίζω την ερμού από το σύνταγμα μέχρι την πλατεία ανοίγει το μάτι μου.τις προάλλες είχα δει μια τουρίστρια,σχεδόν ίδια η kate από το λόστ,πάνω από 1,75 που φόραγε ένα σορτς που περισσότερο έμοιαζε με εσώρουχο…:pερωτεύτηκα λέμε…
τα καλύτερα έρχονται.το μπανιστήρι τώρα δικαιώνεται…8)8)8)

Ορίστε. Μετά τους “επαναστάτες του πληκτρολογίου” έχουμε και τους “καλλιστειοκριτές του πληκτρολογίου”. [-X

ΡΕ ΔΕ ΓΚΟΥΝΤ ΔΕ ΜΥΛ ΕΒΡΙΘΙΝ ΑΛΕΘΣ ΛΕΜΕ ΡΕ

μου πηρε λιγη ωρα να καταλαβω τι εγραφες, αλλα νταξει το πιασα. Λοιπον, μιας και ζεσταινει σιγα σιγα ο καιρος, παρτε να 'χετε…

ε δεν ειναι σορτσακι.

Πράγματι είναι off-topic… Αλλά απ’τα off-topic ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΟΥΜΕ ΠΑΠΑΡΔΕΛΑ! :stuck_out_tongue:

Eπειδη επεσε γκρινια…



Οι μοντς που θέλουμε. :hippy:

αχ

πάντως και τα τζιν καλα ειναι

αλλα όχι πάντα:p:p

Που ακριβως; Πανω της; Κυτταριτιδα ειναι αυτο

και υπαρχουν και χειροτερα.

Καμακια! :slight_smile:

Η ωραια κοπελα ο,τι και να φοραει κουκλα θα ειναι!Απλα αν φορεσει κατι πιο προκλυτικο θα τραβηξει τα βλεμματα πανω της!Τωρα η ασχημη και το πιο κοντο σορτσακι να φορεσει…[-X

bump bump και πάλι bump!!!

πείτε μου ότι δεν είμαι ψυχανώμαλος που ήθελα να τρυπήσω σα σουβλάκια τις τρεις δεκαξάχρονες με τα μικροσκοπικά σορτσάκια που είδα σήμερα στο λεωφορείο.