Αρειανάρα ρε!

Για απομακρυνση Ματσον χλωμο.Αλλα για αντικατασταση Αμερικανων,ε στανταρ,αυτος ο Ριτσαρντσον ειναι αρκετο καιρο στην ομαδα και δεν εκανε απολυτως τιποτα και στα 2 ματς.Ο Ντει επισης ηταν ανυπαρκτος,και το αστειο ειναι οτι του καναν 3ετες συμβολαιο οταν τον πηραμε.Ο Μπελσερ δεν υπολογιζοταν για να παιζει στην Ελλαδα,αρα ειναι ο πρωτος που παιρνει πουλο.
Παντως ημασταν αηδιαστικα αηδιαστικοι χτες,οι επιθεσεις μας ηταν χειροτερες και απο εποχης Χερμπερτ,με το ζορι αντεξα να δω 2 δεκαλεπτα.
Και το Μαρουσι ευστοχο σε εκνευριστικο βαθμο,πρεπει να εβαλε καμια 15αρια τριποντα.

η εμφανιση χθες ηταν τοσο αθλια που τρελαθηκα…πρωτη φορα στη ζωη μου δεν αντεχα να βλεπω αρη!
αηδια σκετη…10 ατομα απο το φορουμ να μαζευομασταν αριανοι καλυτερα θα παιζαμε!

και δεν πρεπει να φυγει ο μαντσον…εχει μεγαλο μεριδιο ευθυνης αλλα χθες οι παικτες ηταν εξωπραγματικα αθλιοι…
αυτος ο ντικουδης ηταν για μπουνιες!οι μαυροι λες και παιζαν πρωτη φορα μπασκετ!

παικτες μπου…δελα βγαλτε τη φανελα!
τουλαχιστον ας παιζαν για αυτους που κατεβηκαν οακα και απο κει θα φυγουν για κομοτηνη!

κακιουζης κ ντικουδης εχουν ερθει για να βαλουν ενσημα μαλλον!!μονο ο νικολας μπορει!!καλα ριτσαρσον κ μπελσερ στην πυρα!!!

Τελικα μπουλο ο Ματσον,αποχωρει και ο Βετουλας.

Γαμω τα ξεκινηματα λοιπον.

Kατσικαρης και Μασεϊ λεει στον Αρη. 1 επιπεδο πανω η ομαδα. Αλλα το κακο εγινε…

Mακαρι να 'ρθει ο Κατσικαρης.

Αλλα οι ευθυνες ανηκουν αλλου.

ΥΓ.: Γαμω τη γκαντεμια μου στη μπαλα.

μαλλον ο κατσικαρης θα ερθει,για να δουμε!!!

Τι να δούμε; Πάλι στις παλιές κακές εποχές γυρνάμε μου φαίνεται. Με τον Ματσόν είχαμε πιθανότητες για βελτίωση στη συνέχεια. Τώρα δεν είμαι και τόσο αισιόδοξος, αλλά μακάρι να βγει το εμπόδιο σε καλό.

Ειδα το ματς με τον Π-anthrax χτες απο το 15 και μετα.
Αν και παιζετε ωραια ωρες-ωρες δεν την βαζετε με τιποτα μεσα την ρημαδα.
Αυτος ο Καλβο μου εσπασε τα νευρα χτες.

Και μια γενικοτερη εντυπωση απο το παιχνιδι : Γιατι γαμωπληρωνονται οι παιχτες ρε πουστη μου !?!
Για να κανουν τετοια πλασε ?

Respect και σε δηλωσεις Αμπρεου !

ο ματσον τις πρωτες χρονες ηταν καλα,απο τα τελη του περσινης χρονιας με αποκορυφωμα το τωρα μας διελυσε!!!τσιρκο ειναι η ομαδα!!!

Σκεψου εμας που ειμαστε Αρειανοι. :x

Βαρεθηκαμε να εχουμε παιχτες που ξερουν 100 κιλα μπαλα ο καθενας και δεν το δειχνουν μεσα στο γηπεδο.

Αυτοι οι παιχτες (γιατι ο λαος το 'χει κανει προ πολλου), πρεπει να αλλαξουν νοοτροπια.

Αν οι ιδιοι παιχτες βρισκονταν στο γαυρο θα κυνηγουσαν πρωταθλημα.

Γι’ αυτο ας σεβαστουν το συλλογο που παιζουν και να δειξουν αυτα που μπορουν μη τους σηκωσει κανας διαολος.

