Μικρά Νέα

Το ότι είναι redneck ο Anselmo είναι πρόβλημα του και ας ζήσει μ αυτό. Στα @@ μας οι απόψεις του κάθε ομοίου του

Το θλιβερό είναι , όπως τουλαχ. λέει ο Flynn, ότι τόσα χρόνια που μαλακίζεται ο Anslemo κανείς δεν τον “στόλισε” επειδή (άκουσον άκουσον) γουστάρουν Pantera και δε θέλουν παρεξήγηση μαζί του.

Λες και το “μ’ αρέσουν οι Pantera/Down κλπ” για κάποιο π****η λόγο σημαίνει “αποδέχομαι τα πιστεύω του παπάρα”

κλάμα

Το βιντεάκι με την απολογία του Anselmo: https://www.youtube.com/watch?v=gShmJV2BSr0

Προσωπικά, ποσώς με ενδιέφερε ο ίδιος, είτε ήταν φασίστας, είτε ηλίθιος redneck βλαχοαμερικάνος, είτε απλά ηλίθιος.

Το ότι η -ευτυχώς- συντριπτική πλειονότητα των μεταλλάδων τον αναγκάσαμε να βγει σαν κλαμμένο μ…ί και να ζητήσει συγγνώμη για αυτό που έκανε, είναι όμως σημαντικό για εμάς και την -όποια- κοινότητά μας. Μπράβο και στον Flynn φυσικά.

Υ.Γ. Μου θύμισε επικίνδυνα Μπούκουρα. Ηδονή: https://www.youtube.com/watch?v=1MiCUD6AeYg

Τι γίνεται πάλι με τον πουστη τον Χάρο στο χώρο της μουσικής;

Κρίμα και rip για τον Παντελίδη, 32 χρόνων παιδί. Προσοχή στην οδήγηση σε όλους μας γτ οι δρόμοι εκεί στα νότια είναι ιδιαίτερα υπουλοι-επικινδυνοι έχουν φύγει πολλοί νέοι άνθρωποι

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αθάνατος. Για όλα εκείνα τα ξευτιλέ πάρτι.

"[I]Πες στον άλλον πως δικιά μου μια ζωή θα είσαι
όσο εγώ κι εσύ τα βράδια που περάσαμε μας καίνε
πες στον άλλον και να πάει να γαμηθεί
γιατί ποτέ του δε θα δει δυο μάτια αντρικά να κλαίνε…[/I]

Τι αθάνατος ρε, πιωμένος πήγαινε γαμιόντας 8 το πρωί πάνω στη γέφυρα και από ότι φαίνεται άφησε και μια κοπέλα ανάπηρη. Σκατά στα μούτρα του λέω εγώ after death, κανένας σεβασμός για όσους δεν σέβονται την ζωή τους και πόσο μάλλον των άλλων. No mercy σε κανέναν.

Ότι νάναι. Ευτυχώς που απάντησε κι ο Matia από πάνω γιατί αυτή η παράνοια δε σταματάει ούτε στο rocking.gr. Έξω από το παλιό αεροδρόμιο τούμπαρε ο τύπος, εκεί οι δρόμοι είναι μια χαρά. Φταίνε οι δρόμοι για όποιον πιωμένο βλάκα θέλει να τρέχει σαν τρελός την ώρα που κάποιος άλλος πάει στη δουλειά του. Πάλι καλά που δεν πήρε αμπάριζα και τίποτα πεζούς.

32 χρονών παιδιά πεθαίνουν κάθε μέρα και είναι κρίμα. Οι πιο πολλοί από αυτούς μπορεί και να μη φταίνε, να πεθαίνουν από κάποια αρρώστια ή από κάποιον μεθυσμένο που έπεσε πάνω τους. Δε βλέπω όμως να γράφουμε κάτι για αυτούς.

Σκατά στον τάφο του Cozy Powell λοιπόν.

Δηλαδή επειδή πεθαίνουν κάθε μέρα νέα παιδιά δεν θα έπρεπε να γράψουμε για τον Παντελίδη? Με την ίδια λογική να μη γράψουμε ούτε για το Lemmy και τον Bowie επειδή κάθε μέρα πεθαίνουν άνθρωποι από καρκίνο. Και μάλιστα νέα παιδιά και όχι 70 χρονών που τα είχαν σχεδόν φάει τα ψωμιά τους. Μου θυμίζεις την Ελεονώρα Μελέτη που την ενόχλησαν τα Rest in Peace στον David Bowie.

μια μικρη παρεμβαση για τον cozy…αν θυμαμαι καλα καποιο μηχανικο προβλημα ειχε η μηχανη του…

Δείτε το με ψυχραιμία https://www.youtube.com/watch?v=3nFRvWvsBe8

Παει και ο Piotr Grudzinski, Riverside…

In our deepest pain and disbelief we would like to inform you that our dearest friend and brother [B]Piotr Grudzinski[/B] has passed away this morning. We kindly ask you to respect the privacy of his family and friends.

Μόλις είδα τον Portnoy να το αναφέρει… Λογικά μιλάμε και για το τέλος του συγκροτήματος. Πολύ κρίμα και πολύ νέος ρε γαμώτο…

Sent from my Nexus 10 using Tapatalk

Μόλις το είδα που το ανέφεραν οι Ανάθεμα στη σελίδα τους στο facebook και μπήκα να το γράψω, αλλά βλέπω ότι τα κακά μαντάτα κυκλοφορούν αμέσως. Κρίμα, αν και δεν άκουγα το συγκρότημα συστηματικά για να μπορώ να εκφέρω γνώμη για τη μουσική τους, ήταν ένας νέος άνθρωπος. Τί θα γίνει φέτος, πολύ θανατικό… :frowning:

Αξιόλογος μουσικός μιας πολύ καλής μπάντας, τι να πει κανείς πολύ νέος έφυγε. Κάθε μέρα ακούμε κι από κάτι

Πήγαινε με 150, σε βρεγμένο δρόμο και μιλούσε στο κινητό.

Πολύ κρίμα για τον Grudzinski, εντελώς αναπάντεχο νέο. Νεότατος και τρομερός κιθαρίστας.

…r.i.p.

Ναι και επίσης πιωμένος και χωρίς να φοράει ζώνη.

Έκανε λάθη για να μάθει της καρδιάς του το γραμμένο.

http://metalhammer.teamrock.com/news/2016-03-07/hatebreed-ex-papantoniou-guilty-of-murder

Classic Misfits lineup reunite for Riot Fest !