Π.α.ο.κ

Οι συγκεκριμένοι, είναι οι ίδιοι.

Οτι δηλαδη αυτο ειναι θεμα Αθηνας - Θεσσαλονικης, δεν παιζει κανενα ρολο το οτι ο χοντρος παρεα με τον Αλαφουζο ειναι Φιλιππινεζες του Κουλη γι’αυτο και τα μεσα που τον στηριζουν το εθαψαν. Οχι εκει, οι παλιοαθηναιοι θελουν να πληξουν την ΠΑΟΚαρα με καποιον περιεργο τροπο θαβοντας την ειδηση για την πρεζα του χοντρου.

LSD.

1 Like

Μην παίρνεις και όρκο ότι οι ρόλοι είναι έτσι.

2 Likes

δυσαρεστημενη λεει η ΦΙΦΑ με το Γραμμενο και την ΕΠΟ που ακομα δεν εχει τιμωρηθει ο μαφιοζος για το οπλο, απειλει με τιμωριες

τι λε ρε παιδι μου, μα δε διαβαζουν κι αυτοι RocknMetal1 να ενημερωθουν αντικειμενικα

1 Like

α εγινε και μαφιοζος τωρα…η προπαγανδα δεν εχει ορια…

οχι μωρε με την αξια του και τη σκληρη δουλεια του εγινε απο κλοουν σε παιδικα παρτι δισεκατομμυριουχος

2 Likes

εγω δεν λεω οτι κανενας απο ολους αυτους τους πλουσιους επιχειρηματιες απεκτησαν οτι απεκτησαν με τον σταυρο στο χερι…αλλα βλεπεις να υπαρχει καποια διωξη για παρανομες ενεργειες οπως υπαρχει για προεδρους αλλων ομαδων; επισης ειμαι περιεργος τι ζορι τραβας με τον ΠΑΟΚ. 2 βδομαδες χρηστης εχεις κανει 12 ποστ και τα 5 ειναι εδω! μηπως να ασχοληθεις με την δικη σου ομαδα; λεω εγω τωρα…

1 Like

Τελειωσε το συνεδρειο και ανακοινωνουν την κλοπή του πρωταθληματος.Συγχαρητηρια στην ΑΕΚ για το χαρτινο.

1 Like

Έτσι λέει η ανακοίνωσή σας; Την αποστήθισες ή όχι ακόμα;

3 Likes

Ο αλλος που παριστανει τον πρωθυπουργο ηρθε να δειξει καθρεφτακια στους ιθαγενεις για τη νεα Τουμπα.

1 Like

Η ιστορια εγραψε χαρτινοι πρωταθλητες το 2008 ο γαυρος και χαρτινοι πρωταθλητες το 2018 το αεκακι.

Μονο τιμη και δοξα η ιστορια του ΠΟΚ.

6 Likes

Η ιστορια γραφει οτι ο ΠΑΟΚ φανηκε ανικανος να παρει δικο του πρωταθλημα. Δεν του φταιει καμια Αθηνα και κανενα ΠΟΚ, του φταιει ο ιδιος του ο εαυτος. Τα τσουβαλιασματα και τα περι ΠΟΚ ειναι για εσωτερικη σας καταναλωση και για εξυπηρετηση του μυθιστορηματος σας.

4 Likes

Τα περί ΠΟΚ μπορεί να είναι για εσωτερική κατανάλωση αλλά ότι το πρωτάθλημα είναι καραχάρτινο δεν χωράει αμφιβολία.

Χωρίς κανέναν λόγο δεν του επέτρεψαν να παίξει καν με τον θίασο του Μαρινάκη και χωρίς κανέναν λόγο επίσης διακόπηκε το ματς με την ΑΕΚ.

1 Like

Ναι τις μισες φορες που ο ΠΑΟΚ πηγε να παρει πρωταθλημα ηταν ανικανος να το παρει και τις αλλες μισες ηταν ικανοτεροι οι αλλοι. Ασε μας ρε φιλε. Το σημαντικοτερο ειναι οτι ο κοσμος πλεον δεν τσιμπαει τις π@π@ρολογιες που αραδιαζετε εκει κατω.

Και να σκεφτει κανεις οτι μας πρηζατε για τους 3 βαθμους του Βαλνερ το 2008 ενω φετος κλαπηκαν 9 βαθμοι,αλλα φετος ειναι ολα κομπλε και ηρεμα.

