Αχ μωρε, χιλια συγγνωμη

That’s the spirit boy!!!:stuck_out_tongue:
Περα απο τα αστεια,οντως,οσο μεγαλωνεις γινεσαι πιο κυνικος.Sad αλλα ετσι ειναι…Συνηθως φταινε αυτοι/ες που περνανε απο τη ζωη σου.Αλλες φορες φταιμε εμεις οι ιδιοι,αλλα μαλλον ο κυνισμος ειναι αναποφευκτος…

Οι γυναίκες γίνονται καλύτερες μεγαλώνοντας, μη φοβού.
Το παρακάτω ισχύει

γιατί όσο μεγαλώνεις τόσο πιο επώδυνη είναι η όλη διαδικασία του έρωτος (του έρωτος, λέω, οι χυλόπιτες συνηθίζονται, και να τις τρως και να τις δίνεις, είναι μέχρι να πάρεις τον αέρα). Επειδή λοιπόν μεγαλώνοντας τα πράγματα σαφώς χειροτερεύουν, ισχύει ακολούθως και το παρακάτω

Οπότε περνάμε στο ότι οι χυλόπιτες από μία ηλικία και πάνω, όταν δεν εμπλέκεται υπερβολικός έρωτας, γενικά αντιμετωπίζονται σχετικά ψύχραιμα.

Τώρα, εμένα, άντρες-γυναίκες το ίδιο μου φαίνεται, τι να πω.
Τελευταία χυλόπιτα έριξα σε ένα ιταλάκι στη μύκονο προχθές, που μου είπε
open your mind open your pussy
και του είπα
oh really? με θυμάσαι ρε πούστη?
τρου στόρυ._

:lol3::lol3::lol3: Κλαιω απο το γελιο.Μπραβο καλα ξηγηθηκες :wink:

Εισαι η ηρωιδα μου,τελεια και παυλα!:thumbup:
Αλλα τι δουλεια ειχες στη Μυκονο?Εγω μια φορα πηγα με τη σχολη,καλα περασα δε λεω,βεβαια και σε βραχονησιδα να πηγαιναμε με τα συγκεκριμενα ατομα γαμω θα περνουσαμε,το νησι ομως το ψιλοσιχαθηκα…Δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπαω,η δηθενια στο φουλ της!

η μύκονος είναι μεγάλη τρουίλα :lol:

Η μυκονος μυριζει [B]αν[/B]τρουιλα!:lol:

Fixed :hippy::dance:

…και καλα…

[SPOILER]ε τι; :-s[/SPOILER]

δίκιο έχει η ολμάιτη. απλά τα πράγματα: δες ένα κοριτσάκι πως είνα ιστα 18-19 του και δες το πως είναι στα 28-29 πχ. στο 80% των περιπτώσεων είναι 15 φορές πιο εμφανίσημη.

Οχι ρε.Απλα εχει να μαθει να καλυπτει τις ατελειες της :smiley:

στην ουσία το ίδιο πράγμα λέμε :stuck_out_tongue:
ντάξει αυτό ίσχυε κατά κόρον τα προηγούμενα χρόνια, τώρα που τα κοριτσάκια από πιτσιρίκια είναι όπως είναι έχουν ισορροπηθεί κάπως τα πράγματα.
πάντως πιστεύω ότι η καλύτερη ηλικία για μια γυναίκα είναι η δεκαετία 25-35 :wink:

Αν στη διάρκεια της παραπάνω δεκαετίας η γυναίκα δεν πατσαβουριάσει, τότε η καλύτερη είναι η αμέσως επόμενη

υπό προυποθέσεις σωστός

ζωντανό παράδειγμα:

[SPOILER][/SPOILER]

ποια είναι στη φωτό γιατί δε μπορώ να την δω

fixed:D

Εσας σας πάω μωρέ…:smiley:

Εντωμεταξύ, για να μαι ειλικρινής, όταν βλέπω τις πιτσιρίκες 15-16 χρονών να ντύνονται σα μεγάλες γυναίκες με ψιλοτάκουνα και τίγκα στο make-up εκνευρίζομαι…

Άλλο μία γυναίκα στα 40 της να προσπαθεί να καλύψει τα σημαδάκια, τις ατέλειες εν πάση περιπτώσει να φαίνεται νεότερη και άλλο να προσπαθεί η 15χρονη να δείξει 25άρα…Η ηλικία αυτή έχεις τις δικές της χάρες γιατί θέλουν τόσο πολύ να μεγαλώσουν;

Αχ μωρέ, χίλια συγγνώμη, αλλά τι σχέση έχουν όλα αυτά με το θρεντ?

ε χάδι στο χάδι, φιλί στο φιλί, αγκαλιά στην αγκαλιά, του δώσαμε και κατάλαβε

“Σε βλέπω σαν φίλο” σίγουρα το χειρότερο από όλα.Καλύτερα να με πει Γκασόλ,καλύτερα να με πει Τζιμ Μόρισον αλλά αυτό το πράγμα δεν αντέχεται.Ειδικά όταν σου δείχνει σημάδια και είστε μαζί για ώρες και φλερτάρετε και στο τέλος σου ξεφουρνίζει αυτό.

Βιασμός έως θανάτου σε όσες το λένε αυτό.-