Π.α.ο.κ

Πολυτιμοτερος παικτης της αγωνιστικης ψηφισθηκε ο Ζησης Βρυζας,ενω το καλυτερο γκολ της αγωνιστικης πετυχε ο Βασιλης Λακης.

Ετσι για να αναφερουμε καποια πραματα…

Την κυριακη παμε για διπλο…Ετοιμαστειτε χανουμακια…ακουσα οτι θα κατεβουν 5 με 6 χιλιαδες κοσμος…

από Ουγκάντα?:-k

Απο ουγκαντα,πακισταν κι ολα τα σχετικα…ουγκα ουγκα…

ωραία.κάντε και το 2πλό όμως ε:)

1-ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ? ΤΑ ΠΑΟΚΤΣΙΔΙΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ
Ο ΛΟΥΚΑΤΟΝΙΚ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η Ψ…ΟΥ ΚΡΕΜΕΤΑΙ
ΑΠΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΙΕΝΣ ΑΡΕΝΑ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΚΑΙ
ΠΑΝΤΩΝ ΣΤΑ ΚΛΑΡΙΝΑ

2 –ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΗ ΥΛΙΚΟ ΑΠΟ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΝΑΒΗ
ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΗΣ ΘΥΡΑΣ 4 ΝΤΟΥ ΜΕ ΜΑΤ ΣΤΗΝ 4
ΞΥΛΟ ΜΕ ΓΑΒΡΟΥΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ 3 DVD ΓΕΜΑΤΑ
ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟ ΜΕΓΑ ΛΑΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ AΠO TV
ΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΟΙ MODERATORS:-k

γράψε με μικρά για να τους γλυκάνεις

O αγνός λαός του ΠΑΟΚ:!:

Ποιός μίλησε για αγνότητα? Όλοι ξέρουν πως ο λαός του ΠΑΟΚ έγινε γνωστός επί εποχής Μανάβη που πριν ακόμα επινοηθεί η αστυνομική συνοδεία οπαδών κάνανε πορείες και συγκεντρώσεις μέσα στην Αθήνα (για Θεσ/νίκη δε μιλάω…) και κατέβαζαν χιλιάδες κόσμου για πλάκα σε εκδρομές…

Satan Kings αν τα έχεις ανεβασμένα κάπου και μου έδινες τα link με pm θα σου ήμουν υπόχρεος!

ΠΑΟΚ μόνο εσύ.ποιος να συγκριθεί μαζί σου.
όλοι το λένε.

Δεν ξέρω και δεν κατάλαβα αν μιλάς ειρωνικά αλλά… Ναι, έτσι είναι…!

δε σου επιτρέπουν οι μοντερέητορς

please γράφε με μικρά γιατί και τα κεφαλαία κουράζουν :slight_smile:

Τι λεει παιδια?Καλη η πιτσα?
Απο ποια παραγγελνετε?

ROMA PIZZA8) 8) 8) :stuck_out_tongue: σταθερα εδω και δυο χρονια…:roll: :roll: :roll:

Εχτες,με παρεμβαση του Βασιλη Γκαγκατση(προεδρου της ΕΠΟ),ο κασναφερης πηγε στο πειθαρχικο οργανο για διακωμωδηση του ποδοσφαιρου,λογω του εκπληκτικου θεατρικου show που ειχε αρχισει απτο ξεκινημα του αγωνα ως το τελος της “παραστασης” οπου εκανε και υποκλιση στους θεατες.

Δουλεια που επρεπε να κανει ο παρατηρητης,δηλαδη να σημειωσει στο φυλλαδιο με τις παρατηρησεις του διαιτητη καθως και τη βαθμολογια του,να ζητησει την παραπομπη του στο πειθαρχικο οργανο.Αλλα οχι μονο δεν εκανε αυτο αλλα και τον επιβραβευσε με μια πολυ ωραια βαθμολογια.Δηλαδη επιτελους,χρειαζοταν να παρεμβει ο προεδρος της ποδοσφαιρικης ομοσπονδοιας για να γινει το αυτονοητο?

Αυτα προς το παρον…

παντως πρεπει να εισαι πολυ μαζοχας για να γινεις διατητης στην ελλαδα,και να σου βριζουν μανα,πατερα,παιδια, γυναικα ορισμενοι απιθανοι τυποι που πανε στο γηπεδο για να ξεδωσουν(εκτος κι αν τα τσεπωνεις γερα)

εγω παντως τετοια ξευτιλα δεν θα την ανεχομουν οσα κι αν επαιρνα…

E τοτε και ποδοσφαιριστης δεν θα πρεπε να γινει κανενας γιατι κι αυτων τους βριζουν μανα πατερα και παιδια…

ρε αγορι μου ποδοσφαιριστης ειναι το επαγγελμα τους,ζουν απ αυτο…οι διαιτητες το χουν σαν χομπι υποτιθεται,δηλαδη ολοι εχουν κανονικη εργασια…

Ναι αλλα οταν εισαι διαιτητης επι 90’ εχεις εξουσια πανω σε παικτες, προπονητες ακομα κι απεναντι στο κοινο που παρακολουθει. Και η εξουσια ειναι το φετιχ της σημερινης κοινωνιας, ειδικα δε για καποιους που στην κανονικη ζωη τους ειναι δημοσιοι υπαλληλοι, εμποροι κτλ…

ναι αλλα αν σφιριζουν 2 αγωνες το μηνα απο τη διαιτησια βγαζουν χαλαρα περισσοτερα απο την κανονικη τους δουλεια. Παιρνουν καμια 700ρα το ματς. Ο 4ος που μονο την ταμπελα των αλλαγων σηκωνει παιρνει 400 το ματς.