Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Dream Theater Δεν τους μπορώ, δεν τους αντέχω. Καν δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θεωρούνται κορυφαίοι. Επείδη παίζουν καλά τα όργανα τους και είναι μεγάλοι τεχνίτες;;; Άλλο αυτό όμως και άλλο ΜΟΥΣΙΚΗ.

προφανώς. καμία σχέση.

Μετά τον κακό χαμό που έγινε στα άλλα θρεντς με δίσκους και γκρουπς που δεν μας αρέσουν, ας κάνω κι εδώ ένα ποστ αφιερωμένο στον φίλο μου τον Μπλήντιν:

Celtic Frost!

Αντίθετα οι Apollyon Sun μ’ αρέσουν πολύ!

Στον Μπλήντιν τ’αφιερώνεις αλλά από’μενα θα τ’ακούσεις μου φαίνεται… :stuck_out_tongue:

OZZY OSBOURNE…

πραγματικα μου σπαει τα νευρα και ειδικα στα live…

νομίζω ότι βρήκα το θρεντ που σου αρμόζει…
http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=2908

:p:p:p:p

επιτελους καποιος που βλεπει περα απο τις κορδελες.επιτελους.

πεστα ρε μητσο γαμω το φελεκι μου :stuck_out_tongue:

οι dream theater έχουν γαμάτα τραγουδάκια ρε σις μην είστε άμπαλοι :stuck_out_tongue: (αστειεύομαι πάντα για το άμπαλοι :slight_smile: )

λοιπον απο μένα με αγάπη:
rolling stones
doors
W.A.S.P
arch enemy
mayhem
kreator (αν και πορωμένος θρασας πλεον δεν τους πολυ μπορώ)
slipknot
manowar

εμ αυτά μου έρχονται τώρα

Black Sabbath
Tool
Slipknot
Rolling Stones
Rush
Pink Floyd

Aπλά δεν μου αρέσει ο ήχος τους.

Επίσης μου αρέσουν καμμιά δεκαριά τραγούδια όλα κι όλα απο Iron Maiden, Judas Priest και Led Zeppelin

Megadeth… δε την παλεύω με τη φωνή του Mustaine καθόλου :stuck_out_tongue:

Ε, ντάααααξει μωρέ, ψιλοπράματα! Κατά τ’ άλλα μια χαρά νορμάλ. :stuck_out_tongue:

χαχαχ, θεούλης!

Σοβαρά τώρα αουέηκ, βγάλε λίγο τις παρωπίδες, σκέψου ότι είναι μια άγνωστη μπάντα που βρήκες σε ένα μπλογκ και αφιέρωσε λίγο χρόνο να δεις αυτό:

Θα ακούσεις μέσα πολλούς φόρους τιμής σε ποταπές μπάντες όπως οι Yes, οι Genesis, oι Pink Floyd, οι Kansas και οι Camel.
Για να σου δώσω άλλο ένα κίνητρο να το ακούσεις, το μέταλ χάμμερ είπε ότι το κομμάτι είναι απόδειξη ότι οι θήατερ δεν μπορούν πια να γράφουν μεγάλα σε διάρκεια κομμάτια. Οι ΜΕΤΑΛΛΑΔΕΣ το κράξανε δηλαδή, άκουσέ το :Ρ

:lol::lol::lol:

deep purple
manowar
iron maiden
slipknot (απλα δεν μ αρεσουν. ουτε τους σεβομαι ουτε τιποτα)
the rolling stones (το ιδιο με πανω αν και rock and a hard place και start me up μ αρεσουν πολυ)

α και tool εννοειτε οτι δεν μ αρεσουν

Ρε που μπλέξαμε ναούμ!

χμμμμ…:-k :-k :-k

dream theater…μου τη δινει απίστευτα αυτη η εκνευριστικη κινεζουλα με το μπασο!!!
six feet under…επειδη το κουράσανε με τη κουλαμαρα τους!!!

Ας μην συμπλήρωνες τουλάχιστον τους Tool. Βλέπω ότι πολλοί δεν γουστάρουν Maiden, Manowar, Purple. Εντάξει, τόσο κλασσικά ονόματα δεν το περίμενα να ακουστούν εδώ μέσα.

Λιγα τα λογια σου για τον μιγιουνγκ ε.

michael angelo batio (αν θεωρείται κορυφαίος :-k ή καλλιτέχνης :-k) τον ΑΝΤΙΠΑΘΩ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ:blow: