Π.α.ο.κ

Ο Μακ θα έχει καμιά συνέπεια που έχει κρεμάσει την ομάδα 10 φορές με τους τραυματισμούς του ενώ τρέχει στις εθνικές να μη χάσει δευτερόλεπτο? Δε νομίζω.

Καλα ρε μαγκες εχετε δικιο. Να βγουμε στους δρομους και να ζητησουμε να φυγει ο Μακ για να κρατησουμε τον Μαντουρο

Θέλω πολύ να μου πεις πού κατάλαβες πως υπονόησα κάτι τέτοιο. Αλλά οι συνέπειες πρέπει να είναι συνέπειες για όλους. Δεν είπα πως πρέπει να φύγει ο ένας για να μείνει ο άλλος

Εχεις δικιο και συγνωμη. Παντως δε νομιζω οτι μπορεις να τιμωρησεις τον Μακ γιατι επαιξε στην εθνικη ( που μαλλον εγινε με τη συμφωνη γνωμη του ΠΑΟΚ) ενω εχεις τον Μαντουρο π,χ, που δηλωνει τραυματιας ενω οι γιατροι λενε οτι δεν εχει τιποτα. Ο Μακ εκανε λαθος και πιστευω οτι και αυτος το εχει καταλαβει αφου πρωτα αυτος ζημιωθηκε. Ειμαι σιγουρος οτι θα ηθελε να παιξει με Ολυμπιακο, παναθηναικο, φιορεντινα , γκινγκαμπ.
Πιστευω οτι ο Αγγελος τα παει μια χαρα στη διαχειριση μεχρι τωρα. Φυσικα εχει κανει λαθη. Π.χ. Μαντουρο και Μαρτενς επρεπε να φυγουν το καλοκαιρι. Ομως με πολυ μικρο μπατζετ καταφερε και ανεστησε Τζιολη, Σκονδρα, Κατσικα, εκανε παικτη τον Τζανδαρη και εφερε την ομαδα πρωτη με κοντρα διαιτησιες και με διπλο στο Καραισκακη. Ο ΠΑΟΚ ειναι πολυ πιο υγιεις ομαδα απο περσυ που επεσε πολυ χρημα.

Υ.Γ: για σαλπιγγιδη, Και εγω δεν τον θελω στον ΠΑΟΚ με αυτα τα χρηματα. Μπορει α δωσει μερικες βοηθειες αλλα μεχρι εκει. Με τα μισα το συζηταω. Απλα υπαρχουν αλλοι πολυ χειροτεροι που πρεπει να φυγουν πρωτα. Επισης αν θελει ο Σαββιδης να σκορπαει τα λεφτα του εμενα δεν μου πεφτει λογος

ναι τα πάει μια χαρά στην διαχείριση,γι’αυτό παίζουν 13 παίχτες όλοι κι όλοι.Ο μόνος λόγος που η ομάδα είναι πρώτη είναι γιατί έχει χάσει βαθμούς ο γαύρος.

Ένας λόγος όμως που έχασε βαθμούς ο γαύρους είναι επειδή ο Άγγελος έκανε πάρτι στο Καραϊσκάκη, γι αυτό σταματήστε τη μίρλα και ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ :!:

δεν το θέλουμε…μίρλα φορέβερ

…εμείς πάντως κάνουμε ότι μπορούμε…για σας…δηλαδή πάρτε το…θα μας προσβάλετε:p :slight_smile: :!:

Με τις καθυστερήσεις που κάνει η Κέρκυρα σε συνδυασμό με το θυμίαμα που κάπνισε πάλι ο άγγελος, αν δούμε 30 λεπτά έστω κακής μπάλας σήμερα θαύμα θα ναι…

από τσατ…
η πλευρα του Σπυροπουλου ειναι σαν το σπασμενο τζαμι του Πλουταρχου… φυσαει πολύ

Πολύ κακη εμφάνιση… Παίκτες ρε μαλακα ρωσε… ΠΑΙΚΤΕΣ…!!

Ο Ποζογλου παντως πιστευω πρεπει να παρει ευκαιριες. Τωρα για μεταγραφες χρειαζομαστε σιγουρα τρεις για βασικους. Εξτρεμ, χαφ, σεντερ μπακ. Ισως και ενα εξτρεμ για μπακ απ.

θέλουμε σίγουρα και δευτερο σεντερ μπακ… για αλλαγή… τωρα ειμαστε με 1,5…

Ο Πόζογλου είναι ίσως το μόνο κανονικό εξτρέμ που έχουμε. Συμφωνώ πως τουλάχιστον πρέπει να πάρει περισσότερες ευκαιρίες. Πολύ κακό ματς, πάλι καλά που κερδίσαμε στο τέλος. Έκοψε και με ανύπαρκτο οφσάιντ τετ α τετ της Κέρκυρας στο πρώτο ημίχρονο…

Ισχύει ότι ο Πόζογλου έδειξε τουλάχιστον ότι μπορεί να δώσεις ανάσες σε πιο εύκολα παιχνίδια… Ούτε με ΠΑΣ λέει παίζει Τζιόλης… Όσο δεν έχουμε βάθος κάθε ματς θα ναι ρίσκο για γκέλα… Και δεν γίνεται να παίξεις άλλα 21 ματς έτσι…

Ο Σπυρόπουλος λέει δεν γούσταρε που βγηκε αλλαγή και στο ημίχρονο έκανε ντουζ και έφυγε από το γήπεδο… εύχομαι να μην ξανα βρει ποτέ τον δρόμο για πίσω…

Αχταρμάς το ματς,μέχρι το 30’ είχε αλλάξει 3 συστήματα ο κόουτς

Λίγο χεσμένους με την κορυφή σας βλέπω πάντως. Πιστεύω αν είστε πρώτοι του χρόνου στο ματς με τον ΠΑΟ να κάτσει η Πανάθα να χάσει 0-2(καλού κακού). Και το σκορ θέλω να διαμορφωθωθεί ως εξής: 0-1 και μετά 0-2.

δηλαδη να σκοραρουμε ενα ενα τα γκολ,μην τα βαλουμε και τα δυο στην ιδια φαση ρε παιδι μου

Όπως τα λες. Προσωπικά χέστηκα για την κορυφή.

Λογικό είναι ρε σεις να μαστε χεσμένοι… ο ΠΑΟΚ έχει να μείνει πάνω πανω από 2-3 αγωνιστικές μόνος πρώτος πάνω από 20φεύγα χρόνια… είδαν και στην Ξάνθη ότι με νίκη πάμε +7 και να το άγχος… αυτό είναι μεγάλο μείον αλλά δεν μπορείς να κάνεις κατι… θα πρέπει να το διαχειριστούμε…