Όνειρα

Παίζαμε εκτός με Athletico,στο πρώτο λεπτό βάζουμε γκολ και στο 90 ο Baraja ο οποίος έπαιζε επιθετικός κάνει μια τρίπλα,χάνει την μπάλα αλλά πιέζει και την ξανακερδίζει μέσα στην περιοχή την μπάλα και κάνει το 2-0.Κλειδώναμε το πρωτάθλημα λέει.

…πρώτο όνειρο χθες βράδυ, ότι είμουν σε μια ταράτσα και έβλεπα ένα αεροπλάνο να πέφτει, και μετά ότι ήμουν στο σπίτι μου και απ’έξω έπεφτε ξύλο, και όταν κατέβηκα, όλα ήταν ήρεμα, σαν να περιμέναμε, να μπούμε σένα live:):!:

εδινα λεει πανελληνιες εκθεση και το κειμενο που επεσε ηταν απο βιβλιο του στιβεν κινγκ :’)
εκει αρχισα να πανηγυριζω επειδη το ειχα διαβασει στις διακοπες και με πεταξαν εξω απο την αιθουσα.

Μετα απο δυο βδομαδες εδινα πανελληνιες και δεν ηξερα την τυφλαμ απο βιολογια, ενω ειναι μθμ βαρυτητας και θελω ιατρικη. Μαζιμ ηταν κι ο αδελφοςμ, ο οποιος εχει ηδη περασει εκει, αλλα λεει ηθελε να ξαναδωσει για να περασει σε καλυτερη πολη. Παραλληλα ημουν με κατι ατομα και καναμε διαρρηξεις(:?) αθελαμ και ενιωθα απαισια γι ‘αυτο.
Σα να το ζησα στ’ αληθεια ομως. Στο τελευταιο τα αισθηματα συνδεονται με αυτα των παννεληνιων και ισως αυτη ειναι η μονη συναφεια μεταξυ τους. Οταν σκεφτομαι τις παννεληνιες πλεον τρομοκρατιεμαι οπως στο ονειρο.

μηπως συνδεεις το φοβο της αποτυχιας στις εξετασεις με εγκλημα?

και επισης ζηλευεις λιγακι τον αδερφο σου στο θεμα σχολης?

Πσσσσσσσσσσ πσυχολογος

βαριέμαι αφάνταστα να κάτσω να γράψω.απλά να πω οτι μην βλέπετε x files λιγο πριν τον ύπνο.

επιγραμματικά στο όνειρο ειχε:

moon_madness :smiley:
pau gasol :lol:
ενα πνεύμα που κυρίευε όποιο σώμα ήθελε και έκανε φόνους :?
ενα σπιτι που δεν μπορούσε κανείς να βγει :-k
και ενα παιδάκι που κατάφερε να μας ξεγελάσει κλείνοντας μας σε ενα ψυγείο :cold: και αφήνοντας μόνο γυναίκες να μας σώσουν(τώρα σώθηκες) απο το πνεύμα που το ειχε κυριέψει [-X

Τι τρως πριν πέσεις για ύπνο ρε φίλε;;;

τρώω 2 με 3 επεισόδια x files και μια παλινδρόμηση στο στομάχι για επιδόρπιο :stuck_out_tongue:

:lol: Τι λες τωρα; :lol: Ελπίζω να μην ημουν κανα σαδιστικό γουρούνι και με βλέπεις με άλλο μάτι οταν ξαναβρεθούμε, ε;

:lol: οχι. για μπασκετακι ειχαμε κανονίσει, και μέχρι να φτάσουμε στο σημείο ειχες μεταμορφωθεί στον παου γκασολ!!! και μετά άρχισε το μυστήριο. εκει μια ήσουν εσύ και μια ο παου


οκ.μετα απο 3 επεισόδια χ files παλι.

