Π.α.ο.κ

Από την στιγμή που οι δύο κόκκινες δεν σημαίνουν ότι 100% θα βάλεις γκολ, εσύ τι λες ;;; Φροντίζω μετά να φάω μπουγάτσα με κρέμα για να στρώσει το στομάχι

Και εγώ ξαναρωτάω… αν ο παοκ είχε γλυτώσει 2 κόκκινες και έχανε από αυτό το πέναλτι τι θα έλεγες/ένιωθες;

το ιδιο πραγμα. Τραβηγμενο πεναλντυ εις βαρος μας,αλλα μας χαρισε και δυο κοκκινες.

Σου φαινετε περιεργο,ε? Το ξερω

Καθόλου περίεργο γιατί μιλάς εκ του ασφαλούς τώρα. Όλα είναι εύκολα να τα λες … μέχρι να φτάσει η στιγμή που θα γίνει. Και δεν είναι τραβηγμένο το πέναλτι, για να μην ξεχνιόμαστε… ανύπαρκτο είναι πιο σωστός χαρακτηρισμός

απτην μια με ρωτας και οταν σου απανταω μου λες οτι μιλαω εκ του ασφαλους. Τοτε γιατι με ρωτησες δεν μπορω να καταλαβω

1 Like

ξαναλεω δες τον αγωνα.ειδες 1 φαση στην οποια μαλιστα υπαρχει επαφη και μας ζαλιζεις τον ερωτα. και μιλάει τωρα οπαδος ποκ για διαιτησια αντί να ντρέπεται με αυτα που κανει τοσα χρονια.λιγη τσιπα δεν εχετε.

1 Like

Πιστεύω ότι έχεις άδικο για τον @Paoktsis.

Έπαιξες καλύτερα, έπρεπε να πάρει 2 κόκκινες ο Αστέρας, ο διαιτήτης διέκοπτε συχνά, οι άλλοι έπαιζαν σκληρά, πίεζες συνέχεια και ας μην ήσουν σε καλή μέρα…Συμφωνώ σε όλα…Στο τέλος όμως μένει ότι κέρδισες με πέναλτι που δεν ήταν (όπως ακριβώς δεν κέρδισες και την Μπενφίκα)… Άσε που η επαφή υπάρχει αφού έχει αρχίσει να πέφτει ο Σέρβος.
Όσο για το παραμυθάκι περί ΠΟΚ και αιώνιας αδικίας του ΠΑΟΚ, συνεχίστε το. Θα πάτε μπροστά έτσι…

Η αλήθεια είναι ότι δεν τον ξέρω και πιθανότατα να κάνω λάθος. Επίσης πιστεύω ότι με κουβέντα από κοντά θα ήταν πολύ πιο εύκολο να καταλάβει ο ένας τον άλλον… με το γραπτό πολλά ξεφεύγουν… τεσπα για μπάλα μιλάμε δεν πρέπει να χαλιόμαστε

Απλα μια παρατηρηση, το φραγμα μεσα στην περιοχη ειναι εμμεσο, εκτος και αν εχει αλλαξει ο κανονισμος.

1 Like

δεν περιμένω απο ενα ατομο με παρωπιδες να καταλαβει…

Να καταλάβει τι ;;;; Ότι δεν πρέπει να μιλάμε επειδή μπλα μπλα ΠΟΚ μπλα μπλα Κατεστημένο μπλα μπλα μπλα Χάρτινο μπλα μπλα μπλα μπλα ;;;;;;;;;;;;;; Ή ότι εξισώνουμε τις κόκκινες που έπρεπε με το ανύπαρκτο πέναλτι ;;;;

αστο…ασχολησου με την ιππασια

Οποιος λεει για ΠΟΚ, δεν ειναι και καλυτερος.

…απαντησε ο συνήγορος ποκιτης

1 Like

Θέμης Καίσαρης, καλά τα λέει:

1 Like

Φοβερό επιχείρημα

ρε αρχηγοπουλο ενταξει…ηρθες μας ειπες την εξυπναδα σου…τι αλλο θελεις απο την ζωη μας;

Σήμερα δεν είχε “γέλια” βλέπω, κρίμα γιατί νόμιζα ότι θα έβλεπα και τώρα πεντακόσια ποστς για ευνοημένους, πέναλτυ που έκριναν μια ολόκληρη χρονιά και λοιπές πίπες που γράφτηκαν μετά το Σάββατο. Ροκ Μπιλ μην ακούσεις τον Στορμ και σταματήσεις να γράφεις ε, ανυπομονώ να δω το ποστ σου που θα λέει “ΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ” από σήμερα.

Οι αντοχές μου στην καθυστέρηση έχουν φτάσει σε μηδενικά σημεία, συγγνώμη ειλικρινά, τα λέμε, καθίστε εσείς πάλι να γράφετε για χαλίφηδες και ένα χρόνο μετά να τα ξεχνάτε και να κουνάτε και το δάχτυλο.

1 Like

εντωμεταξυ μολις γυρισα σπιτι και ειχα μεγαλη περιεργεια να δω το πεναλτυ με το οποιο προηγηθηκε ο χαρτινος θιασος… ρε φιλε τι πτηση εκανε ο superman;