Π.α.ο.κ

προφανως και αγχωνονται,οταν ο ανταγωνιστης σου για πρωταθλημα απτο να χασει 0-2 στην εδρα του,μπορει και βαζει 2 αντικανονικα γκολ και να παιρνει τον βαθμο της ισοπαλιας,ενω εσυ στην Ξανθη αν παιξεις χαλια θα χασεις,δε μου φαινεται και απιθανο…αυτο προκαλει το αγχος,οχι μονο στους παικτες αλλα και στους φιλαθλους.Ουτως η αλλως ολες οι ομαδες εχουν σκαμπανεβασματα στα μεσα της χρονιας

Η ομαδα ειναι τρελα κουρασμενη και εχει τρια σερι εκτος. Ειναι δεδομενο οτι δεν θα ειναι πρωτη σε δυο εβδομαδες απο τωρα.

Να πάρετε παράδειγμα απο το Δούριο το 2004, το πιο @@άτο πρωτάθλημα.
Νίκη η Πανάθα; Nίκη με petsino® πέναλτι και αποβολή ο γαύρος. Νίκη η πανάθα; Nίκη με οφσαιντ και καρφωτή κεφαλιά Κασναfator. Κάντε κάτι τεσπά, ε μαα.

Θλίψη μόνο στα πρώτα 60 λεπτά…

Αμάν με την μίρλα, αφού έφυγαν Μάρτενς Μαντούρο που δεν μάτωναν τη φανέλα και είμαστε και πρώτοι. [-X

Αυτά παθαίνει όποιος πιστεύει στις αγορές αντί στην Παναγιά

χαχα. καλο

Χρόνια πολλά μωρή αρρώστια

Κατά τα άλλα, επικές στιγμές στο ελληνικό μπάσκετ, έχουμε 3 ματς που εκκρεμούν και συνεχίζουμε.

γελάω με την απύθμενη βλακεία του Τζαβέλα…

εδιδ:
Δεν χρειαζόμαστε στοπερ άγγελε… συνεχίζουμε ως έχει…
Ο παπαδόπουλος πήρε κάρτα επειδή άργησε να βγει όντας υποβασταζόμενος και τραυματίας… Στα φάουλ νταξ, πάλι με την ρεαλ παίζουμε και σφύριγμα δεν βλέπουμε ούτε με αίτηση…

Παππα γαμιεται το μουνι της μανας σου. Χιλια μπραβο στην ομαδα που ειναι ακομα πρωτη κοντρα σε θεους και δαιμονες. Ποτε θα βρουμε αντιδοτο σε αυτον τον μαζοχισμο δεν ξερω

Εγω παντως παιδια εχω αρχισει και πιστευω στην Παναγια.Δε γινεται σημερα να κερδισαμε με αυτα που ειδαν τα ματια μου απ’το κορακι και να μην υπαρχει θεια παρεμβαση.Ειναι θελημα θεου

μέχρι και η παναγιά έχει μπει στο κόλπο και οι δικοί μας στη διοίκηση ακόμα να κάνουν κάτι για να μην μας παίζει ο κάθε απίθανος σαν να είμαστε τα άσπρα χώματα…
Τουλάχιστον στο εμπορικό κομμάτι φαίνεται να του κόβει λίγο περισσότερο και ανοίξαμε επιτέλους μπουτικ στο κέντρο…

Πλακα πλακα θα γινω χριστιανος στο τελος. Η αλητεια αυτη δεν εχει ορια. Εδω η κοινωνια μας εχει γινει για τον πουτσο παντου. Το κατ εξοχην βρωμικο ποδοσφαιρο δεν θα γινοταν ακομα πιο οχετος;

Ειναι θαυμα που κερδισε η ομαδα σημερα. Πραγματικα

Από τις πιο παλικαρίσιες νίκες η αποψινή. Απέναντι σε έναν προκλητικότατο διαιτητή που έδινε κάθε διεκδίκηση φάουλ υπέρ της Λειβαδιάς, και όταν είδε ότι δεν γίνεται τίποτε σφύριξε και εκείνο το απίστευτο έξω από την περιοχή μας στο τελευταίο λεπτό. Επόμενο ήταν να έχει κατοχή και ευκαιρίες ο Λεβαδειακός, όταν οι δικοί μας δεν τολμούσαν να μπουν σε διεκδίκηση με τους αντιπάλους. Που να μην είχε μειωθεί και η διαφορά από τον δεύτερο δηλαδή!

Το παπούτσι του Βίτορ…

Θα λεγα για κάρτα αλλά όχι, είμαστε γραφικοί εμείς εδώ πάνω…

θα συγκρατηθω και δεν θα βρισω τον @@@@@ τον Παππα…ρεζιλικια ρε!!!

Κάποιο σχόλιο για τα παλικάρια που δεν μπορούν(Μαντούρο-Ιτάνζ)?:roll:

Ο Ιτάνζ αν συνεχίσει να βγει βγαίνει στα 10 εκατοστά από την γραμμή του θα την πληρώσει αρκετές φορές… Εχθες οι άλλοι έχασαν τα άχαστα στο τέλος…

Έκπληξη!!!

γιατι δεν μου εκανε καμια εντυπωση;