ο κόσμος πάει πολύ άσχημα.ένταση παντού, ψυχροί χαρακτήρες, εντελώς μηχανικά παιδιά στην συμπεριφορά, αδικαιολόγητη ξενοφοβία(ποιος είναι ποιος όμως?!)
ολα αυτά ειναι εξαιτίας ενος μαζικού εμβολιασμού που εχει γινει στο ανθρώπινο είδος με σκοπό την ολοκληρωτική αλλοίωση του dna και την δημιουργία ενος είδους που μοιάζει με τον άνθρωπο αλλά συμπεριφέρεται με κατι που είναι εκεί έξω…
ο ήρωας(εγω δηλαδη.μουχαχα) προσπαθεί να βγει μια κοπέλα(μια κοπέλα που ήθελα πριν απο 13 χρόνια!) καθώς ειναι οι μονοί που δεν έχουν εμβολιαστεί καμιά φορά με οποιοδήποτε στέλεχος του ιου και είναι η ελπίδα για να γεννηθεί μια νεα γενιά ανθρώπων που θα σταματήσει ολα αυτά που γίνονται.
μόνο που ειναι μακριά ο ενας απο τον άλλον και οι πάντες μοιάζουν να έχουν μεταλλαχθεί ήδη.
βαθμολογία imdb: 9.1 by 1 user

πνεύματα,εξωγήινοι, δολοπλοκίες,αγωνία, τρόμος, αγάπη, ένταση. αυτό δεν ηταν όνειρο. ολόκληρη ταινία ήταν.!!

ειμαι πολυ χαρούμενος που το μυαλό μου αποφάσισε να κάνει τα δικά του επεισόδια x files. ακόμη 5-6 επεισόδια και εχω υλικό για νεα σεζόν x files!! :lol:

:lol: Το ήξερα ότι είμαι παιχταράς αλλά όχι και τόσο :stuck_out_tongue:

Πωωωω!!! Για αρχή κόψε τα x files!! :p:lol:

Είδα ότι πήγα σε σουβλατζίδικο και μου σέρβιραν πίτα γύρο φασολάκια.:expressionless:

κατι ωραιο που προεκυψε με ασχημο περιεχομενο

ισως καποια πραματα να τα βλεπεις ετσι

πππσσσσσυχολογος. εχεις δικιο παντως.

το επομενο ονειρο οταν το φερνω στο μυαλομ ανατριχιαζω και αηδιαζω. η συγκεκριμενη σκηνη με τρομαξε τοσο στο ονειρο, οσο με τρομαζει και τωρα.
μην το διαβασετε εαν δεν αντεχετε ακρωτηριασμους

[SPOILER]προειδοποιήσα.[SPOILER]περιφερομουν σε κατι φτωχες γειτονιες με κατι φιλους και ψαχναμε την εισοδο για τη συναυλια των ρεντ χοτ, μονο που ο δρομος ηταν ατελιωτος, τρομαζαμε και αγχωνόμασταν καθως προχωρουσαμε, διοτι βλεπαμε τρομακτικα πραγματα, τα οποια μερικα τα ζουσαμε, οπως π.χ. οτι μας κυνηγουσαν 10 ντοπερμαν.
καποια φαση λοιπον ειναι μια τουαλετα και μπαινει καποιος αγνωστος μεσα. περιμενω απ’εξω και απο περιεργια μπαινω μεσα να 'δω τι συμβαινει, διοτι ακουσα μια φωνη. κανεις μεσα. σηκωνω το καπακι της λεκανης και βλεπω μεσα ακρωτηριασμενα ολα τα μελη του σωματος τού αγνώστου και ολα τα οργανα του.
ηταν το πιο σιχαμερο πραγμα η εικονα αυτη. και η μαλακια ειναι οτι ενιωσα σα να 'ναι στην πραγματικοτητα κι ακομη τρομαζω.

[SPOILER]προειδοποιήσα παντως.[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

εχω δει παρομοιο ονειρο με την εννοια οτι μπαινω με κατι φιλους σε ενα εγκαταλελειμενο κτηριο για να εξερευνησουμε και μεσα ειχα δει δυο πτωματα με τα οργανα αποξω…

και σε αλλο ονειρο με κυνηγουσε σε στενα στην πολη, εμένα και την παρεα μου ενα ανθρωπομορφο τερας.

οτι και να σημαινει μαλλον δεν ειναι και πολυ καλο

ειχα δει οτι παιζαμε με κεντρικο αμυντικο διδυμο γκουμα-ζεβλακοφ.ο γκουμας επιπλεον εβγαζε κατι απιστευτες σεντρες.:expressionless:

Πλάκα πλάκα ένας Ζεβλάκοφ τώρα είναι πολυτέλεια για το ελληνικό πρωτάθλημα. Πού φτάσαμε.

ποσο μαλλον για ΑΕΚ:p