Χειροτερος - γραφικοτερος οπαδος!

Εγραψες σου λεω!8)

δεν την παλευω με τους κολλημενους μεταλαδες λεμε…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: που λατρευουν μονο τα 80ες και τιποτα αλλο:p 8)

ανηκω στους 70ακηδες και τους purplekκηδες,αν και αν εδινα πιο ακριβη χαρακτηρισμο του εαυτου μου einai blackmoreακιας και dioακιας…

Εγώ είμαι τεχνικούρης και κολημένος τρουίλας (εκτός από 2-3 εξερέσεις, ακούω Lamp of God και μου αρέσει και Kreator experimental albums :stuck_out_tongue: )

Αλλά θα ψηφίσω θιετεράκιας, οι μισοί μου φίλοι είναι ακριβός αυτό, θιετεράκιδες, και πολύ φοβάμαι πως είναι η μόνη μπάντα που ξέρουν :stuck_out_tongue: . Εγώ πάλι τους θεωρώ νιαούρισμα… ^^

Trujillas???:-s

Δυσκολοι επιλογη. Οι Μανογουοραδες ειναι οι πιο διαδεδομενοι, οι τεχνικουρες ειναι απαλευτοι γιατι σου πριζουν τα @@ οτι ακουνε δυσκολη μουσικη και αλλες τετοιες μλκιες. Εναν φιλαρακι φλιυντα εχω και ειναι αντε γεια τελειως, σοβαρη υποψηφιοτητα οι φλουνταδες μονο για χαρη του… Αντιπαλεβον τελειως λεμε…
Οι αλλοι ντακς ειναι πιο κουλ αλλα και ορισμενοι θιατεραδες τρελενονται με τοην βιρτουοζικη κλανια του Petrucci και μας σπανε τα νευρα. Περπελακηδες σεβεντακηδες ειναι πιο κουλ! ματαλαδες εχουν φαση του παμε και τους αγαπαμε!!Μαλλον προς φλουντακηδες πηγαινω κοθοτι δεν εχουν τιμηθει απο κανεναν…

"True"ίλας
Manowar, WASP, Nορβηγικό καλτ μέταλ κτλ…
Κάτι σας τον μεταλάκια, αλλά δεν έχει τόσο κόλημα με τα 80ies
Προτιμά να ακούει τον Vikernes να ουρλιάζει
AAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRR NOCTURNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL

Ανετα ο Φλοϋντακιας. Αυτη η σιγουρια του πως ακουει κατι ανωτερο…

βασικά, το χειρότερο από όλα αυτά, είναι ο άντι-κάτι

ο αντί-blues, αντι-Scorpions, αντι-Pink Floyd ή αντί-nu metal.

Πολλές φορές ορμόμενοι από διαλόγους που έχουν γίνει από κάποιους που όντως μπορούσαν να επιχειρηματολογήσουν και να πουν γιατί δε τους αρέσει κάτι, αρχίζουν μία σειρά από ποστς, που δε λένε τίποτα και προσπαθούν και αυτοί να ακολουθήσουν το ρεύμα που είδαν να υπάρχει. Καταλήγουν να γράφουν χαζομάρες νομίζοντας ότι είναι αστείοι ή όλοι θα τους πούνε “Εύγε νέε μου”. Για αυτό ψήφισα το “άλλο”

Εννοείται οι αντι-Pink Floyd είναι το χειρότερο είδος εξ αυτών :stuck_out_tongue:

ο crabsody :lol: :lol: :lol: :lol:

  • 1 . Συμφωνω απολυτα .

O χειροτερος ολων ειναι ο αντι-Ολυμπιακος…

Σίγουρα μεταλάκιας. Το 89 σταμάτησε το μεταλ παιδιά. :stuck_out_tongue:

:bow: :bow: :bow: :bow2: :bow2: :bow2:

Γιατι ρε , γαμω τις ομαδες ο Αντι-ολυμπιακος.

ο χειροτερος ειναι ο θιετερακιας ! :stuck_out_tongue:

Οταν οι οπαδοι των Ντριμ Θιατερ πηγαινουν σε λαιβ, απλα παιρνουν ενα σοφιστικε υφος κοιτωντας αποκλειστικα την ταστιερα του κιθαριστα…

ο χειροτερος ειναι ο θιετερακιας ! :stuck_out_tongue:

Οταν οι οπαδοι των Ντριμ Θιατερ πηγαινουν σε λαιβ, απλα παιρνουν ενα σοφιστικε υφος κοιτωντας αποκλειστικα την ταστιερα του κιθαριστα…:lol:

όταν κάποιοι δεν έχουν πάει σε συναυλία Ντριμ Θίατερ, αυτήν την εντύπωση έχουν…:lol:

εγω που πηγα εχω την χειροτερη για αλους!:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Εννοειται οτι το ειπα με δοση υπερβολης…Μαθε να ξεχωριζεις… :stuck_out_tongue:
Παντως σε πολλους οπαδους του σχηματος νομιζω πως ισχυει κατα ενα μερος, ε ??
Δηλαδη καθονται και θαυμαζουν το παιξιμο και δεν ειναι και πολυ εκδηλωτικοι…

Ναι αλλα ρε γαμωτο καθε Τεταρτη και Κυριακη αλλαζει εμφανισεις και ονοματα. Τη μια λεγεται “Εργοτελης” και φοραει κιτρινα, μετα “Ρεαλ” και φοραει μπλε, αλλη φορα τον λενε “Χερενφεν” και εχει καρδουλες. Ολο μας μπερδευει αυτος ο αντι-Ολυμπιακος…

Δηλαδη αν δεν κοπανιεσαι στα live δεν εισαι καλος οπαδος?