Η ιστορια εγραψε χαρτινη πρωταθλητρια το αεκακι φετος και πως γαυρος και αεκ δεν μπηκαν να παιξουν και πολυ πιθανον να χασουν στην Τουμπα. Τωρα εσυ ελα να μου πεις τις φιλοσοφιες σου

6 Likes

Εγω για φετος μιλησα.

Ο ιδιος το ξεκινησε αυτο περσι.

Η ιστορια εγραψε οτι ο Ολυμπιακος ηρθε για να μην παιξει κι εσυ του προσφερες βουτυρο στο ψωμι του και οτι η ΑΕΚ ξεκινησε να ερθει να παιξει με +5 και χωρις κοσμο, ηρθε με +2 και κοσμο και σου πηρε ευκολη ισοπαλια. Δεν μπορει να σου φταινε μονο οι αλλοι.

4 Likes

Ηρθε η κουλα και μου πηρε ευκολη ισοπαλια? Ενταξυ φιλε,επισης ο Batman ζει,οπως και η Tinkerbell

Το λαθος που κανατε ηταν οτι χασατε καθε προσχημα,συνηθως το παιζατε μουλωχτα το παιχνιδι και υπηρχε πολωση,αλλα πλεον εχουν πεσει οι μασκες σε καθε επιπεδο.

Πηγατε να μας πειτε πως η νυχτα ειναι μερα,αλλα πλεον μεχρι η προγιαγια μου απτον ταφο σας εχει παρει χαμπαρι. Επισης φιλε παντελη,κομμενη η ποδοσφαιρικη κουβεντα μαζι σου αφου εκτος απο δικες σου αποψεις,διαστρεβλωνεις και τα γεγονοτα

3 Likes

Παρομοια διαθεση εχω κι εγω φιλε Paoktsi, τα λεμε σε αλλη φαση :smiley:. Κατα βαθος λυπαμαι λιγο που δε θα παρετε το πρωταθλημα γιατι ειστε μεγαλος συλλογος και εχετε 30+ χρονια να το παρετε, αλλα δυστυχως δεν το παιρνετε απο δικα σας λαθη. Το θεμα ειναι να μην το παρει ο Μαρινακιακος, κι ας ειναι ΠΟΚ :stuck_out_tongue:.

Παντελή είσαι μια σπάνια περίπτωση τυφλωμένου αντιοπαδού, που σημαίνει ότι γράφεις καθαρά οπαδικά (σε επίπεδο τσουκαλά δηλαδή) με τη διαφορά ότι σε φτιάχνει αντί να υποστηρίζεις φανατικά κάποια ομάδα, να μισείς φανατικά κάποιες άλλες είτε μιλάμε για Ολυμπιακό, είτε για ΠΑΟΚ (αφού φέτος ο θίασος του μαρινάκη ήταν για κλάμματα) είτε για Μάντσεστερ είτε για το Κλίβελαντ.

Γι αυτό και γράφεις οπαδικές αρλούμπες εξισώνοντας το επεισόδιο του Ίβιτς με το θέατρο του Γκαρσία (που φάνηκε ότι γι αυτό ήρθε στον Ολυμπιακό, μιας και ο Τάκαρος μπορεί να είναι άρρωστος γαύρος αλλά καραγκιόζης δεν θα γινόταν ποτέ) ή ότι η κακομοίρα η ΑΕΚ κοιμήθηκε με +5 και ξύπνησε με +2 (κανονικά θα έπρεπε η ίδια να ζητάει να γίνει κάτι τέτοιο μιας και ήταν απόλυτα δίκαιο -δε φτάνει που δεν άφησαν τον ΠΑΟΚ να παίξει, αλλά του πήραν και τρεις βαθμούς αρχικά) ή ότι πήρε έυκολη ισοπαλία (παίζοντας 90 λεπτά κατενάτσιο και τελικά δεχόμενη γκολ που ακυρώθηκε 1 λεπτό αφού είχε μετρήσει και χωρίς καμιά υπόδειξη επόπτη).

Τουλάχιστον ελπίζω να αισθάνεσαι περήφανος που η επιχειρηματολογία σου ταυτίζεται στην παρούσα φάση με τον Πρωταθλητή.

5 Likes

Όχι 100%, προσπαθω να πετυχω να ταυτιζομαι και με Αλ Αφουζ.

Άρχισε να φεσώνεις κόσμο και θα ταυτιστείς και με αυτόν.

Μετά μπαίνεις στο άρθρο 44 ή πέφτεις μια γ’ εθνική, σβήνεις χρέη στο λεπτό και θα ταυτιστείς και με τίγρη.

1 Like