Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

δεν είσαι ο μόνος…

δυο πραγματακια:1)σχετικα με τους doors.δεν σου αρεσουν?δεν πειραζει δεν ειναι ανησυχητικο,ειναι η παιδικη αρρωστια καθε εκολλαπτομενου ροκα.δεν πειραζει ομως…θα μεγαλωσεις.2)να σου λυσω και την απορια για τους eagles:to 1970 η linda rostand ηταν μια δυναμικα ανερχομενη γυναικια φιγουρα στον χωρο της country rock σκηνης.οταν θελησε να κανει την πρωτη παναμερικανικη τουρνε της,οι παραγωγοι αναζητησαν τους καλυτερους session μουσικους εκεινη την εποχη στην αμερικη.οταν τελειωσε η τουρνε οι μουσικοι αυτοι συνεχισαν να παιζουν μαζι και σχηματισαν τους eagles,οι ανθρωποι φιλε ειναι τετοιοι μουσικαροι οσο δεν φανταζεσαι!

loipon…

maiden , sabbath(den antexo defterolepto) , dylan( oute miso defterolepto)
tous sigxronous mudvayne(eimai trelos fun alla exoun katantisei apeiros eknebristikoi)

kai ennoeite tous hellyeah. einai apokorifosi ths parakmhs. prosopika panta…\

sorry gia tous maiden k tous sabbath alla megalosa me pantera k metallica pou den sindiazonte me tous parapano

Οι Sabbath είναι σαν την κόκα κόλα, πανε με όλα…

Αφού ξεκινήσεις να γράφεις με ελληνικά και όχι με greeklish που απαγορεύεται, δε ρωτάς και τους ίδιους τους pantera και τους metallica αν συνδυάζονται με sabbath?

Φαντάσου να μην τους είχαν διασκευάσει κιόλας!

kai sinexio… manowar , ac/dc , mastodon(sorry guys… me tipota)

blepo poli tool pezei edo pera…
o xeiroteros stixos tou maynard einai ikanos na se kanei na esthantheis mikros

prosopika grafo stixous kero k exo pathei plaka me tool.

k mousiki kala entaksei allou oi tipoi…

alla sinexizo…

skid row , genika ola ta pozeradika… amon amath , death , canibal corpse …

δεν πιστευω να υπαρχει φανμπους των μαντβειν,που να του αρεσουν τα καινουργια τους…

Judas Priest (μαλλον πιο συγκεκριμενα, μονο ο Halford… δεν τον μπορω με τιποτα), Rammstein (εκτος μερικων τραγουδιων), Megadeath, Beatles (η Angel of Dearh παρακαλω ας μη με σκοτωσει :roll:)

Θαφτε ελευθερα.

Εντιτ: Μαλακα Nightwing νομιζα οτι το κομμεντ για τον Myung το εγραψες εσυ και πηγα να κατεβασω πανω σου ολοκληρη αρχαια Αζτεκικη καταρα σε μορφη φλειμ. Ανεπιτρεπτο για μπασιστα. Μετα ειδα οτι δεν ησουν εσυ και τη γλυτωσες :stuck_out_tongue:

α) Και μετα απο πόσα χρόνια ξεπερνιέται η παιδική ασθένεια και δεν θεωρείσαι πλέον εκολλαπτόμενος? Να ξέρω πότε να κοιταχτώ δηλαδή.

β) Και τι λέει αυτό δηλαδή? Τι σημαίνει ότι είναι μουσικάρες? Η αναφορά των ονομάτων αυτών στο συγκεκριμένο θέμα, οπωσδήποτε τους δίνει αξία, αλλα σε κάποιους δεν αρέσουν τι να κάνουμε τώρα…

Yπαρχω κι εγω!!!:lightsabre:

Ειπαμε κορυφαια, ακους εκει Mudvayne,Rammstein…#-o:lol::lol::lol:

θα γραψω και KING DIAMOND…

πραγματικα ειναι κριμα η μουσικη να σπερνει και μολις ακουω τη φωνη θα θελω να σπασω τα ηχεια μου!!!:p:p:p

κριμα!!:frowning:

Oxi ρε, πολύ ωραίος, πολύ ιδιαίτερος ο Κινγκ, αλλα όντως γούστα είναι αυτά…

δεν θυμαμαι ποιος το ειχε πει αλλα ο χαρακτηρισμος “ο ελληνας ταμπακης” κολλαει γαντι.
παλια γουσταρα αρκετα, ειδικα με την μουσικη του abigail, αλλα πλεον με την φωνη του δεν την πολυπαλευω.

Ιεροσυλία :p:p:p:p:p:lol::lol::lol:

Και εγω για Abigail, Them και Fate λέω, τωρα δεν ξέρω…

:lol::lol::lol::lol:

βασικα μαλακια το “ελληνας ταμπακης” δεν βγαζει νοημα. ο “ταμπακης ειναι ο ελληνας king diamond” αλλα τεσπα το πιασατε. παιζει να το δα και εδω μεσα.

Μπορεί κάποιος να εξαφανίσει τους Muse?

ακου τι λεει

Υπερτιμημένοι όσο καμία άλλη μπάντα. δεν αντέχονται !!!

Στην πρώιμη μορφή των Pink Floyd αναφέρεσαι?

Καλά σε χωνουνε οι Μνιούζ!!!