ΥΓ.: Τι πρεπει να γινει για να παιξει καλα ενας “πρωτοκλασατος” παιχτης του ΑΡΗ;;; Κοκε εδω και 2 χρονια για κλωτσιες, ο Γκρασιαν δειχνει φτηνη απομιμηση του εαυτου του, ο Αμπρεου βαρυς κι ασηκωτος (αν και δειχνει σε καλυτερη κατασταση απο τους αλλους δυο) …για να μη θυμηθω Ρεγκειρο, Αμοροζο και παει λεγοντας…

Είμαι από αυτούς που έχουν σε εκτίμηση αρκετούς παίκτες του Άρη, χωρίς να είμαι Άρης. Νέτο, Αμπρέου, Κόκε (είναι πεσμένος, δε λέω, αλλά ξέρει καντάρια μπάλα), Γκρασιάν, Νασούτι μου κάνουν και συμφωνώ ότι αν έπαιζαν σε Ολυμπιακό ή ΠΑΟ θα χτύπαγαν άνετα την πόρτα της ενδεκάδας.
Και ατελείωτο respect στις δηλώσεις Aμπρέου. Μάθημα για τους πυροβολημένους οπαδούς, τους επικίνδυνους παράγοντες και τους αγνούς δημοσιογράφους…

Ο Γκρασιάν δυστυχώς δεν είναι για βασικός ούτε στον Άρη καλά-καλά. Ελπίζουμε να πάρει μπρος όμως και να δικαιολογήσει τις προσδοκίες.

Τέλος πάντων, όλοι εσείς που λέγατε ότι ο Άρης παίζει την καλύτερη μπάλα στο πρωτάθλημα, άντε να έχετε δει ένα παιχνίδι του. Σας διαβεβαιώ, δεν ισχύει.

Στο μόνο παιχνίδι που ο Άρης έπαιξε πολύ καλά φέτος, έχασε.

Παρόλα αυτά, δεν είμαι αρνητικός, πιστεύω ότι έχουμε πολλά περιθώρια για βελτίωση και αυτό είναι θετικό. Το πρόβλημα που δε βάζουμε γκολ τόσο καιρό δεν είναι τυχαίο. Η ομάδα δεν έχει αυτοματισμούς στην επίθεση. Η τελευταία φορά που είχαμε ήταν εποχής Όγιος (όταν δεν είχαμε άμυνα όμως). Με ατομικές προσπάθειες και το ταλέντο του καθενός παίκτη ξεχωριστά δεν πας πουθενά. Θα έχεις εκλάμψεις αλλά ως εκεί.

Αν ο Μαζίνιο μπορέσει και κάνει την ομάδα να παίζει με συγκεκριμένο πλάνο στην επίθεση και καταφέρει να τιθασέψει τους πάικτες που μοιάζουν χαμένοι με την μπάλα στα πόδια, τότε έχουμε ελπίδες για μεγάλα πράγματα. Είναι ευκαιρία φέτος, που οι αντίπαλοί μας για την τρίτη θέση δείχνουν να παραπαίουν.

φωτης κατσικαρης στον παγκο!!!βαλτους μυαλο φωτη!!!καλη επιλογη,γνωμη μου!!!

“Από το πουθενά εμφανίστηκαν στο ημίχρονο 30-40 άτομα. Αφού επιτέθηκαν στην κερκίδα, στα παιδάκια και τους γονείς, μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο και συνέχισαν κι εκεί. Κι όλα αυτά σε έναν αγώνα που ήταν σαν φιλικός και δεν υπήρχε η παραμικρή ένταση στον αγωνιστικό χώρο. Ήταν οργανωμένα όλα, γιατί αλλιώς δεν έρχεται κάποιος έτσι. Μόλις έγιναν τα επεισόδια εξαφανίστηκαν αμέσως. [SIZE=“4”]Ήταν οπαδοί του ΠΑΟΚ, είχαν διακριτικά της ομάδας.[/SIZE] Δεν μπορώ να καταλάβω τι είχαν στο μυαλό τους. Μόλις έγιναν τα επεισόδια εξαφανίστηκαν”, κατέληξε ο Νίκος Πασσιάλης.

οι θρασυδειλοι,η ντροπη των οπαδων ξαναχτυπησε!μπραβο!!!

Πολλες φορές αυτά είναι και προβοκάτσια…:!:

Eπίσης πολλές φορές αυτά είναι ανθρώπινη μαλάκυνση:!:

δεν παιζει!!

Ρε συ στεφ μη μας τρελαινεις …ακου προβοκατσια.